برگزیده های پرشین تولز

مقابله با تله های کافی نتی

atropat

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

مدتی بود که در هنگام مسافرت و زمانیکه می خواستم از طریق کافی نت ها کارهای ضروریم را که اغلب نیاز به لاگ این شدن داشت رو انجام بدم فکر اینکه نکنه یکی از این آدم های بیکار روی کامپیوتر کافی نت ترووجان و اسپای وار بزاره همیشه اذیت میکرد تا اینکه یه روزی چشمتون روز بد نبینه وقتی مجبور شدم یه فایل سایز بالا رو از کافی نت آپلود کنم یه نفر با گذاشتن یه برنامه روی کامپیوتر کافی نت تونسته بود پسورد اکانت و کلی اطلاعات دیگه رو بدست بیاره و من حدود یه هفته ای علاف شدم ولی خوشبختانه ضرر مالی نداشت
برای جلوگیری از چنین اتفاقهایی چه پیشنهادهایی دارید البته با پیش فرض اینکه کامپیوتر موجود توی کافی نت برنامه های ضد ویروس و ضد اسپای نداشته باشه.
من خود یه پیشنهاد برای شروع دارم که امیدوارم دوستان ادامه بدن تا به یه روش خوب وکاری برسیم

استفاده از برنامه هایی با ظرفیت کم برای نصب و اسکن فوری سیستم (با حجم چند مگابایت)البته هنوز برنامه
خوبی سراغ ندارم چون باید دقت کرد خود برنامه ضد اسپای خودش اسپای نباشه

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا منم تغریبا مشگل شما رو داشتم البته یه مدت محدود به دلیل سفر از کافی نت استفاده میکردم من از همون باره اول این دغدغه رو داشتم و تنها فکری که به ذهنم رسید استفاده از نرم افزار های پسورد منیجر بود چون اکثر نرم افزار های هک پسوورد از نوع کی لاگر هستنند به این صورت که شما هر کلیدی از کی بورد رو برای تایپ یوزر نیم ها و پسوورها فشار بدین دخیره میکنن منم با استفاده از یک نرم افزار پسوورد منیجر بجای تایپ یوزر نیم و پپسورد اونارو پیست کردم تا دیگه قابل لاگ شدن نباشن حالا چقدر این راه میتونه از خطر جلوگیری کنه نمیدونم ولی برای من که مشگلی پیش نیومد .

atropat

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از good_pesar :
آقا منم تغریبا مشگل شما رو داشتم البته یه مدت محدود به دلیل سفر از کافی نت استفاده میکردم من از همون باره اول این دغدغه رو داشتم و تنها فکری که به ذهنم رسید استفاده از نرم افزار های پسورد منیجر بود چون اکثر نرم افزار های هک پسوورد از نوع کی لاگر هستنند به این صورت که شما هر کلیدی از کی بورد رو برای تایپ یوزر نیم ها و پسوورها فشار بدین دخیره میکنن منم با استفاده از یک نرم افزار پسوورد منیجر بجای تایپ یوزر نیم و پپسورد اونارو پیست کردم تا دیگه قابل لاگ شدن نباشن حالا چقدر این راه میتونه از خطر جلوگیری کنه نمیدونم ولی برای من که مشگلی پیش نیومد .

روش جالبیه فقط باید یکسری آزمایش روش بشه :)
اولین موردی که بنظر میرسه اینه که باید نرم افزار پسورد منیجر باید از روی دیسکت یا سی دی اجرا بشه و روی کامپیوتر کافی نت منتقل نشه تا بهد از استفاده و حتی پاک کردن آن امکان بازگرداندن (ریکاوری) آن نباشه چون به محض ریکاوری تمامی پسوردهامون میافته دست طرف

sinaarian

Registered User
لایک‌ها
2
به نظر من فکر نمی کنید به جای استفاده از یک برنامه پسورد منیجر بهتر باشه یوزرنیم و پسورد را توی یک فایل Text نوشته و همیشه همراه آدم باشه بعد تو کافی نت اونارو Paste کنید

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
ميشه با استفاده از سايتهايی که خدمات online ارائه ميکنن هم سيستمو چک کرد.

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
استفاده از لپ تاپ
biggrin.gif

EhsanCh

Registered User
لایک‌ها
1
میشه گشت حروف پسورد رو یکی یکی از بین نوشته ها پیدا کرد و جاش پیست کرد ... یا از OSK استفاده کرد.

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
اصلا نرین کافی نت!!!

keypass خیلی جالبه ابته بادی نصب بشه.

بالا