برگزیده های پرشین تولز

مظلوم ترين قوم وكشور خاورميانه؟!

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370
نجس خودشون هستند اون یاسر عرفاتشون که به درک فاصل شد :lol::lol:

اون فیلمی که اول انقلاب یاسر عرفات اومده بود تهران و با بروبچ انقلابی شروع به خوندن شعر کرده بودند یادته!؟ :lol:
چقدر من خندیدم!
25r30wi.gif
25r30wi.gif

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
اون فیلمی که اول انقلاب یاسر عرفات اومده بود تهران و با بروبچ انقلابی شروع به خوندن شعر کرده بودند یادته!؟ :lol:
چقدر من خندیدم!
25r30wi.gif
25r30wi.gif

اوایل انقلاب رو یادم میاد که اومده بود ، اما اون شعر خوندن رو نه..

میشه بفرمایید که چی بود؟

tanhai

Registered User
لایک‌ها
16
بسیجیه زنگ میزنه فلسطین اما زود قطع میکنه! ازش دلیلش رو مپرسند،میگه:می خواستم ببینم هنوز اشغاله یا نه
==============
سانديس خوره زنگ میزنه به فلسطین میگه: اونجا فلسطینه؟ طرف جواب میده: بله ، یارو داد میزنه میگه: پس شما غلط میکنید میگویید که فلسطین اشغاله
============
نماینده فلسطین: پس این زمینهای ما را کِی خیال دارید پس بدید؟
نماینده اسراییل: صنار بده آش به همین خیال باش!
نماینده فلسطین: باید پس بدید!
نماینده اسراییل: نمیدیم
نماینده فلسطین: باید بدید
نماینده اسراییل: نمیدیم!نمیدیم! نمیدیم!
نماینده فلسطین: میرم ازتون شکایت میکنم, خیال کردید؟
نماینده اسراییل: برو هر غلطی که دلت میخواد بکن!
نماینده فلسطین: سالِ دیگه همین موقع میبینمت, کاری نداری؟
نماینده اسراییل...سی یو:
=======================
دیگه حتی سگ هم اگر یک کاسه بیش از حد کثیف باشه حیا می کنه و از اون کاسه چیزی نمی خوره . ولی بعضی آدم های وقیه ، عین نجاست صهیونیست رو با چشمشون می بینند ولی چون بهشون پول دادن میان اینجا تا قبه طرفداری از صهیونیست ( نه یوهود ) رو بریزه . این یک نقشه هست ...
به کسی که از ریخته شدن خونبرادر مسلمان خود دفاع می کند و هیچ غمی ندارد چه می توان گفت؟
عجب پول از صهيونسيم گرفتيم و خبر نداريم(مبلغ اسراييل شديم)
يهوديها نجس هستنند
مهم نيست دوستان عزيز و گرامي ؛كلا كارتون توهين و ... است ،طرز فكر شما و ارباباتون نميشه عوض كرد هر موقع كم ميارين فقط فحش و ناسزار بلديد بگيد( منطق براتون تعطيله ...)
احتمالا قرآن خونيديد و رساله توضيح المسال نگاه ميكنيد ( يا اونها رو هم كور كورانه هرچي خواستن تو مغزتون كردن)
چطور شده در قرآن معامله كردن با كافر (كسي كه خدا رو قبول نداره) حرام است حتي نگاه كردن و دست دادن و عرق بدنش
بعد ارباباتون مي رن كشورهاي كمونيستي روسيه و كوبا و چين و ....كلي افتخار ميكنند؛
همين برادران فلسطينتون وقتي براشون از ايران خون فرستادييد ؛ اعلام كردند كه اين خون شيعيان ايران كثيف است و ريختن دور و استفاده نكردند ؛ 90 در صد شون معتقد هستند كه با كشتن 7 شيعه مسلمان ( ايراني مستقيم به بهشت مي رونند)
نه عزيز من فقط خواستيم شما كور دلان رو از خواب غفلت بيدار كنيم تا بفهميد دور و رتون چي ميگذره

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
چرا این برادر های ارزشی شستشو مغزی جوابی ندارند ؟
من بحث رو نخوندم ! ولی برام مهم اول کشورمه ! چون چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام !
مورد بعدی راجع به کشور های دیگه ، باید بدون دید کمک کرد ! مثلا کمک حکومت به فلسطین کاملا مشخص هست سیاسی هست و دلش نه برای اسلام سوخته نه مردمش !
و الا چچن مگه نبود ؟
چین ؟ چین که یه سریشون شیعه بودن !
اون برادر ارزشی که یه زری زد و گفت مسلمان واجب تره یا غیر مسلمون ! اینو جواب بده ببینم ! شیعه واجب تره یا سنی ؟
مورد بعدی راجع به همین حماس و فلسطین ، اینها با همه کمک ایران باز هم طرفدار عرب ها هستند ! نمونش تو مرگ صدام ! اون سر دسته های های حماس همه سیاه پوش شده بودند !
به نظر من وقتی مردم خودمون گشنه هستند ، از گوشت سگ حروم تره کمک به کشور های دیگه !

