برگزیده های پرشین تولز

مهمترین و کاربردی ترین برنامه های سیمبین

Bluepyramid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
از اونجایی که می خواستم یه گوشی تازه بگیرم با خوندن پستهای دوستان متوجه شدم که یکی از عمده بحثهای موجود در فروم به سیمبین بودن گوشی برمی گرده و اینکه با یه گوشی سیمبین می توان برنامه های عالی رو روی گوشی اجرا کرد.
به جرات می شه گفت که در حال حاضر رقابت در بازار گوشی موبایل بین گوشی های SE با کیفیت پخش صوت و دوربین عالی از یک طرف و گوشی های نوکیا 6680و6681 به خاطر مزیت سیمبین بودن از طرف دیگر می باشد.
حال اگر برنامه های کاربردی که برای موبایل های سیمبین در دسترس هست (اونهایی که از همه مفید تر و کاربردی تره و اکثر دوستان ازش استفاده میکنن و به موجب اون فکر می کنن که سیمبین بودن موبایل خیلی مهمه) رو تو این تاپیک معرفی کنیم فکر می کنم از یک طرف این بحث مقایسه بین گوشیهای همچون K750و W800 و همینطور 6680,6681 به نتیجه بهتری می رسه و هم اینکه دوستانی که مثل من قصد خرید دارن بهتر می تونن تصمیم بگیرن که کدوم گوشی نیازهاشون رو براورده می کنه
پس خواهش می کنم که همه دوستان که از موبایلهای سیمبین استفاده می کنند نام برنامه هایی رو که در موبایل سیمبین ازش استفاده می کنند و این برنامه ها موجب برتری موبایل سیمبین نسبت به موبایلهای جاوا میشه رو در این تاپیک با شرح کارکرد این برنامه ها بنویسند تا همه استفاده کنیم
مرسی
:)

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
3 برنامه كه واقعا بدرد ميخوره ايناست :
براي مديريت فايلها در روي گوشي برنامه FExplorer

براي مديريت بر روي sms ها برنامه SMS timer

وبراي منشي برنامه Smart answer

از طرف ديگر در نقد صحبتهاي شما عرض كنم سمبين بودن يا نبودن باعث مزيت چيزي بر چيز ديگر نيست اين نياز شماست كه برتري يك گوشي رو مشخص ميكنه و صرفا براي شما حائز اهميت است ولي اگر به نتيجه رسيديد كه گوشي سمبيني بگيريد حتما اين 3 نرم افزار را روش نصب نمائيد كه واقعا بدرد ميخورد بقيه نرم افزارها كمتر كاربردي هستند و شايد 85 درصد باقي اصلا بدرد نمي خورند روي همين اصل تصور نفرمائيد كه با فوجي از نرم افزارهاي كاربردي طرف هستيد كه همه بدرد خواهند خورد ;)
موفق باشيد

DesertRose

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
377
به نقل از cesoot :
3 برنامه كه واقعا بدرد ميخوره ايناست :
براي مديريت فايلها در روي گوشي برنامه FExplorer

براي مديريت بر روي sms ها برنامه SMS timer

وبراي منشي برنامه Smart answer

از طرف ديگر در نقد صحبتهاي شما عرض كنم سمبين بودن يا نبودن باعث مزيت چيزي بر چيز ديگر نيست اين نياز شماست كه برتري يك گوشي رو مشخص ميكنه و صرفا براي شما حائز اهميت است ولي اگر به نتيجه رسيديد كه گوشي سمبيني بگيريد حتما اين 3 نرم افزار را روش نصب نمائيد كه واقعا بدرد ميخورد بقيه نرم افزارها كمتر كاربردي هستند و شايد 85 درصد باقي اصلا بدرد نمي خورند روي همين اصل تصور نفرمائيد كه با فوجي از نرم افزارهاي كاربردي طرف هستيد كه همه بدرد خواهند خورد ;)
موفق باشيد
و يك انتي ويروس ...

