برگزیده های پرشین تولز

مشکل در پارتیشن بندی لپ تاپ

arsham_joon_4u

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

دیروز دوستم لپ تاپ دل -1520 شو آورد تا براش پارتیشن بندی و دوباره ویندوز بریزم !

منم یه دی وی دی ویندوز سون گذاشتم تو دستگاه و تو مراحل نصب اونجایی که باید درایو نصب ویندوز رو انتخاب کنی ، کل درایو هاش رو پاک کردم و 4 تا درایو براش ساختم ولی از اون موقع تا حالا 20 بار ویندوز براش ریختم !

هرچی میریزم 10 دقیقه زنده نمی مونه ، همشون هنگ می کنن !

می خوام ببینم مشکل کجاست ؟ کسی می تونه راهنمایی کنه ؟

فکر کنم درایو های جدید با هاردش هماهنگ نیست ! چی کار کنم ؟ یه اشتباه دیگه کردم ، تو ویندوز رفتم و غیر از درایو ویندوز بقیه رو فرمت کردم به fat ! و دیگه موقع نصب ویندوز نمی تونم اون درایور ها رو پاک کنم یا فرمت کنم !

فقط دست رسی به درایور ویندوز دارم !

چی کار کنم ؟ رسما لپ تاپش رو منهدم کردم !:18:

یه چیز دیگه یادم اومد ، من لپ تاپ خودمو که اونم دل بود همین کارو کردم و درایو هاش رو پاک کردم و بعد از حدود 20-25 روز یهو لپ تاپ قفل کرد و با کلی زحمت تونستم ویندوز اوریجینالش رو دوباره روش بریزم ( خدا بیامرزتش ) فروختمش !!!

دوستان خواهشا پیگیری کنن !

arsham_joon_4u

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وای بد بخت شدم !

هاردش فکر کنم پرید !

این آخری که 7 ریختم ، اومد بالا و منم سریع یه نرم افزار پارتیشن بندی نصب کردم ( O&O ) بعد کل درایو ها رو پاک کردم و فقط گذاشتم که ویندوز بمونه و اون درایو 39 مگا بایتی که از اولشم بود ( OEM ) بعد یه درایو جدید ساختم و وقتی نرم افزار ریفرش شد برا تنظیمات یهو دوباره پرید و گفتم لابد ویندوزش دوباره هنگ کرد و منم رفتم که یکی دیگه بریزم - چون وقتی هنگ کنه و بالا نیاد نه میشه آپگردش کرد و نه ریپیر ! ولی این سری دیگه تو منوی نصب ویندوز بخش انتخاب درایو هیچی نیست , خالیه خالی ! حالا چیکار کنم ؟

هیچ راهی رو دیگه بلد نیستم !

اون پایین هم یه علامت تعجب مثلتی هست که نوشته :
No Drives were found. Click Load Driver to provide a mass storage driver for installation

خواهشا کمک کنید !

arsham_joon_4u

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وای بد بخت شدم !

هاردش فکر کنم پرید !

این آخری که 7 ریختم ، اومد بالا و منم سریع یه نرم افزار پارتیشن بندی نصب کردم ( O&O ) بعد کل درایو ها رو پاک کردم و فقط گذاشتم که ویندوز بمونه و اون درایو 39 مگا بایتی که از اولشم بود ( OEM ) بعد یه درایو جدید ساختم و وقتی نرم افزار ریفرش شد برا تنظیمات یهو دوباره پرید و گفتم لابد ویندوزش دوباره هنگ کرد و منم رفتم که یکی دیگه بریزم - چون وقتی هنگ کنه و بالا نیاد نه میشه آپگردش کرد و نه ریپیر ! ولی این سری دیگه تو منوی نصب ویندوز بخش انتخاب درایو هیچی نیست , خالیه خالی ! حالا چیکار کنم ؟

هیچ راهی رو دیگه بلد نیستم !

اون پایین هم یه علامت تعجب مثلتی هست که نوشته :
No Drives were found. Click Load Driver to provide a mass storage driver for installation

خواهشا کمک کنید !

این مشکل حل شد !

تو اون برنامه ، من فرمت درایو c رو از ntfs به raw تغییر داده بودم که با بوت ویندوز تونستم فرمت رو به قبل برگردونم
ولی سوال اولم هنوز پا برجاست ! چرا هر چی ویندوز میریزم ، با نصب اولین یا دومین برنامه جانبی یا درایور باطل میشه ؟ و هنگ می کنه ؟

بالا