برگزیده های پرشین تولز

ملوانان بریتانیایی: تحت فشار روانی مدام بودیم

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
آرتور بچلر، 20 ساله، از جمله نظامیان بازداشتی دیگری که خاطرات خود را در اختیار رسانه های همگانی قرار داده، جمله بازداشت توسط نگهبانان ایرانی را "کابوس" توصیف کرده و گفته است که نگهبانان او را به آقای "بین"، شخصیت کمدی بریتانیایی تشبیه می کردند.

بی بی سی پرشین ( سایت دوست و برادر به نقل از یکی از برادران بسیجی)

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
اصلا به هم ریختن کار کلی آدم یا اینکه با عرب‌های حوزه خلیج بهتر

خلیج فارس ........ خلیج فارس........خلیج فارس........
میدونم کسی قصد بدی نداره ولی از هم خواهش میکنم کامل بگید ........خلیج فارس

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
تعرض !;) فعلا که دختره می گه می خواستن بهش تعرض کنن!:lol:
مسئله سر همینه! ایران هم اسم دختره...
شاید همه این مسائل سر همین موضوع باشه. به نظر من بیاند اسم ایران رو عوض کنه بگذارند چیزی که نه اسم پسر باشه نه دختر ، شاید این مسائل هم حل شد...

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
مسئله سر همینه! ایران هم اسم دختره...
شاید همه این مسائل سر همین موضوع باشه. به نظر من بیاند اسم ایران رو عوض کنه بگذارند چیزی که نه اسم پسر باشه نه دختر ، شاید این مسائل هم حل شد...

بزاریم "دانشمند چطوره؟:lol: :lol:

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
روایت «ترنی» از گفتگوی چند لحظه ای خود با احمدی نژاد | هدیه رییس جمهور به دختر «ترنی»

خبرگزاري انتخاب : «فی ترنی» نظامی آزاد شده انگلیسی که در ازای فاش ساختن «انچه در ایران بر وی گذشته»، 100 هزار پوند دریافت کرده ، در گفت و گو با هفته نامه ی سان، گفتگوی چند لحظه ای خود با احمدی نژاد هنگام آزادی را تشریح کرده است.

به گزارش خبرنگار سرویس بین الملل خبرگزاری «انتخاب»، «ترنی» می گوید: وقتی پیش احمدی نژاد رفتم، او به من گفت «حال دخترت چطور است؟»، فی در جواب گفت: «نمی دانم آقای رئيس جمهوری، 13 روز است که او را نديده ام، یادت هست؟!»

او پرسید: «آه مگر اجازه تماس تلفنی با او را نداشته ای؟»، فی جواب می دهد: «نه به هيچ وجه نداشته ام.»

احمدی نژاد در پایان به «ترنی»، می گوید: «به هر حال در زندگی و آينده تان موفق باشيد»،

پس از پایان این گفت و گوی چند لحظه ای، احمدی نژاد هدیه را که برای دختر «ترنی» در نظر گرفته به او می دهد. «فی ترنی»، تصميم گرفته عروسکی را که احمدی نژاد به عنوان هديه برای دخترش به او داده است نگه دارد تا وقتی دخترش بزرگ شد همه ماجرا را برای او تعريف کند.

فی ترنی در مورد این عروسک می گوید: این عروسک، پس از بازرسی متخصصان نظامی انگلیس جهت عاری بودن از مواد منفجره، در اختیار وی گذاشته شده است

گفته می شود که فی ترنر در ازای فروش خاطرات خود به روزنامه سان و مصاحبه ای با یک شبکه تلویزیونی بریتانیایی یک مبلغ "شش رقمی" را دریافت کرده است.
thumb13606804400,,2007160709,00.jpg

بالا