برگزیده های پرشین تولز

مشکل من در مورد نصب ویندوز روی نوت بوکی که سی دی رکاوری دارد !!

zanjani

Registered User
لایک‌ها
1
سلام:
مشکلی دارم که هنوز چاره ای برایش پیدا نکرده ام
یک لپ تاپ simens fujitsu از هلند خریده ام .
ویندوز ان به زبان هلندی است و کلا نمیتوان منو ها و نوشته ها را به زبان انگلیسی تبدیل کرد . البته زبان انگلیسی به keyboard layout اضافه میشه و مثلا در word می تونم انگلیسی تایپ کنم ولی منو ها و غیره کلا همه هلندی است که من هم بلد نیستم بخونم .
طبعا اول کلی باهاش سروکله زدم تا فهمیدم بابا این ویندوز انگلیسی نمیشه .
از خیر این ویندوز رجیستر شده گذشتم و تصمیم گرفتم یک ویندوز XP از خودم نصب کنم . سی دی رو که داخل دستگاه میگذارم اعلام میکنه بدلیل تفاوت زبان ها فقط new instalation قابل انجام است و اپ گرید نمیشه که بازم قابل قبوله.
شروع به نصب ویندوز می کنم پس از چند مرحله و حتی فورمات پارتیشن با همان NTFS که از اول بوده در جایی که فایل های ویندوز باید شروع به نصب بشه یک پیغام error ldhdn میاد :
پیغام اینه : اگر بار اوله که پیغام خطا اومده از اول کار را انجام بدبد . اگر باز هم همین پیغام اومد به ادرس درایو که در پایان پیغام امده رفته و انرا disable کنید . اگر مشکل حل نشد .......... ( پیغامش طولانیست )
با چند سی دی ویندوز دیگه هم امتحان کردم همین اتفاق افتاد . ولی با سی دی رکاوری خودش از اون مرحله رد میشه و تا اخر نصب میشه .
فکر میکنم در ابتدای پارتیشن c فضای زیادی هست که از دسترس من خارجه و مربوط به رکاوری است و حتی با فورماتی که من میکنم پاک نمیشه . و چون زبانش با زبان ویندوز من متفاوته پیغام خطا میده ولی با سی دی رکاوری خودش میتونه ویندوز هلندی رو بدرستی نصب کنه .
حالا دوستان خوبم لطفا قدم به قدم منو راهنمایی کنید که چه کنم .
ممنون از کمکتون
__________________​

Never

Registered User
لایک‌ها
10
سلام:

مشکلی دارم که هنوز چاره ای برایش پیدا نکرده ام
یک لپ تاپ simens fujitsu از هلند خریده ام .
ویندوز ان به زبان هلندی است و کلا نمیتوان منو ها و نوشته ها را به زبان انگلیسی تبدیل کرد . البته زبان انگلیسی به keyboard layout اضافه میشه و مثلا در word می تونم انگلیسی تایپ کنم ولی منو ها و غیره کلا همه هلندی است که من هم بلد نیستم بخونم .
طبعا اول کلی باهاش سروکله زدم تا فهمیدم بابا این ویندوز انگلیسی نمیشه .
از خیر این ویندوز رجیستر شده گذشتم و تصمیم گرفتم یک ویندوز XP از خودم نصب کنم . سی دی رو که داخل دستگاه میگذارم اعلام میکنه بدلیل تفاوت زبان ها فقط new instalation قابل انجام است و اپ گرید نمیشه که بازم قابل قبوله.
شروع به نصب ویندوز می کنم پس از چند مرحله و حتی فورمات پارتیشن با همان NTFS که از اول بوده در جایی که فایل های ویندوز باید شروع به نصب بشه یک پیغام error ldhdn میاد :
پیغام اینه : اگر بار اوله که پیغام خطا اومده از اول کار را انجام بدبد . اگر باز هم همین پیغام اومد به ادرس درایو که در پایان پیغام امده رفته و انرا disable کنید . اگر مشکل حل نشد .......... ( پیغامش طولانیست )
با چند سی دی ویندوز دیگه هم امتحان کردم همین اتفاق افتاد . ولی با سی دی رکاوری خودش از اون مرحله رد میشه و تا اخر نصب میشه .
فکر میکنم در ابتدای پارتیشن c فضای زیادی هست که از دسترس من خارجه و مربوط به رکاوری است و حتی با فورماتی که من میکنم پاک نمیشه . و چون زبانش با زبان ویندوز من متفاوته پیغام خطا میده ولی با سی دی رکاوری خودش میتونه ویندوز هلندی رو بدرستی نصب کنه .
حالا دوستان خوبم لطفا قدم به قدم منو راهنمایی کنید که چه کنم .
ممنون از کمکتون

__________________​

دوست عزیز معمولا سی دی های رکاوری لپ تاپ ها موقع رکاور کردن و بازگردانی ،،کلیه اطلاعات درایورها رو پاک می کنند و یک پارتیشن ایجاد میشه ، شاید مشکل شما در نبود پارتیشن دیگه هست ، لطف کنید ابتدا نرم افزار معروف و بسیار قوی Partition magic رو نصب کنید تا احیانا هم مشکلات باگ هارد و هم تفکیک و بخش بندی پارتیشن رو انجام دهید و سپس به new installation اقدام کنید
در ضمن این برنامه تمامی فرمت های استاندارد و غیر پارتیشن بندی شده و حتی سکتورهای بد سخت افزاری که به طور اتوماتیک در بعضی سیستم ها توسط مادربرد کنار گذاشته می شود نیز قابل رویت می باشد
باز اگر مشکل رفع نشد باز در خدمتیم

بالا