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370
خوب شد معنی روشن فکر رو هم فهمیدیم
روشن فکر یعنی:کسی که عقیده دارد امریکا پیرو انگلیس است.
عجب معنی پر مغزی :lol::lol::lol:
ضمنا بریتانیای کبیر و یه مشت آریای ... چی؟!
چرا حرفتو خوردی؟
حرفتو واضح بگو
یعنی تو آریایی نیستی؟ایرانی نیستی؟
آریایی ها رو میفروشی به یه مشت انگلیسی سلتیک وحشی؟
در ضمن اون زمان که ایران تخت جمشید رو ساخت انگلیس کدوم گوری بود؟

شما از کجا میدونی آریایی هستی؟ شاید عرب هستی و خودت نمیدونی!! :lol:
من گفتم روشن فکر یعنی کسی که به امریکا و انگلیس عقیده دارد؟ :D
روشن فکر یعنی کسی که افکار بقیه رو تکرار میکنه! :happy:
یه مشت آریای
آریای
آریای
بگم؟ بگم؟ بگم؟
چیز چیز چیز
جواب این سوال را ننه جون من هم میدونه! :lol:

من آریایی هستم و به این آریایی بودم افتخار میکنم دلایل زیادی هم دارم:

- زبان قدرتمند فارسی که یه روز زبان غالب در جهان خواهد شد!
- دینی که یه روز به همه ادیان غلبه میکنه!
- کمک به برادران عرب !
- داشتن دانشمندانی چون ابن سینا و نمیدونم خواجه نصر الدین طوسی و ....
- پیشرو در علم و تکنولوژی!
و ....

من به دلایل بالا و خیلی دلایل به آریایی بودنم افتخار میکنم و برادران آریایی تبارم را هرگز به مردم ستمگر سایر کشورها مثل آنگل ها نمی فروشم :happy:

اما نباید فراموش کرد:
حکومت انگلیس مثل تربیت والدین میمونه! هر چند تنبیه هایی کردند ولی آخر سر باعث پیشرفت ما شدند!
اگر انگلیس و این کشورها نبودند ما میخواستیم از کجا الگو بگیریم؟ از عراق یا عربستان؟ :lol:

اون زمان که تخت جمشید ساخته شد یادم نیست ولی اون زمان که ادیسون و نیوتون و رایت و ... یه اندک خدماتی به بشر کردند! ما اریایی ها در حال چه کاری بودیم؟ :wacko:
bollywood1.gif

اوایل انقلاب رو یادم میاد که اومده بود ، اما اون شعر خوندن رو نه..

میشه بفرمایید که چی بود؟

شعرش یادم نیست! دست تو دست پسر آیت الله ***** بود و توی سفارت سابق اسرائیل شروع به خوندن شعر کرده بودند حالا یادم نمیاد چی میخوندند! ولی خیلی باحال بود! :lol:

Last edited:

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
بسیجیه زنگ میزنه فلسطین اما زود قطع میکنه! ازش دلیلش رو مپرسند،میگه:می خواستم ببینم هنوز اشغاله یا نه

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) .

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) .

Last edited:

انوش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اون برادر ارزشی که یه زری زد و گفت مسلمان واجب تره یا غیر مسلمون ! اینو جواب بده ببینم ! شیعه واجب تره یا سنی ؟
اصل اسلام مهمتره.
ما باید اختلاف شیعه و سنی رو بذاریم کنار و به یار هم کیشان خود بشتابیم.
این کوبیدن بر طبل سنی و شیعه بودن ترفند استکبار و صهیونیست هاست ما اید هوشیار باشیم و وحدت خود را از دست ندهیم.
اصلا هیچ فکر کردید چرا اسراییل باید در قلب جهان اسلام و در جوار قدس شریف باشد؟
کاملا مشخص است چون قدرت اینده جهان در دست مسلمانان است و غرب میخواهد در خاورمیانه که مرکز اسلام است ایجاد تشتت و درگیری کند برای همین مولود پلیدی چون اسراییل را به وجود اورده و حمایت می کند.تا همیشه شیعه با سنی,شیعه و سنی هر دو با اسراییل در گیری های چند جانبه داشته باشند و نمی خواهد اسلام اوج بگیرد اما با تمام این کارشکنی ها اسلام در حال رشد است و تمدن غرب در حال فروپاشی.

