برگزیده های پرشین تولز

مشکل من با پارسی نیک

saeeed21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
1 سال پیش من دامین tablighfa.com رو از طریق پارسی نیک ثبت کردم.
امسال هم برای تمدیدش اقدام کردم که متاسفانه با اینکه 3 هفته می گذره اقدامی نکردن و زمان اون گذشت که خودتون می تونید ببینید که چی شده.
متاسفانه این شرکت هم با اینکه مشخصات کامل من رو داشت دامین رو به نام خودشون ثبت کردن و من اقدام دیگه ای نمی تونم انجام بدم.
ایران هم نیستم که بتونم سرسخت دنبال این کار رو بگیرم پس از طریق ایمیل و چت باهاشون در ارتباط بودم.چند تا ایمیل دادم که جواب ندادن و اگر هم داده باشن جواب قانع کننده ای نبود.
4 تا عکس می ذارم که با دلیل حرف زده باشم و در موردشون هم توضیح می دم.
عکس شماره یک
عکس شماره دو
عکس شماره سه
عکس شماره چهار
عکس شماره یک وضعیت گردش حسابم رو نشون می ده که من دامین رو تمدید کردم و از اون بابت هم 7500 تومان کم شده
عکس شماره دو لیست خرید رو نشون می ده که هنوز هم بعد از چند هفته در حال بررسی هست
عکس شماره سه هم که چت کردن من با پشتیبان رو نشون می ده که ایشون وقتی فهمیدن من صاحب این دامین هستم جوابمو ندادن
عکس شماره چهار : وقتی از جواب دادن پشتیبان نا امید شدم از واحد فروش تقاضای پشتیبانی کردم که همونجور که توی عکس با رنگ قرمز نشون دادم بعد از 30 دقیقه جوابی ندادن بهم

در آخر هم باید بگم که توی این 1 سال من حداقل 600 دلار خرج این سایت کردم از هاست گرفته تا تبلیغ و اسکریپت و ...
با توجه به همه اینها من باید چه کار کنم؟
وقتی که یه شرکت معتبر اینجوری می کنه من باید به کی اعتماد کنم توی ایران؟

آدرس دامین من که تمدید نشد : www.tablighfa.com
آدرس سایت پارسی نیک : www.parsinic.com

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
من به شخصه پیشنهاد میکنم هیچوقت دومین رو از شرکتهای ایرانی ثبت نکنید! بجاش دلار بخرید و خودتون ثبت کنید بهتره.

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
ریسلر کدوم شرکت هست؟ (آنلاین نیک یا ...)
برای من هم این اتاق افتاد. من با آنلاین نیک تماس گرفتم و ماجرا رو توضیح دادم و دومینم رو بهم پس دادن و حال ریسلر گرفته شد :happy:

سلام
1 سال پیش من دامین tablighfa.com رو از طریق پارسی نیک ثبت کردم.
امسال هم برای تمدیدش اقدام کردم که متاسفانه با اینکه 3 هفته می گذره اقدامی نکردن و زمان اون گذشت که خودتون می تونید ببینید که چی شده.
متاسفانه این شرکت هم با اینکه مشخصات کامل من رو داشت دامین رو به نام خودشون ثبت کردن و من اقدام دیگه ای نمی تونم انجام بدم.
ایران هم نیستم که بتونم سرسخت دنبال این کار رو بگیرم پس از طریق ایمیل و چت باهاشون در ارتباط بودم.چند تا ایمیل دادم که جواب ندادن و اگر هم داده باشن جواب قانع کننده ای نبود.
4 تا عکس می ذارم که با دلیل حرف زده باشم و در موردشون هم توضیح می دم.
عکس شماره یک
عکس شماره دو
عکس شماره سه
عکس شماره چهار
عکس شماره یک وضعیت گردش حسابم رو نشون می ده که من دامین رو تمدید کردم و از اون بابت هم 7500 تومان کم شده
عکس شماره دو لیست خرید رو نشون می ده که هنوز هم بعد از چند هفته در حال بررسی هست
عکس شماره سه هم که چت کردن من با پشتیبان رو نشون می ده که ایشون وقتی فهمیدن من صاحب این دامین هستم جوابمو ندادن
عکس شماره چهار : وقتی از جواب دادن پشتیبان نا امید شدم از واحد فروش تقاضای پشتیبانی کردم که همونجور که توی عکس با رنگ قرمز نشون دادم بعد از 30 دقیقه جوابی ندادن بهم

در آخر هم باید بگم که توی این 1 سال من حداقل 600 دلار خرج این سایت کردم از هاست گرفته تا تبلیغ و اسکریپت و ...
با توجه به همه اینها من باید چه کار کنم؟
وقتی که یه شرکت معتبر اینجوری می کنه من باید به کی اعتماد کنم توی ایران؟

آدرس دامین من که تمدید نشد : www.tablighfa.com
آدرس سایت پارسی نیک : www.parsinic.com

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
پارسی نیک که کلا وا داده !!!
یک سال هست سایتشون رو درست نمیکنن
و اصلا قسمت پنل کاربری دسترسی نداریم
تمام دامین هامونم اینجا ثبت شده
باید ایمیل بزنیم به شیوه سنتی واسمون تمدید کنن !!!

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,708
پارسی نیک که کلا وا داده !!!
یک سال هست سایتشون رو درست نمیکنن
و اصلا قسمت پنل کاربری دسترسی نداریم
تمام دامین هامونم اینجا ثبت شده
باید ایمیل بزنیم به شیوه سنتی واسمون تمدید کنن !!!
داداش تاریخ استارت تاپیک رو نگاه نکردی ؟ :general609:!! موضع مال 11 سال قبله !:general509:

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
بالا