برگزیده های پرشین تولز

معرفی سایت های معتبر با درآمد بیت کوین

secret_mboy20

Registered User
لایک‌ها
94
درود بر دوستان
حدود ۲ سالی هست که دنبال درمد از طریق بیت کوین( bitcoin )هستم به همین دلیل میخواهم تجربیات خودم رو با دوستان به اشتراک بزارم
شما الان یه سرچ کوچولو تو گوگل کنی میبینی کلی سایت هست واسه بیت کوین رایگان که با هر کلیک تو هر ۱۰ دقیقه تا ۳۰۰۰ ساتوشی هم میدن اما هیچ کدوم واریز نمیکنن (اسکم) و کلا الکی هستن یا درامد کمی دارن که ارزش وقت گذاشتن نداره...

تو این تاپیک میخام سایتایی رو معرفی کنم که بالاترین درامد داشته باشند و خودم ازشون برداشت داشتم کاملا واقعی هستن

سایت اول
لـــــــــــــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــــــنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک
استفاده راحتی داره.ادرس حساب مجازیتون رو میزنین با یه پسورد ورود به پروفایلتون
این سایت هر ۱۵ دقیقه از۱۰۰ تا ۵۰۰۰ ساتوشی میده
من خودم تو حدود ۳ ماه کلیک فقط از همین سایت ۱ عدد بیت کوین گرفتم واریز هم هر روز هستش که به سقف معین برسین خیلی خوبه این سایت پیشنهاد میشه
Screenshot (5).png

سایت دوم لــــــــــــــــیـــــــــــــــنـــــــــــــــــــــــــــــــــــک
بعد از ثبت نام تو سایت با زدن کلید رول در صفحه پروفایل معمولا از ۱۰۰ ساتوشی تا ۱ بیت کوین میده و واریز هم هر ۲ شنبه هفته هستش جزو بهترین دریافت بیت کوین رایگان هستش
]Screenshot (3).png

سایت سوم لـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــنـــــــــــــــــــــــــــــــــــــک
این سایت هم خیلی جالبه و زمانی که با ادرس حساب مجازیتون وارد شدین حتی اگر هم کامپوتر خاموش باشه ساتوشی جمع میشه و میتونید برداشت کنید هر ۲۰ ثانیه ۱ ساتوشی میده واریز هم هر ۲ شنبه هستش
Screenshot (4).png

سایت چهارم
لـــــــــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــنــــــــــــــــــــــــــــــک
مثل سایت بالا هستش بعد از ثبت نام میتونید ساتوشی رو جمع کنید واریزش هم هر روز هستش
1395-11-26 13_27_26-Bit Fun.png

سایت پنجم لــــــــــــــــــــــیـــــــــــــــــــنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک

این سایت هم مشخص هستش استفاده راحتی داره و زمانی که به سقف معین برسین میتونید درخواست واریز بدین ۳۰ روز زمان میبره برای واریز
اما میتونید اکانت رو ارتقا بدین که واریز انی هم میشه
1395-11-14 16_41_20-.png

freebitco.in
moonbit.co.in
bitminer.io
bonusbitcoin.co
bitfun.co

Last edited:

secret_mboy20

Registered User
لایک‌ها
94
:D:D:):):p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:):):):):):):):):):):):general406::general406::general406::general406::general406::general406::general406::general406::general406::general406::D:D:D:D:D:D:D:D:D

1395-11-03 12_48_01-Bitcoin Wallet - Blockchain.png

ali yaghoubi

Registered User
لایک‌ها
323
سایت پنجم لــــــــــــــــــــــیـــــــــــــــــــنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک

این سایت هم مشخص هستش استفاده راحتی داره و زمانی که به سقف معین برسین میتونید درخواست واریز بدین ۳۰ روز زمان میبره برای واریز
اما میتونید اکانت رو ارتقا بدین که واریز انی هم میشه
داداش یه سوال داشتم.
برای آپگرید کردن نسخه این سایت، حتما باید از حساب بیتکوین مون بهش پرداخت کنیم یا اینکه از بیتکوین هایی که داخل همین سایت هست و هنوز واریز نکرده می تونیم استفاده کنیم؟

secret_mboy20

Registered User
لایک‌ها
94
داداش یه سوال داشتم.
برای آپگرید کردن نسخه این سایت، حتما باید از حساب بیتکوین مون بهش پرداخت کنیم یا اینکه از بیتکوین هایی که داخل همین سایت هست و هنوز واریز نکرده می تونیم استفاده کنیم؟
باید اپگرید کنین تا بشه برداشت کرد

procecor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
باید اپگرید کنین تا بشه برداشت کرد
سلام شما چند بار برداشت کردین ازین سایت ؟ اگر اپگرید کنیم برداشت های قبلی که در انتظار هستن رو هم پرداخت می کنن یا مثلا کنسل کنیم دوباره درخواست بدیم؟

abbasi.naft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
bitminer.io رو بهش بیتکوین تزریق نکنید / ویدیو های زیادی در یوتیوب مبنی بر اسکم بودن این سایت نیجیریه ای وجود داره.

secret_mboy20

Registered User
لایک‌ها
94
سلام شما چند بار برداشت کردین ازین سایت ؟ اگر اپگرید کنیم برداشت های قبلی که در انتظار هستن رو هم پرداخت می کنن یا مثلا کنسل کنیم دوباره درخواست بدیم؟
من تا حالا ۱ بار برداشت کردم
۲ بار هم کمیسیون رفر گرفتم

world15

Registered User
لایک‌ها
837
قبلا دو سایت مشابه بود هر دو دقیقه 100 ساتوشی میداد. قدر ندونستم:(

بالا