Mr.4

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
526
میدونید زمان جنگ 8 ساله ایران 1500 تا اسیر فلسطینی داشت که داوطلبوانه به ارتش صدام اومده بودن برای تحقق سرزمین عربی بزرگ ؟

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
آدم وقتی خابه نمی شه بیدارش کرد ...

باشید در این اوهامات تا صبح دولتتون بدمه .

امثال شما کم نیستند ... فراوان می شناسم که عین ضبط صوت حرفایی رو که خودشونم نمی فهمند تکرار می کنند .....

امیدوارم توی این ماه رمضون خدا بهتون لطفی کنه و یکم عقل بیاد پیشتون . اگر پول می گرفتید و این حرفا رو می زدید عاقلتر بودید تا نوکر بی جیره مواجب بودن .

همین حرفا رو برو توی یک فروم خارجی بگو ببین چقدر مسخرت می کنند . آدم گاگول باشه که حقیقت رو تو این قضیه تشخیص نده .
خیلی عقب افتاده اید .........

mahdyonline

Registered User
لایک‌ها
92
عجب پول از صهيونسيم گرفتيم و خبر نداريم(مبلغ اسراييل شديم)
يهوديها نجس هستنند
مهم نيست دوستان عزيز و گرامي ؛كلا كارتون توهين و ... است ،طرز فكر شما و ارباباتون نميشه عوض كرد هر موقع كم ميارين فقط فحش و ناسزار بلديد بگيد( منطق براتون تعطيله ...)
احتمالا قرآن خونيديد و رساله توضيح المسال نگاه ميكنيد ( يا اونها رو هم كور كورانه هرچي خواستن تو مغزتون كردن)
چطور شده در قرآن معامله كردن با كافر (كسي كه خدا رو قبول نداره) حرام است حتي نگاه كردن و دست دادن و عرق بدنش
بعد ارباباتون مي رن كشورهاي كمونيستي روسيه و كوبا و چين و ....كلي افتخار ميكنند؛
همين برادران فلسطينتون وقتي براشون از ايران خون فرستادييد ؛ اعلام كردند كه اين خون شيعيان ايران كثيف است و ريختن دور و استفاده نكردند ؛ 90 در صد شون معتقد هستند كه با كشتن 7 شيعه مسلمان ( ايراني مستقيم به بهشت مي رونند)
نه عزيز من فقط خواستيم شما كور دلان رو از خواب غفلت بيدار كنيم تا بفهميد دور و رتون چي ميگذره

من پستاتو ميخوندم واقعا" كيف ميكردم چون بعضي مواقع ميرفتي سمت كوروش و گذشته ايران و ....
اين قسمت قرمز = واقعا" توهينو ما شروع كرديم يا شماها
شماها كه به نژاد خودتون شك دارين , ميگين كه منطق ما تعطيله آخه مگه مي چي ميگيم كه شمها ميگين منطق تعطيل من ميگم بايد از خودمون دفاع كنيم شما ميگي اين يعني اينكه منطق تعطيله خدايي برين يكم فكر كنيد زشته همين آمريكا و انگليس مگه از خودشون دفاع نكردن پس منقشون تعطيله

قسمت نارنجي = و اينم بدون كه در قران ميگه اگه طرف كافر هم بود امد مهموني بهش برس ولي اينكه معامله و ... باهاشون حرام باشه من بايد برم قران بخونم چون زياد اهل قران نيستم

قسمت آبي = من اگه به همين آمريكا و انگليس هم حمله بشه (بطور ظالمانه ) من ميگم بايد بهشون كمك كرد حالا بحث دشمن و ايناها نيستش

یه مشت آریای
آریای
آریای
بگم؟ بگم؟ بگم؟
چیز چیز چیز

- کمک به برادران عرب !
و ....
من به دلایل بالا و خیلی دلایل به آریایی بودنم افتخار میکنم و برادران آریایی تبارم را هرگز به مردم ستمگر سایر کشورها مثل آنگل ها نمی فروشم :happy:
اما نباید فراموش کرد:
حکومت انگلیس مثل تربیت والدین میمونه! هر چند تنبیه هایی کردند ولی آخر سر باعث پیشرفت ما شدند!
اگر انگلیس و این کشورها نبودند ما میخواستیم از کجا الگو بگیریم؟ از عراق یا عربستان؟ :lol:
اون زمان که تخت جمشید ساخته شد یادم نیست ولی اون زمان که ادیسون و نیوتون و رایت و ... یه اندک خدماتی به بشر کردند! ما اریایی ها در حال چه کاری بودیم؟ :wacko:
bollywood1.gif

شعرش یادم نیست! دست تو دست پسر آیت الله ***** بود و توی سفارت سابق اسرائیل شروع به خوندن شعر کرده بودند حالا یادم نمیاد چی میخوندند! ولی خیلی باحال بود! :lol:

