برگزیده های پرشین تولز

معرفی بازی های PS2

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام.آقا من تو اين تاپيك ميخوام در مورده بازيهاي ps2 بنويسم.در ضمن اين مطالب توي وبلاگم هم مينويسم.خوب منتظر معرفي بازيها باشيد.تا فردا...........

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
TAK and power the of Juju​
همونطور كه از اسم بازي مشخصه شخصيت اصلي بازي اسمش TAK هستش.اين بازي تقريبا شبيه بازي پسر جنگل وتارزان هست.داستان بازي مربوط ميشه به عصر حجر.داستان بازي در داخل جنگل است.TAK هميشه با خود يك چوب دارد كه با اون ميتواند حيوانات را از بين ببرد.بازيه زياد سختي نيست.درجه بندي اين بازي ESRB هست.اين بازي مخصوص كودكان هست.اين بازي زياد نيازي به فكر ندارد.بيشتر ترفندهاي مرحله ها يكي است.
عكس هايي از بازي:
tak_200x149.jpg

thqgd_2003_tak_gcn_r01.jpg

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ATHENS 2004​
اين بازی مربوط به المپيک ۲۰۰۴ ميشه.رشته های اين بازی زياد مثل خود المپيک کامل نيست.کنترل بازی زياد راحت نيست.بازی هم از نظر سرگرمی بيشتر از ۱ هفته نميتونه شما رو سرگرم کنه.رشته های اين بازی شنا و وزنه برداری و سوار کاری و دوی ميدانی و ژيمناستيک و .. است ولی تمام ورزش های المپيک رو شامل نميشه.درجه بندی بازیESRB هست.خوبی اين بازی اين هست که هم ميتونی زن باشی هم مرد.ولی بديش اينه که قهرمانان کشورها در اين المپيک نيستند
athens_2004_sm.jpg

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
چرا كسي استقبال نميكنه؟براي دفعه بعد ميخوام بازيsims bustin'out رو واستون معرفي كنم.تا بعد....(يه چيزي هم بگيد تو رو خدا)

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از $aeed :
چرا كسي استقبال نميكنه؟براي دفعه بعد ميخوام بازيsims bustin'out رو واستون معرفي كنم.تا بعد....(يه چيزي هم بگيد تو رو خدا)
بهتره كه بازيهايي رو معرفي كني كه تو پي سي هم هست

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
چشم.بايد بگردم.خيلي ممنون از نظرت.

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
sims bustin'out​
اين هم يكي از بازيهاي محموعه ي سيمز است.گرافيك اين بازي خيلي بهتر شده.امكانات بازي خيلي بهتر و چهره هاي افراد طبيعي تر شده.مثلا شما ميتوانيد با داشتن يك موتور سيكلت يا ماشين به خانه ي دوستان و يا به سر كار خود برويد.اينبار شما سر كار خود را از نزديك ميبينيد.چيزي كه در شماره هاي قبلي امكان نداشت.در طول مسافت خانه يا محل كار ميتوانيد منظره ي بيرون رو ببينيد.اين هم امكان نداشت.وسايل هاي شكل طبيعي تري به خود گرفته.چند تا از وسايل ها هم قفل هستند كه با پيشرفت در زندگي آنها هم آزاد ميشود.در اين نسخه شما بهتر ميتوانيد با ديگران رابطه برقرار كنيد و درجه ي دوستي شما خيلي تند تر بالا ميرود.
عكسي از بازي:
sims_bustin_out2b.jpg

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
بابا . سعيد جان . تو كه تا ديروز داشتي از من قيمت پي استو ميگرفتي . بزار يكم فنو فوتش دستت بياد :D (شوخي . اين سعيد يكي از اين بچه هاي با استعداده :D )

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
شرمندم نكن.آقا بازي بعدي واسه معرفي اسمش هست:FIGHT NIGHT 2004

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
FIGHT NIGHT 2004​
سلام.امروز حال توضيح ندارم.آخه يكي از دوستام سي دي tony hawks under ground رو داره نميده بهم.هر جا هم گشتم نبود.از دوستان هر كي پيدا كرد بگه.آقا با اين حال بزار اين بازيم معرفي كنم:
اين بازي مربوط ميشه به ورزش بكس.زياد هم نياز به توضيح نداره.چون از اسمش معلومه :D من زياد از اين بازي خوشم نيومد.كنترل بازي واقعا سخته و همين باعث ميشه شما در بيشتر مواقع ببازيد.موقعي هم كه زمين ميخوريد و داور مشغول شمارش ميشه 3 تا تصوير مياد.يكي اصليه هست.اون دو تا رو بايد حركت بدين و با اون منطبق كنيد.اينجاي بازي خيلي آسونه.ولي بعد از 2 بار خوردن زمين تغريبا اين كار غير ممكن ميشه.بازيكنان اين بازي تغريبا شامل همه ي بكسرها ميشن.از خوبي اين بازي اين است كه ميتونيد چندين بكسر جديد بسازيد.و تمام درجه هاي اون رو هم پر كنيد.از نظر گرافيكي هم بازي خوب هست.ديگه فكر نكنم نياز به توضيح بيشتر داشته باشه.
عكسي از بازي:
money_shot.jpg

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بازی که من اونو ميپرستم.
امروز tony hawks under groundرو گرفتم.اين بازی رو من ميپرستم.نسخه های قبلی اين بازی رو من بازی کرده بودم.ولی اين نسخه ی جديده اين بازی کجا اون قبلی ها کجا.هر موقع از سر اين بازی پا ميشم از هيجان ميميرم.(لطفا کسانی که از اسکيت برد خوششون نمياد بازی نکنن)گرافيک اين بازی از نسخه های قبلی خيلی بهتر شده.............براي متن كامل به وبلاگم بريد
http://saeed2t.blogsky.com

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
سعيد جان شما كه زحمت ميكشي اين مطالب رو مينويسي . حداقل بنويس اين بازيها كي براي پي سي مياد مثل همين بازيه سيمس
ممنون

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
اول اینکه خوب این تاپیک برای PS2 داراست علی جان ;)
دوم اینکه The Sims Bustin Out فقط برای کنسولها تولید میشه اما The Sims 2 نسخه ی کامپیوتر گرافیک برابر یا بالاتری خواهد داشت.
موفق باشید.

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از irgamer :
اول اینکه خوب این تاپیک برای PS2 داراست علی جان ;)
دوم اینکه The Sims Bustin Out فقط برای کنسولها تولید میشه اما The Sims 2 نسخه ی کامپیوتر گرافیک برابر یا بالاتری خواهد داشت.
موفق باشید.
ممنون پس من ديگه در مورد بازيهاي پي سي اينجا چيزي نمينويسم

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
سعيد جان بنويس اگه كسي پست نميده دليل اين نيست كه نمي خونه
خيلي تاپيك جالبي هست اما بهتره اسم تاپيك را بهتر كنيد چون PS2 خالي كم توي چشم ميزنه
مخصوصا اين بخش معمولا عنوان تاپيك هاش به سبب موقعيتش بزرگه و نامهاي كوچك توش گم ميشه

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ميگم من هر كاري ميكنم تو اين بلاگ اسكاي لاگين نميشه.ميگه پسووردم غلطه.گريم داره در مياد.

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
براي من مشكلي نداره...
خب از طريق Forget Password درست كن ;)

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آخه من موقع ثبت نام يادم نيست اون سوال رو كه ميپرسيد چي جواب دادم.ميگم عيبي نداره خوب بازم اينجا مينويسم تا بر و بچ پي تي بيان بحونن.

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
من این دو تا تاپیک هم یکی کردم ;)

بالا