برگزیده های پرشین تولز

مكالمه با تلفن عمومي بدون كارت تلفن !!!!

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
به نقل از mazoolagh :
يك سري چيزهايي هست كه هيچكس واقعا خودش نديده ولي چون دوست داره همچين چيزي باشه اينقدر بخودش تلقين ميكنه تا باورش بشه و البته يك عده اي هم به منتشر شدن اون كمك ميكنن!

يكيش همين كارت تلفن مجانيه! نمونه هاي ديگه هم داشتيم قبلا مثل تغيير يك فايل روي كامپيوتر كاربر كه از اكانت اينترنتش كم نشه! يا ال ان بي كه روي شيشه نصب ميشه و ...

سلام. راستش من اینجوری فکر نمیکنم. البته با عرض پوزش از اساتید.

ولی از قدیم گفتن شنیدن کی بود مانند دیدن. من که با چشمای خودم دیدم که بدون کارت تلفن با این تلفن جدید ها

حرف زدن. طرف بنگاه معاملاتی ماشین داره. کیوسک تلفن هم در مغازش هست.

پسره اومد بدون کارت گوشی رو ورداشت چند تا کد گرفت و چند بار هم قطعش کرد بعدش حدود 10 دقیقه بدون کارت

با تلفن حرف زد. :blink: اینه که واسه من تعجب داره. :wacko:

و دوست عزیز این تلقین کردن نیست. یه واقعیت هست. و هرکی بتونه از این واقعیت ها استفاده کنه برنده

میشه .....

ali_55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از neo2 :
سلام. راستش من اینجوری فکر نمیکنم. البته با عرض پوزش از اساتید.

ولی از قدیم گفتن شنیدن کی بود مانند دیدن. من که با چشمای خودم دیدم که بدون کارت تلفن با این تلفن جدید ها

حرف زدن. طرف بنگاه معاملاتی ماشین داره. کیوسک تلفن هم در مغازش هست.

پسره اومد بدون کارت گوشی رو ورداشت چند تا کد گرفت و چند بار هم قطعش کرد بعدش حدود 10 دقیقه بدون کارت

با تلفن حرف زد. :blink: اینه که واسه من تعجب داره. :wacko:

و دوست عزیز این تلقین کردن نیست. یه واقعیت هست. و هرکی بتونه از این واقعیت ها استفاده کنه برنده

میشه .....

خب ببین یه سری کارت هست مثل الکارت و یا کارت پیام که خود مخابرات درست کرده و امتیازشو داده به یه سری شرکت خصوصی ، با اونا میتونی بعد از گرفتن یه شماره مثلا 13222 و وارد کردن یه کد شماره مورد نظرتو که میتونه داخلی ، موبایل یا حتی خارجی باشه رو بگیری . فکر کنم این آقا که میگی یه دونه از همین کارتها داشته ، تازه این کارتها Caller ID هم نداره :f34r: :happy:

sinaeslami

Registered User
لایک‌ها
5
این کد رو بزنید و اصلا بدون کارت تلفن صحبن کنید اول 3 تا ستاره (***) میزنید و بعد پشت سرش میزنید 125 و بعدش شمارتون رو میگیرین توجه داشته باشین که باید این عملیات رو سریع انجام بدین.

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
به نقل از sinaeslami :
این کد رو بزنید و اصلا بدون کارت تلفن صحبن کنید اول 3 تا ستاره (***) میزنید و بعد پشت سرش میزنید 125 و بعدش شمارتون رو میگیرین توجه داشته باشین که باید این عملیات رو سریع انجام بدین.

ممنونم از راهمنایی هات. راستی خودت تا الان از این روش استفاده کردی ؟ :)

James Hetfield

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تو فامیلامون یه پسرس الکترونیک خونده این کارت تلفنارو یه کاری روش کرده میزاره تو کیوسک تلفن بعد یه شماره هایی رو میزنه بعد کارتو درمیارو هرچقدر بخواد حرف میزنه
یکیشم به من داده

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از sinaeslami :
24.gif
171.gif
171.gif
171.gif

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
به نقل از ali_55 :
خب ببین یه سری کارت هست مثل الکارت و یا کارت پیام که خود مخابرات درست کرده و امتیازشو داده به یه سری شرکت خصوصی ، با اونا میتونی بعد از گرفتن یه شماره مثلا 13222 و وارد کردن یه کد شماره مورد نظرتو که میتونه داخلی ، موبایل یا حتی خارجی باشه رو بگیری . فکر کنم این آقا که میگی یه دونه از همین کارتها داشته ، تازه این کارتها Caller ID هم نداره :f34r: :happy:
آقا این کارتهایی رو که گفتی میشه گیر اورد؟