قسمت قهوه اي = تو خودت غم نخور كه ما نژاد آريا هستيم يا عربي فقط اينو بدون هر چي هستيم زير بار زور نميريم (يكي از نشانه هاي آريايي)

قسمت صورتي = تو جوابشو بده (از نن جون بپرس) تا منم جواب تك تكشو بدم)

قسمت آيبي روشن = يعني الان الگوي پيشرفت در دنيا ماله انگليس و آمريكاست بنظرت
اولا" بدون كه آمريكا 400ساله كه درست شده و تشكيل شده و اين خودش يك عيبه و براي پوشوندن اين عيب هزارتا گوه ميخوره

پيشنهاد ميكنم تاريخو بخون چون كه اروپايي ها آدم خوار بدون (منظور از آدم خوار بودن وحشي بودن هستش) بعد ديدن اينطور نميشه و حمله كردن به سمت ايرانيها و اعراب
يكروز دكتر حسابي به انيشتين ميگه كه افتخار ميكنم شاكردتون هستم انيشتين ميگه من افتخار ميكنم كه شاگردي دارم كه كشورش وقتي ما وحشي بوديم اوناها دنبال اختراع الكل و پزشكي و صنعت بودن
حالا تو امدي ميگي روشن فكر يعني خودت
خودت كه معلوم نيست از كجا پيدات شده و هيچي از تاريخ نميدوني رو امدي ميگي روشن فكر
روشن فكري رو برام تعريف كن؟

**** حق ملت خودشو بده گرفتن حق اعراب فلسطینی پیشکش
باید این آسفالتی که تو کوچه و بازار زدن خراب کردن رو درست کنه بهتره
یا مثلا بیاد با آمریکا قرار داد ساخت 3 تا نیروگاه اتمی ببینده
اگه یکی بیاد بهتون بگه شما ایرانی با تمدن 2500 ساله باید از ایران برین بیرون شما چکار میکنین؟
معبد سلیمان و اورشلیم تاریخ چندین هزار ساله دارن
یهودیان بد هم باشند سرزمین شون هستش
از حق نگذریم
رژیِم حاکم بر ایران شده کاسه داغ تر از آش
تو صدا و سیما و کارخانجات اسراییل کارگر عرب فلسطینی بفور یافت میشه
اینا بیت المقدس رو برای توازن رقابت با مکه و مدینه میخوان که دست برادران اهل سنت و سعودی هاست
اشغال فلسیطن و اینا همش بهانست

من همون اول تاپيك هم گفتم بايد حق خودمون داده بشه و تمام اين بحثها هم از اول داره ميشه اينه كه مردم فلسطين مظلومن نه اسرائيل

من که نگفتم دفاع نکنن گفتم مثل مرد برید دفاع کنید نه اینکه موشک انداز بزارید وسط حیاط مدرسه که اسرائیل جرات زدن اونجا رو نکنه ، برید مثل سگ تو غزه قایم بشید عملیات تروریستی انجام بدید موشک بندازید

نمردیم معنی دفاع هم فهمدیم تا متوجه شدن قراره کنفرانس صلح برگزار بشه زدن چهارتا شهروند اسرائیلی رو ترور کردن یکیشون هم که حامله بود.
پارسال پریسال هم که قرار بود آتش بس اعلام بشه حماس موشک اندازی رو شروع کرد.

همین یهودی های حرام زاده اگر نبودن که شما الان یا چلاق بودی یا عقب افتاده

کجای کاری ما منافقان یهودی هستیم
شما به برادران مسلمان فلسطینی که زمان جنگ ایرانی ها رو میکشتن چی میگی ؟
اسرائيل داره خودش ميگه بزرگترين ارتش دنيا هستيم و كلاهكها هسته اي شون از همه جاها بيشتر بعد تو داري ميگي ايناها مظلومن

قسمت آبي= تو اينو جواب بده كه اين همه آدم تو فلسطين و لبنان كه ميشه 1000 برابر كسايي كه تو اسرائيل ميميرن آدم نيستن
من به عرب عجم كافر يا مسلمونش كار ندارم دارم ميگم كه ظالمانه دارن ميميرن
اون همه فيلم تو يوتيوب كه واسه فلسطين هستو نديدي كه چطور دارن زن و بچه فلسطيني ميميرن داري اون 4تا رو ميگي
دارم ميگم اسرائيل حمله ميكنه به ايناها تو ميگي مردم اسرائيل دارن ظالمانه ميميرن
آخه تو ميگي بيان مثه مرد دفاع كنند مگه اسرائيل مثه مرد داره دفاع ميكنه
فلسطين با سنگ داره ميجنگه اسرائيل با انواع و اقسام سلاحهاي دنيا

نامردي كدومش
قسمت قرمز= من اوناها رو هم محكوم ميكنم و اصلا" ازشون خوشمن نمياد ولي اينو بدون كه مردم فلسطين دارن ظالمانه ميميرن

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
یه مشت آریای
آریای
آریای
بگم؟ بگم؟ بگم؟
چیز چیز چیز

- کمک به برادران عرب !
و ....

