برگزیده های پرشین تولز

مهاجرت به آلمان ولی بدون هدف

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,723

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
ادوارد اسنودن کدوم عمه ... ـه گرامی؟ :)
خب مهاجرت کنه بیاد بهترین کشور دنیا :)
همون کسی که آبروی نداشته اوبامای هزارپدر و جان کری ح.ز رو به خاطر شنود مکالمات برد. :)
تا روسیه حرامزاده مونده بیاد اینجا چیکار؟ :)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

r3374

Registered User
لایک‌ها
254
این چه حرفیه میزنی داداش
اینجا کارگری کنی خودتو بکشی نهایتا یه تومن میدن بهت ولی اونجا کارگری کنی کم کمش 4 تومن میگیری یعنی هفته ای یه تومن
اونجا درس بخونی اولا که هزینه تحصیل تو دانشگاه رایگانه ولی تو همین خراب شده کلی باید هزینه کنی
در ضمن فرض کن درس خوندی و دکتر شدی
دکتر با مدرک از المان کجا و با مدرک علوم زرشکی کجا
البته قصد جسارت به جامعه دکترای خودمونو ندارم

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
این چه حرفیه میزنی داداش
اینجا کارگری کنی خودتو بکشی نهایتا یه تومن میدن بهت ولی اونجا کارگری کنی کم کمش 4 تومن میگیری یعنی هفته ای یه تومن
اونجا درس بخونی اولا که هزینه تحصیل تو دانشگاه رایگانه ولی تو همین خراب شده کلی باید هزینه کنی
در ضمن فرض کن درس خوندی و دکتر شدی
دکتر با مدرک از المان کجا و با مدرک علوم زرشکی کجا
البته قصد جسارت به جامعه دکترای خودمونو ندارم
من نمیدونم چرا نسل اینا که بدون اظلاعات حرف میزنن برداشته نمیشن؟؟؟
1- اگه 4 تومن میگیری یک کیلو سیب زمینی به فرض 6 یورو هست. فکرک ردی همه ججا مثل ایرانه قیمتا؟
2- سطح پزشکی ایران بهتر از المان نباشه بدتر نیست لطفا اطلاعات ندارین چیزی نگین و از اونجا کهه اطلاعات ندارین خدمت مبارک عرض کنم آمریکا توی ارزشیابی مدرک پزشکی ایران رو بیشتر از آلمان تایید میکنه.

مهرداد خان

Registered User
لایک‌ها
2,396
من نمیدونم چرا نسل اینا که بدون اظلاعات حرف میزنن برداشته نمیشن؟؟؟
1- اگه 4 تومن میگیری یک کیلو سیب زمینی به فرض 6 یورو هست. فکرک ردی همه ججا مثل ایرانه قیمتا؟
2- سطح پزشکی ایران بهتر از المان نباشه بدتر نیست لطفا اطلاعات ندارین چیزی نگین و از اونجا کهه اطلاعات ندارین خدمت مبارک عرض کنم آمریکا توی ارزشیابی مدرک پزشکی ایران رو بیشتر از آلمان تایید میکنه.
از تو بعید بود باغول :general507:

r3374

Registered User
لایک‌ها
254
شما نرو چون سیبزمینی شیش یوروئه
اینطوری که شما میگین ما تو رفاه کاملیمو اون المانیای بیچاره دادن از گشنگی میمیرن
البته من اطلاعاتم در مورد اینکه دکترای کجا بهترن کمه ولی حرف شما رو هم قبول نمیکنم چون دکتری که امکانات تو دست و بالش نباشه نمیتونه اونی که بلده رو تمام کمال انجام بده
به هر حال امکانات و رفاه توی یه کشور درجه یک اوروپابی هیچ وقت نمیشه با ایران و افغانستان و گامبیا و نامیبیا مقایسه کرد
البته دلت تنگ میشه واسه همین خراب شده چون توش بزرگ شدی
ولی خب باید یه چیزی بدی تا یه چیزی بدست بیاری
همون سیب زمینی 6 یورویی هم اگه کمی به خودت فشار بیاری و نصف حقوقت بره برای خرج شیکم و جای خواب که صد البته کمتر میره
سر دو سال میتونی با یه پولی برگردی ایران هر کاری دوس داشتی بکنی
که همون پول شابد تو منطقه یورو پول خرد حساب بشه ولی وقتی ریالش کنی میتونی یه مغازه بزنی اقای خودت و نوکر خودت باشی

