برگزیده های پرشین تولز

مشکل عجیب من ....

Golzarion

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
8
به نظرت الان موزمار بیاد چه بلایی سر ما میاره؟ :D

اتفاقا مباحث کاملا در راستای تاپیک بود ! فکر کنم سایرین هم کامل متوجه شدند که چرا انجام درخواست این تاپیک از نظر ادمین ها امکان پذیر نیست ! ( از نظر فنی و امنیتی توضیح مفصل داده شد)

من هم چندین مطلب یاد گرفتم . ازت متشکرم. :happy:

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
اتفاقا مباحث کاملا در راستای تاپیک بود ! فکر کنم سایرین هم کامل متوجه شدند که چرا انجام درخواست این تاپیک از نظر ادمین ها امکان پذیر نیست ! ( از نظر فنی و امنیتی توضیح مفصل داده شد)

من هم چندین مطلب یاد گرفتم . ازت متشکرم. :happy:
بله. خواهش میکنم. ولی من از اون موقعی میترسم که موزمار تو فوتبال بخواد بخاطر این اطلاعات و بحث مرتبطی که داشتیم ازم تشکر بکنه !
127fs3556139.gif

به هر حال تشکر بخاطر زحماتی که میکشید ! :D

X2X

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دونگ فنگ بابی ! اگر پستهای بعدی منا میخوندی میفهمدیدی که از netscape استفاده میکنم و بروزرهای مختلف هم رفتارهای خاص خودشون را برای کوکی دارن

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
دونگ فنگ بابی ! اگر پستهای بعدی منا میخوندی میفهمدیدی که از netscape استفاده میکنم و بروزرهای مختلف هم رفتارهای خاص خودشون را برای کوکی دارن
میشه دوسه نمونه از این رفتارهارو برای ما مثال بزنید بدونیم؟
download.aspx

X2X

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میشه دوسه نمونه از این رفتارهارو برای ما مثال بزنید بدونیم؟
download.aspx
اگه اون اسمایل خوشمزه را بعد از سوالت نمیزاشتی باز هم متوجه سوالت میشدم !
تو IE وقتی تیک میزنی تو کوکی ها ذخیره میکنه ولی netscape هرجایی که تشخیص بده تکست باکس یوزر پسورد وجود داره لیست نام هایی را که قبلا خودت ذخیره کرده بودی را میاره تا از بینشون نام کاربریتا انتخاب کنی ! به واقع تو netscape خودت کوکی را به صورت دستی ذخیره میکنی. netscape حتی دکمه ایی داره که اگه اونا بزنی هم تکست باکس یوزر پسورد را برات پر میکنه هم خودش بعد دکمه سابمیت را میزنه

میگم مرورگرهای مختلف با هم فرق دارن از اونجام در نیووردم

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
اگه اون اسمایل خوشمزه را بعد از سوالت نمیزاشتی باز هم متوجه سوالت میشدم !
تو IE وقتی تیک میزنی تو کوکی ها ذخیره میکنه ولی netscape هرجایی که تشخیص بده تکست باکس یوزر پسورد وجود داره لیست نام هایی را که قبلا خودت ذخیره کرده بودی را میاره تا از بینشون نام کاربریتا انتخاب کنی ! به واقع تو netscape خودت کوکی را به صورت دستی ذخیره میکنی. netscape حتی دکمه ایی داره که اگه اونا بزنی هم تکست باکس یوزر پسورد را برات پر میکنه هم خودش بعد دکمه سابمیت را میزنه

میگم مرورگرهای مختلف با هم فرق دارن از اونجام در نیووردم

خدایا این نوابغ رو برای پی تی نگه دار..
happy_crying.gif

بالا