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
سلام
به نظر من برنامه seleq بهتر ازfexplorerهس
حجمش یه کم بیشتره ولی امکانات بیشتری داره بخصوص اینکه می تونه صدای بلندگو رو واقعا بالا ببره(خودش یه پخش کننده آهنگ داره)

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
البته من برنامهsprofiles رو هم به کسایی که مثل خودم دانش آموز هسن توصیه می کنم
با این برنامه می تونین تنظیم کنین که مثلا هر روز یا چن روز یا یه روز تو هفته فلان پروفایل گوشی تون رو برای یه مدت قابل تنظیم فعال کنه و بعد برش گردونه به حالت قبلی حتی میتونه موقع انتقال پروفایل یه برنامه(مثل مثلا منشی تونو)فعال کنه
و همین طور می تونه توی تقویم گوشی جستجو کنه و برای یه واقعه تنظیم شده توی اون پرو فایل رو تنظیم کنه
اگه می خواین می تونم بیشتر توضیح بدم

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از Bluepyramid :
سلام
از اونجایی که می خواستم یه گوشی تازه بگیرم با خوندن پستهای دوستان متوجه شدم که یکی از عمده بحثهای موجود در فروم به سیمبین بودن گوشی برمی گرده و اینکه با یه گوشی سیمبین می توان برنامه های عالی رو روی گوشی اجرا کرد.
به جرات می شه گفت که در حال حاضر رقابت در بازار گوشی موبایل بین گوشی های SE با کیفیت پخش صوت و دوربین عالی از یک طرف و گوشی های نوکیا 6680و6681 به خاطر مزیت سیمبین بودن از طرف دیگر می باشد.
حال اگر برنامه های کاربردی که برای موبایل های سیمبین در دسترس هست (اونهایی که از همه مفید تر و کاربردی تره و اکثر دوستان ازش استفاده میکنن و به موجب اون فکر می کنن که سیمبین بودن موبایل خیلی مهمه) رو تو این تاپیک معرفی کنیم فکر می کنم از یک طرف این بحث مقایسه بین گوشیهای همچون K750و W800 و همینطور 6680,6681 به نتیجه بهتری می رسه و هم اینکه دوستانی که مثل من قصد خرید دارن بهتر می تونن تصمیم بگیرن که کدوم گوشی نیازهاشون رو براورده می کنه
پس خواهش می کنم که همه دوستان که از موبایلهای سیمبین استفاده می کنند نام برنامه هایی رو که در موبایل سیمبین ازش استفاده می کنند و این برنامه ها موجب برتری موبایل سیمبین نسبت به موبایلهای جاوا میشه رو در این تاپیک با شرح کارکرد این برنامه ها بنویسند تا همه استفاده کنیم
مرسی
:)

يكسري برنامه ها هست كه كاربرد عمومي داره و روي گوشي هاي غير سيمبيني هم تقريبا هست منتها با چند استثنا(مثل منشي تلفني نداشتن گوشيهاي سوني اريكسون) اما مهمترين برتري گوشي هاي سمبيني اينه كه ميشود گوشي را براي كاربردهاي شخصي برنامه ريزي كرد . مثلا يكي ممكنه زياد بازي به كارش بياد يكي ماشين حساب مهندسي يكي ديكشنري يكي تبديل واحد . يكي هم مثل رفيق ما شايد كلك باشه و كال چيتر به كمكش بياد مثلا راديو فرانسه را ضبط ميكنه ميگذره روي كال چيتر بعد به طلبكاره ميگه آقا من فرانسه ام يكماه ديگه ميام. يا زنش كه زنگ ميزنه صداي اره برقي ميگذاره ميگه من تو كارگاهم

مزيت گوشي سيمبين به برنامه هاي عمومي و همگاني نيست بلكه به همين ريز برنامه هايي است كه براي يكي به مسخره و بدردنخوره و براي يكي خيلي مهمه . برنامه هاي عمومي و پركاربرد روي همه گوشيها تقريبا هست سيمبيني بودن گوشي به شما اين امكان رو ميده كه برنامه هايي كه خيلي بكارتون مياد ولي چون مصرف عمومي و همگاني نداره و روي گوشيهاي معمولي نيست رو داشته باشيد
به عبارت ديگه گوشي سيمبيني گوشي ايه كه به دلخواه خودتون برنامه ريزي و تنظيمش ميكنيد نه اينكه كارخانه با يك ديد كلي شما را به عنوان يكي مثل همه در نظر گرفته باشه و گوشي رو داده باشه دست شما

:cool:

بالا