برگزیده های پرشین تولز

معافیت کفالت سربازی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از yehnafar :
آقا حالا من تک پسرم. ولی پدرم زیر شصت ساله. تو این حالت راهی هست برای معافیت کفالت؟
تو اون سایت ناجا نوشته بود که:

ولی این نیاز به مراقبت یعنی چی؟ یعنی اوضاع پدر خیلی باید خراب باشه؟ :wacko: :(
کسی هست که این جوری معافیت گرفته باشه یا کسی رو دیده باشه که این جوری معاف شده باشه؟:blink:
پدرت خیلی داره تا 60 سال ؟ با دانشگاهی چیزی پر نمیشه این فاصله؟
چون برای پدر زیر شصت سال باید ثابت بکنی که از کار افتاده است و توانایی کار کردن و کسب درآمد نداره در نتیجه اگه کارمند جایی باشه (خصوصی یا دولتی فرق نمیکنه) نمیتونی کاری کنی و کلا خیلی سخت میگیرن برعکس بالای شصت

yehnafar

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Reza364 :
پدرت خیلی داره تا 60 سال ؟ با دانشگاهی چیزی پر نمیشه این فاصله؟
چون برای پدر زیر شصت سال باید ثابت بکنی که از کار افتاده است و توانایی کار کردن و کسب درآمد نداره در نتیجه اگه کارمند جایی باشه (خصوصی یا دولتی فرق نمیکنه) نمیتونی کاری کنی و کلا خیلی سخت میگیرن برعکس بالای شصت

والا حتی اگه پست دکترا هم بگیرم ها بازم شصت سالش نمیشه. منتها پدرم همین شهریور ماه بازنشستگی پیش از موعد گرفاته. این موثر نیست؟

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از yehnafar :
والا حتی اگه پست دکترا هم بگیرم ها بازم شصت سالش نمیشه. منتها پدرم همین شهریور ماه بازنشستگی پیش از موعد گرفاته. این موثر نیست؟
باید بتونی ثابت کنی از کار افتاده است! حالا به هر روشی که بلدی

yehnafar

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Reza364 :
باید بتونی ثابت کنی از کار افتاده است! حالا به هر روشی که بلدی

خب آخه مثلا من نمی دونم برای ایت از کارافتادگی باید پدرم بره خودش اونجا مثلا؟ یا مثلا چه چیزی رو اینا از کار افتادگی می دونن. یعنی در چه حدی باشه از کار افتاده می دونن. اینکه مثلا یه عمل جراحی کرده باشه حله مثلا یا بیشتر باید باشه؟

babak_b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه با عمل جراحی راضی نمیشن . معمولا بیماریهایی که باعث از کارافتادگی میشه رو ملاک قرار می دن و شورای پزشکی هم باید از کار افتادگی رو تائید کنه .

yehnafar

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از babak_b :
نه با عمل جراحی راضی نمیشن . معمولا بیماریهایی که باعث از کارافتادگی میشه رو ملاک قرار می دن و شورای پزشکی هم باید از کار افتادگی رو تائید کنه .

آقا میشه یه چند تا از این بیماری ها رو بگی. لیستی از این ها جایی وجود داره؟

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
کلا بیخیالش بشی راحتتری!
شورای پزشکی **** وظیفه خیلی گیره! یکی از اقوام ما مادرزادی دیابت نوع A داشت قبول نکردن! آخرش با دادگاه و ....کارش درست شد اونم بعد دوسال دویدن!

yehnafar

Registered User
لایک‌ها
0
اقا یعنی جدی میگین بی خیالش بشم؟ من تنها راهی که امید بهش داشتم همینه. :( :( :(

هیچ راهی، چیزی، نکته ای... :(

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
راستی ببینم حین درس خوندن (معافیت تحصیلی ) میشه معافیت کفالت گرفت !؟

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
آقا شرمنده ... دور از جون ... من یه دوستی داشتم محمد ... یه روز که رفتیم پادگان با ذوق و شوف اومد بهم گفت ک حسام من معاف شدم !!! گفتم ا چه جوری ؟ گفت هیچی یه غده تو گردنمه !!!! یک ذوقیم میکرد ... چند وقت پیش عکساشم رو دیدم که در اثر شیمی درمانی موهاش ریخته بود ... ولی انگار خدا رو شکر حالش خوب شده

حالا این ماجرا چه ربطی به مبحث داره ؟؟ خودمم دقیق نمیدونم :blink:
ولی خب راههای دیگه هم هست دیگه .... بند انگشت اشارت رو هم قطع کنی معافی
حالا ببین میصرفه :wacko:

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از Reza364 :
حين تحصيل هم ميشه!
من مدارك معافيت كفالت رو فرستادم اما الان يه برگه اومده نقص مدارك رو نوشته و گفته كه چرا مدرك از دانشگاه نداري؟!!! آخه من چيكار كنم!؟

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از daftarekhaterat :
من مدارك معافيت كفالت رو فرستادم اما الان يه برگه اومده نقص مدارك رو نوشته و گفته كه چرا مدرك از دانشگاه نداري؟!!! آخه من چيكار كنم!؟

یه معرفی نامه از دانشگاه باید بگیری که در اون واحد مشغول تحصیل هستی خطاب به **** وظیفه!

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
خب آخه ميدوني مشكل چيه؟! من الان دنبال كارهاي فارغ التحصيلي هستم و ديگه واحد براي خوندن ندارم پس دانشجو نيستم و نميتونم از دانشگاه نامه بگيرم. نه دانشجو هستم نه مدرك دارم. :(

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
خب آخه ميدوني مشكل چيه؟! من الان دنبال كارهاي فارغ التحصيلي هستم و ديگه واحد براي خوندن ندارم پس دانشجو نيستم و نميتونم از دانشگاه نامه بگيرم. نه دانشجو هستم نه مدرك دارم. :(

بعد از روز فارق النحصیلیت 6 ماه وقت داری تا خودت رو معرفی کنی ... تو 6 ماه مدرکت حاظر نمیشه ؟ حتی اگه غیبت هم بخوری بعد از اینکه تاریخ فراقتت رو نشون بدی همه چی بر میگرده سر جاش :eek:

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
اين سايت ناجا که شرايط توش داره، اين کو؟

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از icedangel21 :
بعد از روز فارق النحصیلیت 6 ماه وقت داری تا خودت رو معرفی کنی ... تو 6 ماه مدرکت حاظر نمیشه ؟ حتی اگه غیبت هم بخوری بعد از اینکه تاریخ فراقتت رو نشون بدی همه چی بر میگرده سر جاش :eek:
ميدونم كه برميگرده سر جاش ولي مشكل اينه كه الان معافيت من معطل مدرك دانشگاهي شده در صورتي كه نبايد باشه.

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
ببین شما وقتی با دانشگاه تصفیه حساب میکنی یه نامه میدن برای **** وظیفه که این آقا در سال فلان در رشته فلان فارغ التحصیل شده با همون نامه میتونی اقدام کنی برای معافیت

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
ميدونم كه برميگرده سر جاش ولي مشكل اينه كه الان معافيت من معطل مدرك دانشگاهي شده در صورتي كه نبايد باشه.

فکر نکنم مشکلی پیش بیاد ... ناجا بهت چی گفت ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا