برگزیده های پرشین تولز

من میخوام برنامه نویسی یاد بگیرم

shooshoo123

Registered User
لایک‌ها
4
درود دوستان
من میخوام از اول برنامه نویسی یاد بگیرم به نظرتون از چی شروع کنم؟
بعدشم علاقه به برنامه نویسی آندروید دارم
ممنون میشم راهنمایی کنید

SaeedATA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
درود دوستان
من میخوام از اول برنامه نویسی یاد بگیرم به نظرتون از چی شروع کنم؟
بعدشم علاقه به برنامه نویسی آندروید دارم
ممنون میشم راهنمایی کنید
از نظر من اگه می خوای اندروید یاد بگیری اول جاوا بعد اندورید
البته زبان های برنامه نویسی امروزه همشون از یک معنا استفاده می کنند یعنی مفهوم همه یکیه و اگه یکی رو یاد بگیری به راحتی می تونی به یه زبان دیگه هم مسلط بشی در واقع فقط syntax یا همون لغات و دستوراتشون به هم فرق داره یا مثلا حابجا میشه ولی مفهوم همه یکیه ولی جاوا بعدا تو اندوید هم بدردت می خوره

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Dvar

Registered User
لایک‌ها
12
از نظر من اگه می خوای اندروید یاد بگیری اول جاوا بعد اندورید
به نظره دوستمون احترام می زارم ولی، اگه می خوای از صفر شروع کنی از جاوا شروع نکن. جاوا زبانه راحتی نیست و مطمعنا خیلی زود از برنامه نویسی خسته و نا امید میشی. پیشنهاد من به تو Python یا HTML هستش. سعی کن زمانی که تونستی با مهارت های خودت یه صفحه وب بسازی، کم کم به طرفه جاوا حرکت کنی.

احمد_تعبیرستان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به نظر من که اول دنبال یک استاد خوب باش. چون راه هایی را که تو می خواهی بروی را او سالهاست که رفته. یادگیری با استاد در 2 ساعت برابر است با یک عمر خودآموزی. البته خودم اشتباه کردم که از اول برنامه نویسی را خودآموز شروع کردم و الان هم انرژی و وقت سابق را ندارم که دنبال استاد باشم.

AM.Ariyayi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
یادگیری برنامه نویسی با جاوا چندان صحیح نیست.از html هم شروع نکنید چون اصلا زبان برنامه نویسی نیست و با زبان های برنامه نویسی تفاوت داره .برای شروع پایتون گزینه مناسبی به نظر میرسه.یا حتی زبان اسکریپت نویسی مثل جاوا اسکریپت می تونه شما رو برای ورود به دنیای برنامه نویسی آماده کنه

بالا