QITQ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم ترم قبل يكه نفرو تو دانشگاه ديدم بدون كارت از كيوسك تلفن كرد دو بارم اين كارو كرد ولي ديد نزدم ببينم چي كار ميكنه :f34r: ولي خودم يه كارايي رو بلدم كه2-3 سال پيش جواب ميداد ولي خيلي وقته ديكه از اين روشا استفاده نكردم.بهر حال اينجا مينويسم .
1.كارت تلفن از وسط نصف ميكنين بعد شماره رو ميگيرين درست وقتي يارو گوشي رو برداشت يه نصفه رو ميكشين بيرون
2.كارت تلفن رو استفاده ميكرديم تا مثلا برسه به 40 تومن يا... بعد دايره سياهي رو كه وسط مربعه رو سوراخ ميكرديم كه البته من خودم خيلي از اين روش استفاده مي كردم ولي متاسفانه سوراخ رو بايد خيلي دقيق ايجاد كرد وگرنه جواب نميداد.:blush:

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از neo2 :
بابا ميگم جلوي چشم خودم پسره اومد بدون كارت يه شماره موبايل رو گرفت. كلي هم حرف زد لامصب :blink:

لونوقت ميگي نميشه !!

احتمالا سر کارت گذاشته. مطمعنی تماس برقرار شد ، لابد باخودش داشته حرف ميزده يا همون جور که يکی از دوستان گفت از دبيت کارت استفاده ميکرده >>> 1322

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
ما ایرانیا کی میخوایم درست بشیم خدا میدونه.:f34r:

kingehp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یکی میگفت اگه دقت کنی رو قسمت طلایی کارت(مستطیل) یه دایره کوچیک داره اونو با مته و دریل سولاخ : دی کنی کار میکنه!

User

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بگذارید روشنتان کنم هیچ جوری امکان نداره در مدل های 800تومنی می شد ولی 2000 تومنی نمیشه دلیل چون که از میکروپروسسور برای کم کردن مبلغ شما استفاده مینکه و کاملا هوشمندانه عمل می کنه

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7
من با این تلفن سکه ایا بلدم مفتی زنگ بزنم:D:D

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از sinaeslami :
ميتوني يه بار جلوي چشم ما اين كار رو انجام بدي؟ اگه تهراني هستي يه بار همراه ما بيا تو يكي از ميتينگهامون اونجا جلوي چشم همه اين كار رو بكن!

sinaeslami

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از mahdi206 :
ميتوني يه بار جلوي چشم ما اين كار رو انجام بدي؟ اگه تهراني هستي يه بار همراه ما بيا تو يكي از ميتينگهامون اونجا جلوي چشم همه اين كار رو بكن!
مثل اینکه یه چیز هم بده کار شدیم.
یعنی یه امتحان کردنش انقدر سخت هستش که مارو از چالوس میخواین بکشین بیام تهران که فقط با همدیگه این کار رو بکنیم؟
نکنه شما سواد نداری و نمیتونی با تلفن شماره بگیری؟
یا اینکه مامانتون اجازه نمیده تنهایی از خونه بیرون برین ؟
اگه اینجوری هستش من حرفی ندارم و در خدمت شما هستم و ازین جا پا میشم میام خدمت شما . . .

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از sinaeslami :
مثل اینکه یه چیز هم بده کار شدیم.
یعنی یه امتحان کردنش انقدر سخت هستش که مارو از چالوس میخواین بکشین بیام تهران که فقط با همدیگه این کار رو بکنیم؟
نکنه شما سواد نداری و نمیتونی با تلفن شماره بگیری؟
یا اینکه مامانتون اجازه نمیده تنهایی از خونه بیرون برین ؟
اگه اینجوری هستش من حرفی ندارم و در خدمت شما هستم و ازین جا پا میشم میام خدمت شما . . .
آخه ما كه هر كاري كرديم نشد. ايشاالله يه ميتينگ ميذاريم چالوس خدمت برسيم اينو از شما ياد بگيريم.

User

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همش حرفه فقط روی 800تومنی ها میشد

بالا