منتخب بازارچه

معرفی کنید

mmdreza

Registered User
تاریخ عضویت
27 فوریه 2015
نوشته‌ها
76
لایک‌ها
23
سن
21
سلام اگه بازی جذاب و خوبی رو سراغ دارید که رو سیستم معمولی مثلا ( i3 ram4 graphic gt 610 ya 730 ) باز کنه ممنون میشم معرفی کنید

ترجیحا بازی شبکه ای

خودم چند تاش رو معرفی میکنم نمیدونم همچین بازی هایی دیگه گیرم بیاد یا نه

مثل
blur
Counter 1.6 va 2011
sam2
stronghold
prototype 1 va 2
payday
jaust cause 1 va 2 va 3
lord of the ring
generall
 

memol1985

Registered User
تاریخ عضویت
30 مارس 2018
نوشته‌ها
693
لایک‌ها
98
 

Maryam Kh

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
7 سپتامبر 2019
نوشته‌ها
30
لایک‌ها
5
سن
25
بازی شنمو 3
Shenmue8.jpg


داستان بازی شنمو از این قرار است که در سال 1987 یک نوجوان رزمی کار با نام ریو هازوکی (Ryo Hazuki) برای پیدا کردن قاتل پدرش، لن دی (Lan Di) از شهری به نام یوکوسوکا (Yokusuka) در ژاپن به کوه‌های گوئیلین (Guilin) در چین سفر می‌کند. در ابتدا ریو و دوست جدیدش لینگ شن‌هو (Ling Shenhue) به جست‌و‌جوی پدر گم‌شده شن‌هو یعنی یوان می‌پردازند و در این راه پی‌‌می‌برند که عده‌ای گردن‌کلفت با آزار و اذیت سنگ‌تراش‌های محلی به دنبال جسمی با نام آینه ققنوس (Phoenix Mirror) می‌گردند. ریو دو نفر از قلدرها را از پا در می‌آورد، اما رئیس آن‌ها که ین‌ لنگ (Yanlang) نام دارد، موفق می‌شود او را شکست دهد. پس از گذشت این واقعه و احیای دوباره‌اش، ریو به جست‌وجوی خود ادامه می‌دهد و به این قضیه پی می‌برد که هم پدر او و هم پدر لن دی به روستایی به نام بایلو (Bailu) می‌رفتند تا تحت تعلیم استادی هنرهای رزمی بیاموزند. علاوه بر این ریو پی می‌برد که آینه‌های ققنوس توسط پدربزرگ یوان و به درخواست امپراطور چین ساخته شده‌اند و ساخته شدن آن‌ها ارتباط مستقیمی با یک پل محلی در منطقه دارد که در پاسداشت آمدن یک سفیر چینی ساخته شده است.
ریو نهایتا مقر مخفی دارودسته جنایتکاران را پیدا می‌کند؛ اما ین‌لنگ یک بار دیگر او را شکست می‌دهد. در نتیجه این شکست دوباره ریو فردی به نام سان (Sun) را که یک استاد رزمی‌کار محلی است متقاعد می‌کند که او را تحت تعلیم خود قرار دهد و حرکتی قدرتمند به نام باجیکوان (Bajiquan) را به او یاد دهد. ریو از این حرکت استفاده می‌کند تا ین‌لنگ را شکست دهد. پس از آن یکی از کدخداهای دهکده به ریو کمک می‌کند که طوماری کشف کند که در حکم نقشه راه برای رسیدن به گنجی است که به آینه‌های ققنوس پیوند خورده است. نقشه مقصد را شهری به نام نیاوو (Niaowu) نشان می‌دهد. ریو و شن‌هو با یک قایق به نیاوو سفر می‌کنند. پس از آن ریو پی می‌برد که یک گروه تبه‌کاری محلی به نام مارهای قرمز (Red Snakes) یوان و زو (Xu) را گروگان گرفته‌اند. ریو به مقر این گروه راه پیدا می‌کند اما توسط لیدر آن‌ها شکست می‌خورد. برای حل این مشکل ریو ماهیگیری به نام Grandmaster Bei را ملاقات می‌کند که به او می‌گوید کنگ‌ فو را ناقص یاد گرفته است.
ریو تحت تعلیم Bei قرار گرفته و در قبال آن به او حرکت باجیکوان را که قبلا یاد گرفته بود یاد می‌دهند. ریو به مقر قبلی می‌رود و به زودی پی می‌برد که شن‌هو توسط مارهای قرمز گروگان گرفته شده و به یک قلعه برده شده است و آن‌ها تنها هنگامی شن‌هو را آزاد می‌کنند که دستشان به آینه‌ی ققنوس برسد. ریو به همراه رن و بِی از طریق رودخانه به قلعه مورد نظر می‌روند و یوان و زو را آزاد می‌کنند. پس از آن به زنی برمی‌خورند که به لی فنگ (Li Feng) شباهت دارد اما در واقع یکی از لیدرهای گروه دشمن است. ریو جهت نجات‌ دادن شن‌هو آینه ققنوس را به این زن می‌دهد. پس از آن ریو و رن با از بین بردن تدریجی رئیس‌های مارهای قرمز به نوک قلعه می‌رسند. نهایتا آن‌ها لن دی (Lan Di) را پیدا می‌کنند و لن دی به راحتی ریو را شکست می‌دهد. رن برای نجات جان ریو یک آینه ققنوس قلابی به لن دی پیشنهاد می‌دهد و او نیز به این گمان که واقعی است آن را قبول می‌کند. نهایتا ریو و رن موفق می‌شوند از قلعه فرار کنند و به همراه بقیه شهر نیاوو را ترک کنند. صحنه آخر بازی ریو، رن و شن‌هو را نشان می‌دهد که به سفر خود در امتداد دیوار چین ادامه می‌دهند.
منبع: پلازامگ
 
بالا