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
اینطوری که شما میگین ما تو رفاه کاملیمو اون المانیای بیچاره دادن از گشنگی میمیرن
البته من اطلاعاتم در مورد اینکه دکترای کجا بهترن کمه ولی حرف شما رو هم قبول نمیکنم چون دکتری که امکانات تو دست و بالش نباشه نمیتونه اونی که بلده رو تمام کمال انجام بده
به هر حال امکانات و رفاه توی یه کشور درجه یک اوروپابی هیچ وقت نمیشه با ایران و افغانستان و گامبیا و نامیبیا مقایسه کرد
همون سیب زمینی 6 یورویی هم اگه کمی به خودت فشار بیاری و نصف حقوقت بره برای خرج شیکم و جای خواب که صد البته کمتر میره
که همون پول شابد تو منطقه یورو پول خرد حساب بشه ولی وقتی ریالش کنی میتونی یه مغازه بزنی اقای خودت و نوکر خودت باشی
ببین دوست عزیز من 2 بار رفتم اونجا و دوستان زیادی دارم . اصلا این که فکر میکنی اخر ماه پولی واست میمونه اونجوری نیست . الان آلمان 2 میلیون نفر بیکار مطلق داره و تعداد زیادی بی خانمان !
در ضمن متاسفم که شما ایرانو با گامبیا مقایسه میکنی و من از خجالت اون بخش رو حذف کردم از نقل قول! از نظر خیلی مجلات معتبر دنیا ایران جزو 20 پزشکی اول دنیاست که از اونجا که حرفه من هم همین هست کاملا تایید هست این حرف! در اکثر اتاق عمل های بعضی کشورا ها تجهیزات پزشکی مارک ایران وجود داره . کسی نمیگه ایران بهشته اما منطقی باید بود

r3374

Registered User
لایک‌ها
254
خب اگه المان دو میلیون بیکار داره عوضش حداقل نصف بیشترشون بیمه بیکاری میگیرن شایدم همشون
تو ایران چند میلیون بیکار داریم؟
خبر دارین؟
بیمه بیکاری بخوره تو سرمون
یه مملکت بی در و پیکره که جزئی ترین امار از چیزی ارائه نمیشه
اونایی هم که ارائه میشه نصف بیشترش دروغه
بگذریم
شایدم چون من پامو از ایران بیرون نذاشتم فکر میکنم اروپا خیلی بهتره
یعنی نمیتونم باور کنم المان از ایران بدتره
ولی پزشکی خب احتمالا حق با شماست من دیگه خیلی دست پایین گرفتم ایرانو هرچند هنوزم میگم بهترین امکانات باز بیشترشون در اختیار دکترای المانه تا ایران
ولی خب ایرونیا هم احتمالا استعداد و هوش و ... دارن که جای کمبود امکاناتو پر کرده
راستی امیدوارم هیچ وقت پات به بیمارستان هم باز نشه چون اون موقع هست که متوجه میشی کمبود امکانات یعنی چی

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
ببین دوست عزیز من 2 بار رفتم اونجا و دوستان زیادی دارم . اصلا این که فکر میکنی اخر ماه پولی واست میمونه اونجوری نیست . الان آلمان 2 میلیون نفر بیکار مطلق داره و تعداد زیادی بی خانمان !
در ضمن متاسفم که شما ایرانو با گامبیا مقایسه میکنی و من از خجالت اون بخش رو حذف کردم از نقل قول! از نظر خیلی مجلات معتبر دنیا ایران جزو 20 پزشکی اول دنیاست که از اونجا که حرفه من هم همین هست کاملا تایید هست این حرف! در اکثر اتاق عمل های بعضی کشورا ها تجهیزات پزشکی مارک ایران وجود داره . کسی نمیگه ایران بهشته اما منطقی باید بود
آلمان 2 میلیون بیکار داشته باشه ایران 30 میلیون بیکار داره.:D
تو علم نانو هم میگن هفتم هستیم خب چیش به جامعه و مردم رسیده؟
سالانه هزاران مقاله چاپ میشه و هیچکدوم عملی نمیشه و به این موضوع افتخار میکنن!اگه از لحاظ آماری بخوایم حساب کنیم دومین کشور بدبخت دنیا محسوب میشیم این من نمیگم همونایی میگن که در علم نانو هفتم هستیم!کدوم کشور تو دنیا بالای 30 درصد تورم داشته؟کم ارزش ترین پول دنیا مال کجاست؟
پول تجهیزات پزشکی میره جیب کسایی که تولید کننده هستند و به جامعه چیزی نمیرسه!من دارم دعا میکنم پام به بیمارستان های فوق پیشرفته ایران باز نشه تا بلایی سرم نیاد.فقط جیب ملت خالی کردن خوب بلدن.

