برگزیده های پرشین تولز

مكث !

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
الان يه مدته هر وقت ميخوام هر فولدري رو از My Computer گرفته تا درايو C باز كنم كامپيوتر انگار يه دفعه گير كرده باشه يه مكثه چند ثانيه اي ميكنه و بعد محتويات اون فولدر رو نمايش ميده و تازه گي متوجه شدم كه توي همه ي فولدر هام يه فولدر hidden درست شده به اسم folder !!!
به نظر شما اشكال از چيه؟؟ من دارم هرجا از اين hidden folder ها ميبينم پاك ميكنم. به نظرتون كمكي ميكنه؟؟ :blink:

Monirzadeh

Registered User
لایک‌ها
35
اين ويندوز چند سال داره توي سيستم شما خاك مي خوره

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
وايييييي نگو!! اين كامپيوتر رو تازه دادم هاردشو عوض كردن دوباره روش ويندوز رو ريخت. اولش خوب بود الان يه هفته اس كه اينجوري شده!
حالا اون بود يه چيزي روش اضافه شد اينه كه آپشن standby كامپيوتر غيب شده!!!
كمك!!!

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
برنامه ي جديد والا زياد ريختم از خود كازا تا لايتش تا quicktime , real player, winamp و خيلي چيزاي ديگه هيچ كس به هميچين موردي تو هر برنامه اي بر خورده؟
آنتي ويروس چي بريزم؟ شما چي پيشنهاد ميكنيد؟

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
زياد فرق نمي كنه . مثلا مك آفي خوبه . فقط بايد به روز شده باشه و جديد . بايد از اينترنت كاملا به روز كنيد . من نسخه سي روزه Bit Defender رو که دیدم در عین کوچکی و قابل داونلود بودن از اینترنت جالب و پر سرعت بود .
آنلاین ویروس اسکن هم داره . اما من خودم تا حالا استفاده نکردم .

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
منظورم اینه که بلافاصله قبل این مشکل چی نصب کردی که پشت سرش این مشکل پیش اومد(مثلا یه ضد اسپای نصب نکردی--اخه من یه دفعه از اینا نصب کردم تند و تند درایو وینم پر می کرد تا برنامه رو پاک کردم)

Monirzadeh

Registered User
لایک‌ها
35
استند بای نیست احتمال داره سی دی ویندوزی که ریختید خوب نباشه
ببین کارت گرافیکت را کامل می شناسه
وینپ باز کن تکونش بده ببین دنباله داره یانه

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Monirzadeh :
استند بای نیست احتمال داره سی دی ویندوزی که ریختید خوب نباشه
ببین کارت گرافیکت را کامل می شناسه
وینپ باز کن تکونش بده ببین دنباله داره یانه

فكر نكنم به كارت گرافيكي ربطي داشه باشه . كارت گرافيكي نصب نشه مگه داخل هر دايركتوري دايركتوري هاي مخفي ايجاد مي كنه ؟

Monirzadeh

Registered User
لایک‌ها
35
نه اون كه پوشه مخفي ميسازه ربطي به اين نداره بعضي برنامه ها خودشان كار جاري را بروي هارد ذخيره مي كنند شما مي توانيد با فتوشاپ يك عكس را چند برابر كنيد تا حجمش به چند گيگ برسد اگر ذخيره نكنيد هم ايروري به شما داده مي شود كه نشان مي دهد هارد شما پر شده است آخر هميشه فضاي هارد دقيقا اوني نيست كه گفته مي شود كامپيوتر قستي را نيز به عنوان رم در نظر مي گير (بخشي از هارد) بعد اگر رم پر شود يا قبل از پر شدن كامل اطلاعات را در هارد كپي مي كند

cracki

Registered User
لایک‌ها
23
اصلا به گرافيك ربطي نداره !
به عمر ويندوز هم ربطي نداره
همونه كه آلفا گفت !
من اين ويروس رو زياد ديدم
خودم 100 دفعه گرفتم و رفقام هم هركدوم 200 بار
يه فايل Folder.htt توي همه پوشه ها مي سازه و يه كد اشتباه داره كه باعث كد شدن مي شه !
كارت با آنتي ويروس هم حل مي شه !
اما راخت تر اينه كه نمايش فايل هاي مخفي رو فعال كني و يه سرچ با نام همون كه گفتم بكني و يه هزار تايي فايل پيدا مي كنه كه همه رو از همون سرچ پاك كن
يادت باشه توي همون ويندوز آلوده بايد سرچ كني !

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
دقيقا هميني بود كه كركي گفت. آنتي ويروس رو ريختم و يه چيزي تو مايه هاي 700-800 تا از اين فايلهاي folder.httپيدا كرد!! اسم ويروسشم VBS.REDLOF:A بود كه خدا رو شكر پاك شد و ديگه فولدرهام درست باز ميشن :lol: ولي هنوز standby كامپيوترم نيست!! :blink: :( اونو چي كارش كنم؟؟

از همه به خاطر كمكشون ممنون!!

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
بازم مرسي . موفق شدم !! standby رو هم برگردوندم و براي اينكار مجبور شدم يكي از device هارو ريموو و دوباره اينستال كنم ! ولي خوب برگشت. :D

بالا