برگزیده های پرشین تولز

مطالب جنسی

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
سلام دوستان
میخواستم ببینم انتشار مطالب جنسی مثل آموزش آمیزش و روابط و به کار بردن کلمات لازمه این بحث، باعث فیلتر شدن سایت میشه؟

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
نه من چندتا سایت برخورده بودم که این مطالب رو نشر میدادند

hassannak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
معمولا عمو فیلتر چی به محتوای سایت و این که اموزشی باشه توجه میکنه و فیلترش نمیکنه

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,025
یه سری به وبلاگ زیر بزن هر یه پورن سرچ میکنم این میاد بالا 90 درصد مخاطباش ج ق ی هستن فیلتر هم نیست
khbartar.blog.ir

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
یه سری به وبلاگ زیر بزن هر یه پورن سرچ میکنم این میاد بالا 90 درصد مخاطباش ج ق ی هستن فیلتر هم نیست
khbartar.blog.ir
این وبلاگه
قضیه فیلترینگ سایت با وبلاگ خیلی فرق میکنه
مدیر وبلاگ فکر کنم تو همین پی تی باشه

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
آخه قضیه ی آموزش باشه نیازی به فیلتر نیست
منظور من هم آموزشیه
ولی این رو هم باید در نظر گرفت که این کلمات توی گوگل هم بالا میاد و کسایی که دنبال محتوای مستحجن هستند هم بهش برخورد می‎کنن.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,025

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,025
این وبلاگه
قضیه فیلترینگ سایت با وبلاگ خیلی فرق میکنه
مدیر وبلاگ فکر کنم تو همین پی تی باشه
وبلاگ مگه چه فرقی داره؟!
مثلا این سایت که خیلی واضح نوشته کیون و فیلتر هم نشده
mihang.ir/zanashooii-25.html

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
منظور من هم آموزشیه
ولی این رو هم باید در نظر گرفت که این کلمات توی گوگل هم بالا میاد و کسایی که دنبال محتوای مستحجن هستند هم بهش برخورد می‎کنن.
:دی چی بگم مهم اینه فیلتر نمیشن ولی فکر کنم اگه سایتتون فقط در مورد مسال جنسی باشه امکان فیلتر شدنش بیشتر باشه

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,025

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
با سلام و احترام
دوست عزیز کی گفته کی مطالب جنسی مورد برخورد قرار نمیگیره .
من مدیر چند تا سایت تفریحی بودم و هستم و بارها و بارها بخاطر مطالب آموزش جنسی مورد عتاب قرار گرفتیم و راستش پیشنهاد میکنم اگر سایت پربازدیدی دارید به هیچوجه با اینجور مطالب سایت خودتون رو به فنا ندید .
درسته که بازدید رو بالا میبره و در پی اون درآمدتون رو بالا میبره اما باعث میشه یه روز کلا سایت از دست بره .
این رو در ایران یاد گرفتم که اگر میخوای بمونی باید بدونی . چی رو ؟ قوانینی که وضع نشده اما امکان اجراش هست و دی پی اون امکان نابودی شما هست .
شاید کاری به مطالب آموزش جنسی شما نداشته باشن اما روی یه مطلب دیگه گیر باشن اما وقتی فیلتر میکنند و شما تماس میگیرید میگید چرا نمیگن واسه اون یه مطلب میگن واسه کل این مطالب جنسی و ... .
پس چرا آدم کند کاری که باز آرد پشیمانی .
برخی دوستان میگن تو برخی سایت ها میبینن . ما هم دیدیم و پرسیدیم چرا ما نباید داشته باشیم و بقیه باید داشته باشن و در جواب شنیدیم به ما ربطی نداره و نوبت اونا هم میرسه . همین اخیرا بخاطر مطالب مدل لباس و مانتو به ما گیر دادند و فرمودند باید حذف کنیم . من کاری به درست و غلط بودن حرفشون ندارم اما از این گلایه دارم فقط سایت ما و چند تا سایت دیگه میون سایت های بزرگ مورد عنایت قرار گرفتند و برخی سایت ها بدون هیچ مشکلی دارند میذارن و هیچ برخوردی با اونا نشد .
البته گذاشتن مطالب جنسی روش های خودش رو داره که فیلتر نشید و باید قوانین گذاشتنشون رو بلد باشید که مدیرای سایت های تفریحی که البته حرفه ای هستند با این ترفندها دچار مشکل نمیشن اما اگر بلد نیستید چطور مطلب گذاری کنید که مشکلی براتون پیش نیاد به هیچوجه روی سایت بزرگ ریسک نکنید .

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
البته گذاشتن مطالب جنسی روش های خودش رو داره که فیلتر نشید و باید قوانین گذاشتنشون رو بلد باشید که مدیرای سایت های تفریحی که البته حرفه ای هستند با این ترفندها دچار مشکل نمیشن اما اگر بلد نیستید چطور مطلب گذاری کنید که مشکلی براتون پیش نیاد به هیچوجه روی سایت بزرگ ریسک نکنید .
میشه لینکی چیزی در این مورد بدید.

harajiha.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
47
درود
اگر پارتی ندارید سمتش نرید، چون فیلترینگ یه سر قضیه هست. از اون طرف هم ده ها ارگان مثل فتا وجود دارن که حتی اگر شما مجوز از خود ساماندهی هم داشته باشید اونا قبولش نمیکنن.
با این حال بیشتر تحقیق کنید

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
درود
اگر پارتی ندارید سمتش نرید، چون فیلترینگ یه سر قضیه هست. از اون طرف هم ده ها ارگان مثل فتا وجود دارن که حتی اگر شما مجوز از خود ساماندهی هم داشته باشید اونا قبولش نمیکنن.
با این حال بیشتر تحقیق کنید
یعنی این همه سایت بزرگ که مطالب جنسی منتشر میکنن پارتی دارن؟

aria95

Registered User
لایک‌ها
507
سلام
داخل ساماندهی ثبت کنید، قبلا گیر میدادن. ولی یه دوسالی هست کمتر فیلتر میکنن. مگر اینکه مطلبی بزارید که آمار بالایی بگیره و داخل سایت های خودشون باشه و باعث افت امار اونا بشه.

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
سلام دوستان
میخواستم ببینم انتشار مطالب جنسی مثل آموزش آمیزش و روابط و به کار بردن کلمات لازمه این بحث، باعث فیلتر شدن سایت میشه؟
فکر نکنم فیلتر کنن
فقط نظراتش رو ببند یا کنترل دقیق بکن

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
من قبلا داشتم خیلی زود توی 3 ماه به 400 نفر آنلاین و 15 هزار بازدید در روز رسید ولی فیلتر شد بعد دوباره ازاد شد اونم مشکل از محتوا نبود تبلیغ سایت همسریابی گذاشته بودم

بالا