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
آلمان 2 میلیون بیکار داشته باشه ایران 30 میلیون بیکار داره.:D
تو علم نانو هم میگن هفتم هستیم خب چیش به جامعه و مردم رسیده؟
سالانه هزاران مقاله چاپ میشه و هیچکدوم عملی نمیشه و به این موضوع افتخار میکنن!اگه از لحاظ آماری بخوایم حساب کنیم دومین کشور بدبخت دنیا محسوب میشیم این من نمیگم همونایی میگن که در علم نانو هفتم هستیم!کدوم کشور تو دنیا بالای 30 درصد تورم داشته؟
پول تجهیزات پزشکی میره جیب کسایی که تولید کننده هستند و به جامعه چیزی نمیرسه!من دارم دعا میکنم پام به بیمارستان های فوق پیشرفته ایران باز نشه تا بلایی سرم نیاد.فقط جیب ملت خالی کردن خوب بلدن.
حالا این قدر منفی نگر نباش شوما به چیزای خوب خوب فکر کن :general711:

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
سیب زمینی 6 یورو هم باشه وقتی حقوق رفتگرشون چند هزار یورو هست مگه به جایی شون برمی خوره؟ مگه مثل اینجاست میوه کیلو 8 هزار تومن باشه و حقوق 600 هزار تومن؟

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
این مال سوییسه (که مردمش گفتن دستمزد ساعتی 83 هزار تومن کمه!) :
(بعد از همه پرسی) :
«نه» به مزد هر ساعت ۸۳‌هزار تومان!

کشور سوییس برای تعیین حداقل دستمزد، همه‌پرسی برگزار می‌کند و بالا بردن مزد را به رأی‌گیری می‌گذارد. در این خصوص روز یکشنبه، مردم سوییس برای تصمیم‌گیری درباره حداقل دستمزد در یک همه‌پرسی شرکت کردند که محور رأی‌گیری درباره یک حقوق رویایی ماهانه چهارهزار فرانکی (معادل ۳۳۰۰ یورو یا حدود ۸.۱۴میلیون تومان) بود؛ دستمزدی که می‌توانست سوییس را به کشوری با بالاترین حداقل دستمزد تبدیل کند.

اما نکته جالب این‌که، بیش از دوسوم مردم سوییس تصمیم گرفتند تا به این افزایش دستمزد رأی منفی بدهند؛ چرا که به اعتقاد آنها این افزایش ممکن است کارفرمایان را ناچار به تعدیل نیروهای گسترده کند و نرخ بیکاری را در این کشور افزایش بدهد. سوییسی‌ها با این رأی منفی خود نشان دادند که ایده‌های چپگراها هنوز در کشور بانکداران، سرمایه‌داران و تاجران جایی ندارد. درحالی‌که مردم سوییس به خاطر نگرانی از تاثیرات این افزایش روی رقابت‌پذیری اقتصادی سوییس و بیکاری‌های ناشی از آن به حداقل دستمزد حدودا ۸۳‌هزارتومانی در ساعت نه گفتند، سهم مردم ایران با وجود تورم حدودا ۴۰‌درصدی امسال، افزایش حقوق ۲۵‌درصدی بود.
http://www.tabnak.ir/fa/news/401723/نه-به-مزد-هر-ساعت-۸۳‌هزار-تومان

===============
(قبل از همه پرسی) :
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سوئیسی ها در هجدهم ماه مه (یعنی حدود یک ماه دیگر) در یک همه پرسی برای افزایش حداقل دستمزد در این کشور شرکت خواهند کرد که در صورت تصویب این طرح، میزان حداقل دستمزد در سوئیس به 22 فرانک سوئیس (25 دلار آمریکا) در هر ساعت خواهد رسید که معادل 4000 فرانک سوئیس در ماه خواهد بود.
در صورتی که رای سوئیسی ها به این همه پرسی مثبت باشد، آنگاه بیشترین حداقل دستمزد جهان با در نظر گرفتن برابری قدرت خرید در سوئیس پرداخت خواهد شد.

http://www.khabaronline.ir/detail/350570/Economy/world-economy

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
این مال سوییسه (که مردمش گفتن دستمزد ساعتی 83 هزار تومن کمه!) :
(بعد از همه پرسی) :
«نه» به مزد هر ساعت ۸۳‌هزار تومان!

