برگزیده های پرشین تولز

مقایسه نرم افزارهای وبلاگ نویسی

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
این مقایسه رو سایت ojr.org انجام داده ... البته همونطور که میبینید نقد نکرده و فقط امکانات رو مقایسه کرده ...

attachment.php

همونطور که میبینید ... Expression Engine که نسخه پیشرفته pMachine هست ... از بقیه سرتره ... :cool: ( من دوسش دارم :D )​

فایل های ضمیمه

• blogs.gif
    blogs.gif
    35.6 KB · نمایش ها: 8

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
همه موافقن که کسی چیزی نمیگه ؟! :D

Danial-Dabiri

Registered User
لایک‌ها
1
نسبتا مقایسه قدیمی هست، مثلا s9y ( سرنتیپتی) تو این مقایسه نیومده، در صورتیکه اگر میومد رتبه نسبتا بالایی داشت!

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
ببخشید این سرنتیپتی که گفتی یعنی چه ؟!‌ :D

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
از لحاظ دلاری ... EE یه کم گرونه ! البته یه نسخه مجانی هم داره ظاهرا ... ولی کاملش گرون بود تا جایی یادمه ... الان قیمت دقیق ندارم :D

بقیه هم که ... MT که فکر کنم مجانیه ... ( من بدم میاد ازش تاحالا دانلود هم نکردم ) wordpress هم که تا جایی که شنیدم مجانیه

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
خب رفتم دیدم ... ExpressionEngine قیمتش برای استفاده شخصی ۹۹ و برای استفاده تجاری ۲۴۹ دلار هست !

البته همون طور که گفتم یه نسخه رایگان داره ( به اسم ExpressionEngine Core ) که این قابلیت هارو داره :

Weblog Module
Blacklist Module
Blogger API Module
Comment Module
Emoticon Module
Referrer Module
RSS Module
Search Module
Stats Module
Trackback Module

و این قابلیت هارو نداره :

Tech Support
Photo Gallery Module
Mailing List Module
Membership Site
Metaweblog API
Moblog Module
Ping pMachine.com Advertising
Query Module
Updated Sites Module
Email/Tell-a-friend Module

البته من این ExpressionEngine Core رو نصب کردم ! همه کار میشه باهاش کرد !‌ اون چیزهایی که نداره خیلی استفاده نداره ! همون Core ش هم از wordpress و mt سرتره ! :D

Danial-Dabiri

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از شايان :
ببخشید این سرنتیپتی که گفتی یعنی چه ؟!‌ :D
* functional and flexible plugin expandability without the hassle of editing the core application files * standard compliant templating (smarty), embedding of s9y into other frontends * multilanguage abilities * BSD-style licensing * dynamically created pages * WYSIWYG editing * Multiple DB support (SQLite, PostgreSQL, MySQL, MySQLi) * Online Plugin Repository for easy plug-and-play installation * Shared Installation for powering multiple blogs from just one sourcecode * builtin media database * cool plugins: Category-based Sub-Blogs, Planet/Aggregator, Static pages/blocks * Easy upgrading from every version * Native import of many blog applications (WP, TXP, MT, bblog, ...)

این رو هم ببینید

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=41409

nendoke

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
البته من این ExpressionEngine Core رو نصب کردم ! همه کار میشه باهاش کرد !‌ اون چیزهایی که نداره خیلی استفاده نداره ! همون Core ش هم از wordpress و mt سرتره !

اینو پایه ام , 5 تایی .
21.gif

ولی اینگار تو این مملکت فقط خودم و خودت EE داریم .
22.gif

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از nendoke :
اینو پایه ام , 5 تایی .
21.gif

ولی اینگار تو این مملکت فقط خودم و خودت EE داریم .
22.gif
البته اين مهمه كه تا چه حد از امكاناتي كه اين نرم افزار به شما ميده كه بقيه به شما نميدنم استفاده ميكنين.

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
اخه دفتر جان تو اینو نصب کردی ببینی چه جیگریه !!!! ببین اینطوری بگم ... کاری نیست که بخوای باهاش بکنی و نتونی !!! بدون اینکه لازم باشه برنامه اضافی نصب کنی یا کار عجیب غریبی بکنی !

در ضمن آخره User Friendly !!!!

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از شايان :
اخه دفتر جان تو اینو نصب کردی ببینی چه جیگریه !!!! ببین اینطوری بگم ... کاری نیست که بخوای باهاش بکنی و نتونی !!! بدون اینکه لازم باشه برنامه اضافی نصب کنی یا کار عجیب غریبی بکنی !

در ضمن آخره User Friendly !!!!
من فكر ميكنم يكي از مهمترين چيزهايي كه EE داره همون گالري عكس باشه كه البته بايد نسخه پولي اون رو بخري.

azizaa

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
0
it's a little too old, its data for MT is not valid in many cases, for instance:
Subcategories YES
Number of weblogs Unlimited -Sixapart recently allow unlimited weblogs on every licence
API MT Blogger Meta Weblog
logs YES
Storage Database - but it can be published both statically or dynamically
Blacklist YES
Moderation YES
Skins 7 ???!

Generally it's a little biased! I'm really suspicious about it, yes EE is perfect but I think it is designed to make that unknown "Blogware" a little bold!​

raizaM

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
به نقل از شايان :
از لحاظ دلاری ... EE یه کم گرونه ! البته یه نسخه مجانی هم داره ظاهرا ... ولی کاملش گرون بود تا جایی یادمه ... الان قیمت دقیق ندارم :D

بقیه هم که ... MT که فکر کنم مجانیه ... ( من بدم میاد ازش تاحالا دانلود هم نکردم ) wordpress هم که تا جایی که شنیدم مجانیه
يعنی EE کاملشو کرک نکردن؟
:(

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
چرا نکردن !‌ :D خوبشم کردن ... من گفتم قیمتش انقدره ... نگفتم کرک شدش نیست ...

سرچ کن تو گوگل تو این فوروم های روسی و ..... پیدا میکنی ... تیمی که کرک کرده هم اسمش DGT هست.

( اینو سرچ کن : ExpressionEngine.v.1.4.DGT.rar ) اگر پیدا نشد بهش یه کم Script ... NULL ...Crack ... از این چیزا اضافه کن :D

genius_boy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا یکی بیاد در راه خدا این ee رو فارسی کنه خیلی باحاله!!

بالا