برگزیده های پرشین تولز

معرفی شرکت پرشین پوشش پلیمر

alizamany

Registered User
تاریخ عضویت
12 ژانویه 2012
نوشته‌ها
870
لایک‌ها
42
محل سکونت
yazd
PP-About.jpg

شرکت پرشین پوشش پلیمر تولیدکننده تخصصی طیف گسترده ای از فیلم های پلیمری با ساختار چند لایه از سال 1390 در خدمت صنایع کشاورزی و باغداری می باشد. تمامی محصولات این شرکت بر پایه تحقیقات وسیع و تجربیات گسترده در حوزه فناوری پلاستیک، دانش فنی متخصصین، فناوری و تجهیزات پیشرفته و استفاده از مرغوبترین مواد اولیه، طراحی و تولید می گردد
.
شرکت پرشین پوشش پلیمر با امضا قرارداد همکاری با شرکت های معتبر بین المللی جهت تامین مستربچ ها و افزودنی ها، کیفیتی بی نظیر با قیمت تمام شده مناسب را برای آسودگی خیال مشتریان به ارمغان می آورد.
فیلم های سه لایه این شرکت به صورت سفارشی و بر اساس نیاز مشتری، شرایط اقلیمی و نوع محصول کشت شده، توسط متخصصین این شرکت بومی سازی شده و با ارائه خدمات پس از فروش، در خدمت بازارهای باغبانی و کشاورزی می باشد.
شرکت پرشین پوشش پلیمر با تولید پوشش های گلخانه با کیفیت توانسته گام موثری در معرفی برند ملی در سطح جهانی و رفع وابستگی کشور به کشورهای خارجی بردارد.
تعهد به کیفیت، بهره گیری از تکنولوژی های نوین، رقابت در کاهش هزینه، انعطاف پذیری و پاسخگویی به نیازهای مشتریان شرح مختصری از خط مشی این شرکت در جهت حمایت از کسب و کار کشاورزان می باشد.برای خرید پلاستیک مخصوص گلخانه یا نایلون استاندارد گلخانه می‌توانید از طریق راهنمای زیر اقدام نمایید:

https://persianpoushesh.com/purchase-guide-plastic-film/
 
Last edited:
بالا