اما نباید فراموش کرد:

bollywood1.gif

خوب پس روشن فکر یعنی کسی که افکار بقیه رو تکرار می کنه!
laughingsmiley.gif

به هر حال انگلیس الان یه کشور تضعیف شده و نه چندان مستقل و دنباله رو آمریکا و به خصوص اسراییله نه اون چیزی که شما فکر می کنی
از استعمار هم دفاع نکن
خود انگلیسی ها و بقیه استعمارگران به خاطر دوران استعماریشون از کشورهای مستعمره عذرخواهی کردن فکر کنم زمان مارگارت تاچر بود!
تونی بلر هم چند وقت پیش از وجود برده داری در مستعمره های انگلیس معذرت خواهی کرد.
اونوقت شما کاسه داغتر از آش شدی و میگی استعمار خوبه!؟
عجیبه والا
در ضمن اون زمان که ایران تمدن با شکوه هخامنشی رو داشت یا اصلا چرا راه دور بریم در زمان سلجوقیان که رصد خانه مراغه ساخته شد اروپایی ها و به خصوص انگلیسی ها در حالت نیمه بدوی زندگی میکرند.

Last edited:

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370
قسمت قهوه اي = تو خودت غم نخور كه ما نژاد آريا هستيم يا عربي فقط اينو بدون هر چي هستيم زير بار زور نميريم (يكي از نشانه هاي آريايي)

قسمت صورتي = تو جوابشو بده (از نن جون بپرس) تا منم جواب تك تكشو بدم)

قسمت آيبي روشن = يعني الان الگوي پيشرفت در دنيا ماله انگليس و آمريكاست بنظرت
اولا" بدون كه آمريكا 400ساله كه درست شده و تشكيل شده و اين خودش يك عيبه و براي پوشوندن اين عيب هزارتا گوه ميخوره

پيشنهاد ميكنم تاريخو بخون چون كه اروپايي ها آدم خوار بدون (منظور از آدم خوار بودن وحشي بودن هستش) بعد ديدن اينطور نميشه و حمله كردن به سمت ايرانيها و اعراب
يكروز دكتر حسابي به انيشتين ميگه كه افتخار ميكنم شاكردتون هستم انيشتين ميگه من افتخار ميكنم كه شاگردي دارم كه كشورش وقتي ما وحشي بوديم اوناها دنبال اختراع الكل و پزشكي و صنعت بودن
حالا تو امدي ميگي روشن فكر يعني خودت
خودت كه معلوم نيست از كجا پيدات شده و هيچي از تاريخ نميدوني رو امدي ميگي روشن فكر
روشن فكري رو برام تعريف كن؟

قسمت قهوه ای: زیر بار زور خود ساخته نرید!! کار خوبی میکنید :)
قسمت صورتی: اون که چیزی از من نمی خواست!!
قسمت آبی: خوب شد همین امریکا بود مگر نه الان ما اینترنت نداشتیم! اینجا هم نمی تونستیم بحث کنیم!

تاریخ رو خیلی خوندم! :D
ولی افتخار به تاریخ، باعث عقب افتادگی ملت ما شده است. گذشته های خیلی دور گذشته و خبری از کوروش و داریوش هم نیست! :D
من الان توی قرن 21 زندگی میکنم نه 3 هزار سال قبل از میلاد مسیح! ایران هر چه بوده تمام شده و مهم اینه الان چیه!

خوب پس روشن فکر یعنی کسی که افکار بقیه رو تکرار می کنه!
laughingsmiley.gif

به هر حال انگلیس الان یه کشور تضعیف شده و نه چندان مستقل و دنباله رو آمریکا و به خصوص اسراییله نه اون چیزی که شما فکر می کنی
از استعمار هم دفاع نکن
خود انگلیسی ها و بقیه استعمارگران به خاطر دوران استعماریشون از کشورهای مستعمره عذرخواهی کردن فکر کنم زمان مارگارت تاچر بود!
تونی بلر هم چند وقت پیش از وجود برده داری در مستعمره های انگلیس معذرت خواهی کرد.
اونوقت شما کاسه داغتر از آش شدی و میگی استعمار خوبه!؟
عجیبه والا
در ضمن اون زمان که ایران تمدن با شکوه هخامنشی رو داشت یا اصلا چرا راه دور بریم در زمان سلجوقیان که رصد خانه مراغه ساخته شد اروپایی ها و به خصوص انگلیسی ها در حالت نیمه بدوی زندگی میکرند.

