برگزیده های پرشین تولز

معرفی سایت پاپ اپ بدون تبلیغ تلگرام و موبایلی

hamedi777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام دوستان.تازگیا پول در اوردن از سایت کار مشکلی شده .سایتای کلیکی که همه کلاهبردارن و سایت های پاپ اپ هم همش تبلیغات تلگرام میذارن که باعث کم شدن ورودی گوگل و فراری دادن کاربرا و ضربه به سایت میشه.شما به جز فیس نما سایت پاپ اپی سراغ ندارید که تبلیغات تلگرام نداشته باشه و فقط پاپ اپ معمولی باز کنه؟

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

hamedi777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سایت http://nextpopup.ir فقط پاپ آپ معمولی باز میکنه و به سایت هم ضرری نمیرسونه.پرداختیش هم سریعه
ممنون از معرفی.ولی من تعجب می کنم چرا این سایت هنوز سرپاست و جمع نشده.شمارش پاپ اپ که افتضاح و یک دهم سایت های دیگه از طرفی از سایت دیگشون که تبلیغات کلیکی بود استفاده کردم
nextads.ir/
با مشکل پولمو دادن !این جور سایت ها یی نمی تونن موفق باشن .مثلا پاپ مستر و پاپ ادز و فیس نما برای سایت من روزی بیست هزار تومن پاپ اپ باز می کنه اینجا روزی 5 تومن؟

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
سایت http://nextpopup.ir فقط پاپ آپ معمولی باز میکنه و به سایت هم ضرری نمیرسونه.پرداختیش هم سریعه
پاپ اپ معمولی داره اما پرداختیش سریع نیست.حداقل واسه من که نبوده
پاپ اپ پلاس سه ساعته واریز میکنه(به خاطر باز شدن تلگرام برداشتمش) اما اینا از دوشنبه صبح که درخواست دادم هنوز در حال بررسیه

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
پاپ اپ معمولی داره اما پرداختیش سریع نیست.حداقل واسه من که نبوده
پاپ اپ پلاس سه ساعته واریز میکنه(به خاطر باز شدن تلگرام برداشتمش) اما اینا از دوشنبه صبح که درخواست دادم هنوز در حال بررسیه
والا برا من حداکثر 2 روزه میریزن

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203

zarpop

Registered User
لایک‌ها
282
سلام دوستان.تازگیا پول در اوردن از سایت کار مشکلی شده .سایتای کلیکی که همه کلاهبردارن و سایت های پاپ اپ هم همش تبلیغات تلگرام میذارن که باعث کم شدن ورودی گوگل و فراری دادن کاربرا و ضربه به سایت میشه.شما به جز فیس نما سایت پاپ اپی سراغ ندارید که تبلیغات تلگرام نداشته باشه و فقط پاپ اپ معمولی باز کنه؟
درود
پیشنهاد میکنم زر پاپ را هم تست کنید
آی پی اول در حال حاضر 42 ريال محاسبه میشه
تبلیغات تلگرام هم مانند مابقی تبلیغات هر 24 ساعت یک مرتبه باز میشه و قابل تحمله

world15

Registered User
لایک‌ها
837
سایت پاپ آپ ایرانیان خیلی خوبه؛ آمارش کاملا واقعیه و درآمدش دوبرابر سایتای دیگس
تبلیغات پاپ باکس هم داره
پاپ آپ ایرانیان
popupiranian.com
نکنه اینا فقط سایتای خودشون رو تبلیغ میکنن.. این سایت ک گفته 8 تا پرداختی زده فروردین ک فقط یکی اردیبهشت 3 تا و از اردیبهشت ب بعد اثبات پرداختی نزده! قسمت اخبارم زده برداشت ها زیاده پیام ندین بترتیب واریز میشه!

meysam4406

Registered User
لایک‌ها
152
سیستم ما تبلیغات موبایلی (تلگرام) داره اما می تونید از قسمت دریافت کد تبلیغات موبایلی را غیر فعال کنید
www.maxpopup.ir

بالا