برگزیده های پرشین تولز

مناقصه طراحی: سایت فروشگاهی لوازم الکترونیکی

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
نیازمند یک مشاور حرفه ای -طراحی - ادیت و اصلاح قالب هستم
*اصل کار روی ادیت و مدیریت و راه اندازی سایت هست (پیشاپیش لطفا پیشنهاد طراحی اختصاصی با قیمت عجیب ندید .به شخصه تجربه و اطلاعات کافی دارم )
*تعدادی قالب خوب داریم ولی نیاز به اصلاح چه در کد نویسی چه طراحی و رنگبندی و گذاشتن دکمه یا قابلیت های نسبتا ساده هستم
*نیاز به طراحی اختصاصی فعلا نیست ولی ترجیحا طراح بتونه در صورت نیاز طراحی اختصاصی هم انجام بده .
داشتن یا ایجاد قسمت بلاگ و طراحیش خیلی مهم هست
* هزینه های هاست و دامین و نماد ها و درگاه بر عهده خودم هست (فقط تنظیم درگاه های خاص مثل بیت کوین بر عهده طراح هست)
*سایت در مورد فروش و خدمات دستگاه های استخراج بیت کوین (ماینر ) و قطعات مربوطه میباشد
* توضیحات تکمیلی و نمونه ها بصورت خصوصی ارسال میشود
************************************************************************************************
توضیحات کلی:
*نیاز به فردی حرفه ای دارم .چون چند پروژه مربوط و غیر مرتبط هم باید انجام بشه و ترجیحا میخوام با یک نفر کار کنم براشون
*فردی که سابقه و تجربه داشته باشه
*سرعت عمل داشته باشه
*بسیار بسیار با حوصله و مسئولیت پذیر باشه
* بهانه جو نباشه -اندازه توانایی هایی که داره کار کنه و قبل کار نگه همه کار میتونم بکنم و بعد کار دائم بگه اینجاش نمیشه )
*هزینه پروژه بصورت پس پرداخت و مرحله ای هست (شما 50 درصد کار رو تحویل میدید و 50 درصد وجه رو دریافت میکنید .بخاطر بد قولی اکثر *طراح ها و بی مسئولیتیشون هزینه ای قبل کار پرداخت نمیشه )
*قرار داد بصورت رسمی و کتبی تنظیم میشه
*قیمت باید مناقصه ای و مناسب باشد
*مدت اجرای پروژه زیر 30 روز باید باشه
*مدت مناقصه 10 روز میباشد

توضیحات تکمیلی فقط واتساپ و تلگرام و پیام خصوصی
شماره -تلگرام -واتس اپ 09137909060
id telegram @shkmaster

بالا