برگزیده های پرشین تولز

مشکل گودی و کبودی چشم

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
سلام خدمت دوستان.
کسی راه حل قطعی برای این مشکل داشته طبق تجربش؟ تاپیک های زیادی رو خوندم.
من خودم حس میکنم زمانی که زیاد با گوشی و یا لپتاپ کار میکنم بیشتر میشه. نه دلیل قطعیش باشه.
خوابم یه مقدار نامیزونه شاید نهایت ۱ ۱ و نیم بخوابم. ولی با این شرایط من خیلی ها رو دیدم که اصلا این مشکل کبودی و گودی رو ندارن.
هنگام ورزش و یا مخصوصا با اب و استخر بهتر میشه سیاهی و کبودی ولی مدتی بعد بر میگرده.

اینم شنیدم ارثیه و کاریش نمیشه کرد. تو فامیل خالم این مشکلو داره.

پ.ن : لطفا به موضوعات +۱۸ که تاثیری در این مشکل ندارن اشاره بیجا نکنید :D اینجوری بود که الان بیش از نصف ایران به این مشکل دچار بودن :))

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
من هم همینطوری بودم، مشکل نفس کشیدن داشتم اکسیژن و هوا بهم نمیرسید، انحراف پولیپ سینوس استخون اضافه داشتم عمل کردم خوب شدم، اگر هم زیاد با گوشی یا کامپیوتر کار کنی همینطوری میشی
ارثی نیست بدنت ضعیفه

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
میتونه برای این باشه ولی من حدود ۱ سال و نیم پیش جراحی بینی داشتم و الان میدونم برای تنفس نیست.
ضعف بدنم ازمایش خون دادم چند بار مشکلی نداشتم. زیر چشم به کنار پشت پلک نمیدونم چرا این حالت رو پیدا کرده. مثل کبودی یا سوختگی.
الان با ۱۷۹ قد وزنم ۶۲ ۶۳ کیلو هست. لاغر اونجوری نیستم. ورزشم کم و بیش میکنم. غیر از زمان ورزش زیاد اب نمیخورم تا وقتی حس کنم تشنمه. شاید روزی ۲ ۳ تا لیوان.

در مورد لپتاپ و گوشی خیلی ها هستن در همین شرایط هستن ولی اینجوری نمیشن.

yasharmahdi

Registered User
لایک‌ها
56
سلام.
احتمالا مشکل تغذیه هم میتونه باشه ، شما چند سالتون هست ؟ وزنتون نسبتا کم هست شاید کمبود دارید . بهتر هست اول یک چک آپ کلی بدید بکنن بعدش اگر مشکل خاصی نبود ( که امیدوارم نباشه ) پیش متخصص تغذیه برید.
درباره لپ تاپ و گوشی هم اثرات متفاوت هست اگر بیش از حد استفاده می کنید چند روزی مقدار مصرف کم کنید اگر مشکل حل شد باید ساعت کار با لپ تاپ و گوشی کم کنید.
" البته خوب اگر مسئله ژنتیکی باشه بحث به کل متفاوت هست "

بالا