برگزیده های پرشین تولز

من عاشق اینتل بودم

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351

calligrapher

Guest
لایک‌ها
0
به نقل از rax :
من خودم نظرم روي albatron PX865PE ProII هستش ولي خوب بين اين دوتا كه شما گفتي Soltek SL87CW-L
رو ترجيح ميدم....اگه ماردبرد خر كار ميخواي Iwill P4CT هم معركست.....ايسوس به خاطر قيمت بالا ارزش خريد نداره....

والا من گيج شدم اما IWill رو همه قبول دارن ولي خوب اگه بزام بعد از عيد P5 بگيرم خيلي بهتره مخصوصا كه ديگه اون موقع بايد كارت گرافيك و رم هم عوض بشه ........ اينجوري با خيال راحت خريد ميكنم و حتما قبلش با شما كه واقعا در زمينه كامپيوتر استاد هستي مشورت ميكنم :)

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
به نقل از calligrapher :
والا من گيج شدم اما IWill رو همه قبول دارن ولي خوب اگه بزام بعد از عيد P5 بگيرم خيلي بهتره مخصوصا كه ديگه اون موقع بايد كارت گرافيك و رم هم عوض بشه ........ اينجوري با خيال راحت خريد ميكنم و حتما قبلش با شما كه واقعا در زمينه كامپيوتر استاد هستي مشورت ميكنم :)

كالي جان نظر منم اينه كه خيلي با عجله كاري نكني...در ضمن من عددي نيستم كه شمرده بشه چه برسه به استاد... :blink: :D

shahram595

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از sina_blogger :
كسي هست كه چنين سيستم سخت افزاري( سي پي يو اينتل و 3000 يا بالاتر, مادربرد اينتل) به همراه سرويس پك 2 داشته باشه بعد هم به هيچ مشكلي برخورد نكرده باشه مخصوصا در فتوشاپ.

سلام آقا سینا ، یکی از دوستان من هم تازه گیها یه سیستم جمع کرده که پردازندش 3000 اینتل و مادربردش i will

که به اصرار خود فروشنده از این مدل مادربرد استفاده کرده ، من مشخصاتشو خوندم مادر برد بدی نبود ولی همین

مشگل شما رو داره ، مثلاَ میگفت که بعضی وقتها در حین اتصال به اینترنت یا اجرای بعضی از دستورات ساده ویندوز

دچار همچین مشگل میشه ، سیتم عامل اون هم XP SP2 ، حالا من یه ملنیم براش نصب کردم و گفتم چک کنه ببینه

بازم هنگ میکنه یا نه ، اگه نتیجه گرفتم حتماَ خبرشو بهت مدم شما هم ینطور اگه مشگل رو پیدا کردید ما رو هم بی ا

اطلاع نذارید . روز خوش

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
به نقل از shahram595 :
سلام آقا سینا ، یکی از دوستان من هم تازه گیها یه سیستم جمع کرده که پردازندش 3000 اینتل و مادربردش i will

که به اصرار خود فروشنده از این مدل مادربرد استفاده کرده ، من مشخصاتشو خوندم مادر برد بدی نبود ولی همین

مشگل شما رو داره ، مثلاَ میگفت که بعضی وقتها در حین اتصال به اینترنت یا اجرای بعضی از دستورات ساده ویندوز

دچار همچین مشگل میشه ، سیتم عامل اون هم XP SP2 ، حالا من یه ملنیم براش نصب کردم و گفتم چک کنه ببینه

بازم هنگ میکنه یا نه ، اگه نتیجه گرفتم حتماَ خبرشو بهت مدم شما هم ینطور اگه مشگل رو پیدا کردید ما رو هم بی ا

اطلاع نذارید . روز خوش

البته مشگل شما كمي متاوته چون سوكت 478 بحث اصلي نبود و سوكت 775 رو دوستان زير سوال برده بودن :D

بالا