روشن فکر یعنی کسی که افکار بقیه رو تکرار میکنه! :lol: من واسه روشن فکر هایی مثل شما احترام زیادی قائلم!
از استعمار دفاع نمی کنم ولی همراه بدی هایی که داشت خیلی مزیت ها هم داشت.
ببین ما و اروپایی ها انسان هستیم خوب؟ یه زمانی ما پیشرفته بودیم و الان اونها خیلی پیشرفته تر هستند.
قدرت و شوکت که ژنتیکی نبوده بهش افتخار کنیم!! باید به چیزی که الان هستیم افتخار کنیم!

مهم نیست چی بودیم و چی کار کردیم! مهم الان است که من و شما چی هستیم و چی کار می کنیم!

Last edited:

tanhai

Registered User
لایک‌ها
16
مشکل همینجاس !شما با هر موضوع که یه ربطی به اعراب /اسلام/ خدا داشته باشه مخالفی اسرائل حق داره سلاح هسته ای داشته باشه چون با اعراب در جنگه (مهم نیست مردم بیگنا ه فلسطین کشته بشن حقشونه چون عربن ) شک ندارم که فکر میکنی ایران حق نداره سلاح هسته ای داشته باشه چون حاکمانش مسلمان هستن پس کوفتشون باشه حتی اگه زحمت تهیش رو کشیده باشن ...این تعصب شما برای من خیلی جالبه ...
اولا كه يادم نيست چنين كاري كردم باشم؛ ثانيا الان بحث عرب و خدا و اسلام دين نيست
سلاح هسته اي: خدا ديد و نداد
يك زماني آمريكا استفاده كرد؛ نتيجش رو هم ديد ؛ شايد الان همه دنيا تهديدبه استفاده كنند ولي مطمئن باش فقط لفظي است نه عملي؛ و نتيجش رو مي دونند چيه
اما اگه اينا دسترسي پيدا كنند ديگه خدا رو بنده نيستنند؛ مطمئن با طرز فكرش از اون استفاده مي كنند تا اسراييل و آمرييكا و در نهايت كل جهان رو نابود كنند :lol:
طرز فكرشون از انجمن حجتيه گرفتن: ميگن بايد در دنيا جنگ و نا آرامي و ظلم باشه تا ظهور آقا سريع تر كنيم يعني بهش كمك كنيم زودتر بياد :lol:
به خاطر همين ميگيم نبايد دسترسي داشته باشند
====================
دوست عزيز و گرامي
مهمونت باشند تا بري پيششون براي التماس و معامله كلي فرق ميكنه
يادم نيست به كسي تا حالا توهين كرده باشم
همين جا از همه اگه به طور ناخواسته توهين كردم معذرت مي خوام
=========
آدم وقتی خابه نمی شه بیدارش کرد ...

باشید در این اوهامات تا صبح دولتتون بدمه .

امثال شما کم نیستند ... فراوان می شناسم که عین ضبط صوت حرفایی رو که خودشونم نمی فهمند تکرار می کنند .....

امیدوارم توی این ماه رمضون خدا بهتون لطفی کنه و یکم عقل بیاد پیشتون . اگر پول می گرفتید و این حرفا رو می زدید عاقلتر بودید تا نوکر بی جیره مواجب بودن .

همین حرفا رو برو توی یک فروم خارجی بگو ببین چقدر مسخرت می کنند . آدم گاگول باشه که حقیقت رو تو این قضیه تشخیص نده .
خیلی عقب افتاده اید .........
مخصوصا كسي كه خودش رو به خواب زده(خواب غفلت)
منظورت هم فكرات هستند ديگه چون جزئ اونا كسي ديگه رو نمي شناسي
عقل راه مي افته مي ره پيش افراد ؛مي گم تا تي كنه بياد پيش شما ؛ خوب خود مون به سانديس و كيك نفروختيم
عجب با خارجيها هم حشر و نشر داري؛ خوب ديگه اگه مسايل آقايان رو هر جا بگي بهت مي خندند
خدا رو شكر مثل شما روشنفكر نيستيم ؛نماد شعور و عقل و خرد در پي تي
براي شما آرزو مي كنيم در اين روزهاي ماه رمضون بازار تبليغات توي امضائ گرم باشه ؛ كاسبي بهتره بشه تا نيازي به سانديس و كيك براي سير كردنت نباشه و براي اين جير و مواجب ناچيز مجبور باشي تن به هر كاري بدي
:lol: :lol: :lol:
===================
عنوان تا پيك بود قوم و كشور مظلوم خاور ميانه
خود دوستان گير دادن اسراييل و يهود مظلوم هميشه تاريخ است و تاپيك به اين سو پيش بردن
:lol: :lol: :lol:
=========
http://www.iranjewish.com/Essay/Essay_33_Hakhamanesh.htm
http://kingfoska.wordpress.com/2009/10/26/تابلوهایی-از-کودکی-کوروش-کبیر-و-حضور-شا/

