برگزیده های پرشین تولز

معرفی auto multi faucet با پرداخت 40 نوع ارز مختلف شامل BTC,HORIZEN,NEM,EOS,TRON + اثبات پرداخت

f3er

Registered User
لایک‌ها
165
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز .

من چند وقتی هست کع دارم تو این سایت کار میکنم ولی صبر کردم تا برداشت کنم و بعدش اینجا به اشتراک بزارم تا هر کسی خواست ازش استفاده کنه و خوشحال میشم زیر مجموعه من بشه . دوستان هر سوالی داشتید همین جا بپرسید .

لینک ثبت نام : http://autofaucet.dutchycorp.space/?r=nora21

نحوه کار به این صورت هست که شما با دیدن لینک ها AutoClaim Tokens به دست میارید و سپس ارزهایی رو که میخواهید رو انتخاب میکنید . بعد صفحه رو باز میزارید و هر دو دقیقه اون ارزی رو که انتخاب کردید رو براتون محاسبه میکنه .

واریز مقادیر به دست اومده هم به 2 روش هست . روش اول این هست که میتونید مستقیم به میکرووالت expresscrypto , kswallet ,faucetpay واریز کنید . یا میتونید داخل بالانس خود سایت بریزید بعد یکجا برداشت کنید .

از روش های زیر میتونید AutoClaim Tokens کسب کنید .

short linkVnd.jpg

بعد به صفحه اصلی برگردید . ارز هایی که دوست دارید انتخاب کنید ( در اول کار فقط میتوانید 5 ارز به صورت همزمان انتخاب کنید هر چی لول شما بالا بره به ازای هر لول یک ارز اضافه تر میتونید انتخاب کنید و همچنین درصد ضریب ارز هم با بالا رفتن لول بیشتر میشه . نوی عکس چون من لول 15 هستم میتونم تعداد 15 ارز همزمان انتخاب کنم) . سپس اتخاب کنید که میخواهید مستقیم به میکرو والت واریز کنید یا بالانس خود سایت و START رو بزنید و تمام فقط صفحه رو باز بزارید و نبندید .

coind.jpg

بعد صفحه به صورت زیر شروع به کار میکنه .

rund.jpg

این پرداختی هایی هست که به من انجام شده ( بیشتر این ارز ها داخل کیف پول کوینومی هستن ) . همچنین مینیمم برداشت ها خیلی پایین هست که میتونید خیلی زود بهش برسید . همچنین سایت اکسچنج داره که میتونید ارز ها رو به هم تبدیل کنید و فقط روی ارزی که میخواهید برداشت داشته باشید .

PAYd.jpg

برداشت رمز ارز horizen :

HORIZENd.jpg

بازم هر سوالی بود بپرسید تا جایی که بتونم و بلد باشم جواب میدم .

بالا