کشور سوییس برای تعیین حداقل دستمزد، همه‌پرسی برگزار می‌کند و بالا بردن مزد را به رأی‌گیری می‌گذارد. در این خصوص روز یکشنبه، مردم سوییس برای تصمیم‌گیری درباره حداقل دستمزد در یک همه‌پرسی شرکت کردند که محور رأی‌گیری درباره یک حقوق رویایی ماهانه چهارهزار فرانکی (معادل ۳۳۰۰ یورو یا حدود ۸.۱۴میلیون تومان) بود؛ دستمزدی که می‌توانست سوییس را به کشوری با بالاترین حداقل دستمزد تبدیل کند.

اما نکته جالب این‌که، بیش از دوسوم مردم سوییس تصمیم گرفتند تا به این افزایش دستمزد رأی منفی بدهند؛ چرا که به اعتقاد آنها این افزایش ممکن است کارفرمایان را ناچار به تعدیل نیروهای گسترده کند و نرخ بیکاری را در این کشور افزایش بدهد. سوییسی‌ها با این رأی منفی خود نشان دادند که ایده‌های چپگراها هنوز در کشور بانکداران، سرمایه‌داران و تاجران جایی ندارد. درحالی‌که مردم سوییس به خاطر نگرانی از تاثیرات این افزایش روی رقابت‌پذیری اقتصادی سوییس و بیکاری‌های ناشی از آن به حداقل دستمزد حدودا ۸۳‌هزارتومانی در ساعت نه گفتند، سهم مردم ایران با وجود تورم حدودا ۴۰‌درصدی امسال، افزایش حقوق ۲۵‌درصدی بود.
http://www.tabnak.ir/fa/news/401723/نه-به-مزد-هر-ساعت-۸۳‌هزار-تومان

===============
(قبل از همه پرسی) :
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سوئیسی ها در هجدهم ماه مه (یعنی حدود یک ماه دیگر) در یک همه پرسی برای افزایش حداقل دستمزد در این کشور شرکت خواهند کرد که در صورت تصویب این طرح، میزان حداقل دستمزد در سوئیس به 22 فرانک سوئیس (25 دلار آمریکا) در هر ساعت خواهد رسید که معادل 4000 فرانک سوئیس در ماه خواهد بود.
در صورتی که رای سوئیسی ها به این همه پرسی مثبت باشد، آنگاه بیشترین حداقل دستمزد جهان با در نظر گرفتن برابری قدرت خرید در سوئیس پرداخت خواهد شد.

http://www.khabaronline.ir/detail/350570/Economy/world-economy
جالبه در مورد سویس گفتی دویچه له رو میدی م میگفت سویسسی ها واسه خرید ماهیانه میرن آلمان میگن سوییس هزینش واقعا سنگینه .

mehditab

Registered User
لایک‌ها
1,273
من نمیدونم چرا در مورد چیزی که اطلاع داریم یه عده خودشون میزنن به خواب؟چیزی بهتون میرسه بگین بدونیم.
یکی از خوشبینانه ترین آمارها برای ایران این آمار هست:
در سال 2014 رتبه فوق العاده 107 از 142 کشور در دنیا داشتیم.
14-11-6-163452Untitled2.jpg

حالا شما آمارهای دقیق تری داری مثل مموتی آمار منتشر کن بگو درامد ایرانی ها در سال یک میلیارد هست و امثال سوئیس و امریکا صد دلار!:D
http://en.wikipedia.org/wiki/Legatum_Prosperity_Index
البته این آمارها دشمنان ما منتشر کردند و قطعا توطئه ای بیش نیست.آمارهای تولید علم و پزشکی و نانو و کوفت و زهرمار که پشم حساب نمیشن در زندگی مردم کاملا درست هستند.:p:D

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
من نمیدونم چرا در مورد چیزی که اطلاع داریم یه عده خودشون میزنن به خواب؟چیزی بهتون میرسه بگین بدونیم.
یکی از خوشبینانه ترین آمارها برای ایران این آمار هست:
در سال 2014 رتبه فوق العاده 107 از 142 کشور در دنیا داشتیم.
14-11-6-163452Untitled2.jpg