رفتار کوروش با يهوديان بابل

kingcyru.jpg

همانطور كه مي دانيد : اسم كوروش هم در قران و هم در تورات آمده است و از وي به عنوان نجات دهنده قوم يهود از بردگي نام برده شده است
قبل از هر چیز باید وضعیت یهود و خود شهر بابل رو قبل از ورود کوروش بررسی کرد بابل به معنای باب + اِل یعنی در خدا می باشد در بابل پس از بخت النصر که در سال 561 ق.م درگذشت در مدت شش سال سه نفر پادشاهی کردند و در سال 55 ق.م روحایون بابلی یک تاجر را به نام نبونید به شاهی رسانیدند . می گویند وی علاقه مفرطی به علم آثار عتیقه داشت و در خرابه های معابد قدیمه بابل به امر او کاوشهایی شد و لوحه هایی بیرون آمد . بعد از اینکه کوروش بابل را تسخیر کرد ( حال فرق ندارد کدام یک از دو فرضیه را قبول کنیم چراکه بحث ما در اینجا تسخیر بابل نیست و به وقایع پس از تسخیر کار داریم ) .

موافق منابع بابلی ، نبونید مجسمه رب النوع ( اور ) را به بابل آورده بود و به همین دلیل پیروان بل مردوک که الهه بابل بود از او رنجیده بودند و می گویند یکی از عللی که کوروش توانست بابل را تسخیر کند کمک همین پیروان بوده است بهرحال کوروش نسبت به ملت بنی اسرائیل که از زمان بخت النصر در اسارت بودند مهربانی و رافت خاصی ابراز نمود ؛ وی ( کوروش ) ظروف طلا و نقره که بخت النصر از بیت المقدس آورده بود به آنها پس داد و اجازه داد که به فلسطین مراجعت کرده در بیت المقدس معابد قدیم را که آسوری ها خراب کرده بودند تعمیر نمایند و معبد جدیدی بنا نمایند .

فرمانی که کوروش داده بدین مضمون بوده :: کوروش پادشاه پارس چنین می فرماید : یهوه خدای آسمانها جمیع ممالک زمین را به من داده و مرا امر فرموده است که خانه ای برای وی در اورشلیم که در یهود است بنا نمایم . پس کیست از شما از تمامی قوم او که خدایش با وی باشد . او به اورشلیم که در یهود است برود و خانه یهوه که خدای اسرائیل و خدای حقیقی است در اورشلیم بنا نماید الی آخر { کتاب عذرا باب اول } .

بنا ، بر این اجازه ، چهل و دو هزار نفر اسرائیلی با هفت هزار نفر غلام و کنیز به طرف فلسطین رفته به تجدید بیت المقدس پرداختند . و لیکن بزودی اختلاف شدیدی بین مردمی که در فلسطین مانده و آنهایی که به بابل آمده بودند در گرفت و کوروش صلاح دید ساختن معبد جدید را موقوف به بعد بدارد با این وجود از سخنان پیغمبران بنی اسرائیل پیداست که احترام این ملت به کوروش فوق العاده بوده است .

اشعیاء می گوید :: " خداوند که ولی تو است و تو را از رحم سرشته چنین می گوید :: من یَهُوَه هستم و همه چیز را آفریده ام . درباره اورشلیم می گوید مامور خواهد شد و درباره شهرهای یهودا که بنا خواهد شد ........ و درباره کوروش می گوید که : او شبان من است و تمامی مسرت مرا به اتمام خواهد رسانید ........ { کتاب اشعیاء باب 44 }

خداوند به مسیح خود که کوروش است می گوید : من دست راست او را گرفتم ، تا به حضور وی امت ها را مغلوب سازم و کمرهای پادشاهان را بگشایم ، تا درها را بروی وی باز کنم و دروازه ها را به روی او دیگر بسته نشود . چنین می گوید که من پیش روی تو خواهم خرامید و جاهای ناهموار را هموار خواهم ساخت و درهای برنجین را شکسته ، پشت بندهای آهنین را خواهم برید و گنج های ظلمت و خزاین مخفی را به تو خواهم بخشید تا بدانی که من یهوه خدای اسرائیل می باشم و تو را به اسمت خوانده ام ....... هنگمی که مرا نشناختی ترا به اسمت خوانده ام و ملقب ساختم . من یهوه هستم و دیگری نیست و غیر از من خدایی نی . من کمر تو را بستم هنگامی که مرا نشناختی تا از مشرق آفتاب و مغرب آن بدانند که سوای من احدی نیست { کتاب اشعیاء باب 45 } "

