منتخب بازارچه

برگزیده های پرشین تولز

معرفی سایت پیشنهادها

techoman

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
11 اکتبر 2016
نوشته‌ها
9
لایک‌ها
0
سایت پیشنهادها محلی برای کسب اطلاعات پیشنهادات ویژه برای خرید های شماست. با عضویت در سایت می توانید خرید ها و احتیاج های خود را با تخفیف از بهترین فروشگاه ها دریافت نمایید. پیشنهادها برای ارائه و تجمیع بهترین و به صرفه ترین کالا ها و خدمات که در سایر فروشگاه ها به وجود آمده است. با توجه به گسترش روزافزون دنیای مجازی ، فضا برای کسب‌وکار پیرامون اینترنت نیز افزایش یافته است ، همچنین فروشگاه‌های آنلاین و خرید اینترنتی جزئی جدا نشدنی از دنیای خریدوفروش امروز ما شده است.
فروشنده لیست و مشخصات کالاهای فروشی را در سایت قرار داده و خریدار پس از مراجعه به سایت و مطالعه مشخصات و ویژگی‌های کالا نسبت به ثبت سفارش خود و خرید از فروشگاه اقدام می‌کند ولی کدام فروشنده ، کجا و کی بهترین کالا یا خدمتی که ما می‌خواهیم را به ما ارائه می‌دهد؟
پس پیشنهادها برای ارائه و تجمیع بهترین و به صرفه ترین کالا ها و خدماتی که توسط سایر فروشگاه ها ارائه می‌شود شروع به کار کرده است.
پیشنهادها پیشنهادات و تخفیف های ویژه فروشگاه های آنلاین را برای شما به‌صورت گروه بندی شده و بنا به نیاز و علایق شما یکجا جمع کرده و با مذاکره با برندها و فروشگاه های معتبر در جهت صرفه‌جویی در وقت و هزینه ی شما فعالیت میکند.
هدف ما ایجاد مرجع ارائه کننده پیشنهاد برای شماست تا در هر زمان و هر مکان با هر بودجه ای بتوانید بهترین کالاهای پیشنهادی و دارای تخفیف را خریداری کرده و از ما دریافت نمایید.
تخفیف های آنلاین، کوپن های تخفیف عمومی و انحصاری پیشنهادها، سمپلینگ و پروموشن، نسخه آزمایشی محصولات (تست رایگان محصول) و عضویت در خبرنامه ها تنها بخشی از خدمات پیشنهادهاست ، ما با بخش مناسبت ها شما را در یافتن یک هدیه یا کادو برای فرد مورد نظر خود همراهی میکنیم.
روز مادر، روز پدر، عید نوروز، عقد و عروسی، روز دانش آموز و دیگر مناسبت ها در طول سال، ما همراه شما خواهیم بود تا شما در کوتاه ترین زمان بهترین هدیه ممکن را تهیه نمایید.
همچنین شما با عضویت در سایت پیشنهادها می توانید با تکمیل کردن چند نکته از پروفایل خود یا با ابراز علاقه در مورد هر یک از فروشگاه ها و خریدهای خود یا برند های ما از پیشنهاد های خاص مختص به سبک و سیاق خود با خبر شوید.
همچنین پیشنهاد ها می تواند پلی برای درخواست پیشنهاد یا تخفیف از فروشنده کالاهای مورد نیاز شما باشد و با توجه به علایق شما پیشنهاد ویژه و تخفیف شما را فراهم میکند.
که همه این ها بدون پرداخت هزینه خواهد بود. پیشنهاد ها برای کوپن تخفیف از شما مبلغی دریافت نمی کند و تنها مرجع معرفی فروشنده مناسب شماست.

آدرس سایت : pishnehadha.com
ثبت نام برای پنل فروشگاه : https://pishnehadha.com/signupvendors
 
Last edited:

techoman

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
11 اکتبر 2016
نوشته‌ها
9
لایک‌ها
0
پیشنهاد همکاری با فروشگاه های اینترنتی

با پیشنهادها فروشتان را چند برابر کنید
پیشنهادها قدمی نو برای جذب مشتریان بیشتر است. درواقع پیشنهادها سکوی مناسبی برای رشد استارت‌آپ‌ها است و به فروشگاه‌های سازمان یافته نیز کمک می‌کند در سطحی متفاوت با رقبایشان فعالیت کنند.

پیشنهادها چیست و چگونه کار می‌کند؟
پیشنهادها سایتی برای ارائه تخفیف آنلاین به کاربران است. فروشگاه‌ها و مراکز خدماتی، محصولات یا خدمات مدنظرشان را در سایت پیشنهادها قرار می‌دهند و کاربران سایت نیز با استفاده از کد تخفیف می‌توانند محصول را به قیمت کمتری خریداری کنند.

مزایای همکاری با پیشنهادها
فروشگاه‌ها یا مراکز خدماتی می‌توانند بسته‌های مختلف پیشنهادی دریافت کرده و به تعداد محصولاتشان، پیشنهاد ویژه در سایت پیشنهادها ثبت کنند. علاوه بر آن مزایای دیگری نیز در نظر گرفته شده است:
• دریافت پکیج ویژه شامل پنجاه پیشنهاد کالا به مدت یک ماه
• بازدید بیش از ده هزار کاربر سایت پیشنهادها از محصولاتتان
• به اشتراک گذاشته شدن محصولاتتان در شبکه‌های اجتماعی پیشنهادها
• داشتن هشتگ مخصوص و صفحه اختصاصی برای فروشگاهتان در سایت پیشنهادها
• شرکت در کمپین‌های مختلف تبلیغاتی

شایان ذکر است که تمام مراحل فروش در سایت فروشگاهتان صورت می‌گیرد. همچنین پس از اتمام مدت زمان پکیج ویژه می‌توانید از پکیج‌های سایت خریداری کرده و تبدیل به مشتری دائمی پیشنهادها شوید.
برای ثبت نام و استفاده از پکیج ویژه پیشنهادها ابتدا در سایت پیشنهادها ثبت نام کرده تا مراحل ثبت نام کامل شود.ثبت نام برای پنل فروشگاه : https://pishnehadha.com/signupvendo
 
بالا