حالا شما آمارهای دقیق تری داری مثل مموتی آمار منتشر کن بگو درامد ایرانی ها در سال یک میلیارد هست و امثال سوئیس و امریکا صد دلار!:D
http://en.wikipedia.org/wiki/Legatum_Prosperity_Index
البته این آمارها دشمنان ما منتشر کردند و قطعا توطئه ای بیش نیست.آمارهای تولید علم و پزشکی و نانو و کوفت و زهرمار که پشم حساب نمیشن در زندگی مردم کاملا درست هستند.:p:D
پایان نامه یکی از دوستان در مورد بررسی درامد پزشکان رومانی با ایتالیا بود. نتیجه این بود که سطح کیفیت زندگی پزشک رومانیایی با 350 دلار حقوق ماهیانه بالاتر از پزشک ایتالیایی با 1400 یورو حقوق ماهیانست چون هزینه فک خونه تک اتاقه نسبتا قدیمی در ایتالیا 700 یورو هست فقط. پس یه بحث درامد داریم یه بحث نسبت درامد با خرج کشور .

mehditab

Registered User
لایک‌ها
1,273
پایان نامه یکی از دوستان در مورد بررسی درامد پزشکان رومانی با ایتالیا بود. نتیجه این بود که سطح کیفیت زندگی پزشک رومانیایی با 350 دلار حقوق ماهیانه بالاتر از پزشک ایتالیایی با 1400 یورو حقوق ماهیانست چون هزینه فک خونه تک اتاقه نسبتا قدیمی در ایتالیا 700 یورو هست فقط. پس یه بحث درامد داریم یه بحث نسبت درامد با خرج کشور .
خب من آمار رفاه دادم!
این درامد متوسط مردم در جهان:
http://en.wikipedia.org/wiki/Median_household_income

چه خوشت بیاد و چه خوشت نیاد این آمار کشور ماست:
438830_709.png

هند با اون جمعیت میلیاردی از ما بالاتره باید خون گریه کرد!بورکینافاسو و بنگلادش!:eek::general304:
http://www.prosperity.com/#!/ranking
"ایران در گزارش سال 2014 در شاخص اقتصاد رتبه114، در شاخص کارافرینی و فرصت رتبه93، در شاخص شیوه حکمرانی120، در شاخص آموزش رتبه57، در شاخص بهداشت رتبه67، در شاخص امنیت و آسایش رتبه126، در شاخص آزادی های فردی رتبه 128 و در شاخص سرمایه اجتماعی رتبه111 را به دست اورده است."
شاخص آموزش فکر کنم منظورش تعداد دانشگاه ها و مقالات بدرد نخور بوده!

این مطلب سایت ایرانی هم مفید هست!
http://www.etedaal.ir/fa/news/69002
مخصوصا این بخش:

"شاید این سوال مطرح گردد که قیمت کالاهای ضروری نیز به همین نسبت با قیمت این کالاها در ایران فاصله دارد. در حالی که با توجه به گزارشات سازمان کشاورزی اتحادیه اروپا قیمت هر کیلو گوشت گوساله با توجه به کیفیت آن به طور میانگین حدود 10 پوند معادل 48250 تومان و قیمت هر کیلو مرغ 1.55 پوند معادل 7500 تومان است. قیمت این کالاها به طور میانگین در اتحادیه اروپا 4 دلار ( معادل 12000 تومان) برای گوشت گوساله و 1.4 دلار (معادل 4200 تومان) برای مرغ می باشد.
با توجه به آمار وزارت کار ایالات متحده امریکا قیمت هرکیلو برنج دانه بلند 2.2 دلار(معادل 6600 تومان)، هر کیلو آرد سفید 1.15 دلار (معادل 3450 تومان) و هر کیلو شکر 1.2 دلار (معادل 3600 تومان) گزارش گردیده است. طبق این آمار قیمت هر کیلو گوشت گوساله 8.8 دلار (معادل 26400 تومان)، مرغ 3.34 دلار (معادل 10000 تومان)، تخم مرغ 4.18 دلار (معادل 12500 تومان) است.
قیمت محصولات لبنیاتی نیز در این آمار بدین صورت است: هر کیلو شیر 7.48 دلار (معادل 22500 تومان) و هر کیلو پنیر 8.8 دلار (معادل 26400 تومان). این آمار قیمت هر لیتر بنزین را نیز 0.95 دلار (معادل 2850 تومان) گزارش کرده است.
باتوجه به آمار ارائه شده مشخص است که قیمت بسیاری از کالاهای ضروری (به جزء لبنیات) در کشورهای توسعه یافته با قیمت های داخلی یکسان است حال آنکه درآمد خانوارهای اروپایی و آمریکایی حدود 10 تا 15 برابر متوسط درآمدخانوار ایرانی است."

بحث کیفیت مواد غذایی نمیخوام مطرح کنم.اینا گفتم برای کسانی که تعقل میکنند.:D

بالا