همچنین کوروش در بابل برای جذب قلوب بابلی ها بیانیه ای داد که عین آن در حفریات بابل به دست آمده و اکنون معروف به استوانه کوروش است . این استوانه از گل پخته است و بر آن چهل و پنج سطر نوشته اند . کوروش در این بیانیه خود را خادم مرداخ ( مردوک ) رب النوع بزرگ بابلی ها خوانده می گوید بعد از آوردن مجسمه خداهای ( اور "" که در بابلا توضیح آن آمد"" ) به بابل مردوک او را برگزید و او دست کوروش پادشاه انشان را گرفت - او اسم وی را برای سلطنت تمام عالم برد - به اسم او را طلبید بعد کوروش اضافه می کند " وقتی که من در میان سکوت و آرامش به تین تیر ( همان بابل ) وارد شدم با فریادهای شادی و رور مردم به قصر پادشاهی در آمدم ، بر تخت سلطنت نشستم . "

بر طبق بیانیه فوق کوروش خود را پادشاه انشان معرفی می کند و انشان همانطور که می دانیم همان انزان است که در قدیم پایتخت عیلام بوده و یکی از عللی که وی را پادشاه انزان ( عیلامی ) می داند همان است

بهرحال این شاه عالیقدر یک نوع انقلاب اخلاقی را در عالم قدیم باعث شده و طرز نوینی از حیث سلوک با ممالک تابعه و ملل مغلوبه در عالم قدیم داخل کرده و شاید به همین دلیل زمان او حد فاصل دو قسمت از چهار قسمت عهد قدیم گردیده ( بعضی عهد قدیم را به چهر قسمت تقسیم کرده اند الف از زمان های بسیار قدیم تا تاسیس دولت هخامنشی یعنی تا کوروش ب از کوروش تا اسکندر ج از اسکندر تا مبلاد مسیح د از این تاریخ تا انقراض دولت روم غربی

Last edited:

scorpion8108

Registered User
لایک‌ها
0
اصل اسلام مهمتره.
ما باید اختلاف شیعه و سنی رو بذاریم کنار و به یار هم کیشان خود بشتابیم.
این کوبیدن بر طبل سنی و شیعه بودن ترفند استکبار و صهیونیست هاست ما اید هوشیار باشیم و وحدت خود را از دست ندهیم.
اصلا هیچ فکر کردید چرا اسراییل باید در قلب جهان اسلام و در جوار قدس شریف باشد؟
کاملا مشخص است چون قدرت اینده جهان در دست مسلمانان است و غرب میخواهد در خاورمیانه که مرکز اسلام است ایجاد تشتت و درگیری کند برای همین مولود پلیدی چون اسراییل را به وجود اورده و حمایت می کند.تا همیشه شیعه با سنی,شیعه و سنی هر دو با اسراییل در گیری های چند جانبه داشته باشند و نمی خواهد اسلام اوج بگیرد اما با تمام این کارشکنی ها اسلام در حال رشد است و تمدن غرب در حال فروپاشی.

منم همينو ميگم :D
اين ترفند استکبار و صهیونیست هاست که تولد حضرت عباس رو در مسجد جامع سنيها ميگرن و اونا هم انتخاري اينا رو ميترکونن

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
چه جالب بعضی ها اینجا از خود اسرائیلی ها هم اسرائیلیترن.درسته که با ج.ا مخالفید ولی این دلیل نمیشه همه چیز رو با عینک غربیها ببینید تعصب هم حدی داره.
اصلا نه ربطی به جمهوری اسلامی داره نه به اسلام
این عزیزان دست خودشون نیست.خیلی جاهای دیگه دنیا هم بری همینه.امپراطوری رسانه ای که صهیونیستها در دنیا دارن تا الان سر پا نگهشون داشته نه قدرت نظامیشون

فکر می کنی پارسال کی گفت نه غزه نه لبنان؟ موسوی و کروبی که نبودن
اسرائیل کنترلی روی تفکرات مردم دنیا داره که می تونه هر چی بخواد به ذهنشون منتقل کنه.هنوز کنترلش روی ایران به حد بالایی نرسیده اما همزمان (اسرائیل) داره از داخل متلاشی میشه که باز جای شکرش باقیه

برای کسب اطلاعات بیشتر این مستند رو دانلود کن : http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=3032222&postcount=76

قشنگ توضیح میده چطوری بر ذهن مردم دنیا کنترل دارن :blink:

Last edited:

Mariachi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
94
اه باز این مهدی اومد

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
بنده هم این مستند رو :

http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=3032222&postcount=76

تائید میکنم . از وقتی این مستند رو دیدم دیگه لب به غذا نمیزنم . میدونستید صهیونیست ها حتی 1 میلیون رسانه نیز دارند به اصطلاح ؟ :eek:

مغر انسان سوت میکشه :eek:

بالا