برگزیده های پرشین تولز

مهم : کلیک یاب درآمد ها را واریز نمکینه !

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
صباویژن شمارش دیروزش افتضاح بود/ولی در کل خوبه بقیه روز ها
مدرک میخواد..منم مجبور شدم بدم تا تسویه کنن..البته واترمارک زدم روی کارت ملیم/کلی هم ابراز نارضایتی کردم که چرا مدرک میخوایین وقتی سایت ما توی 100 جای دولتی ثبته و فعالیت طبق قوانین ج.ا انجام میدیم..

واریزیش هم تقریبا منظمه/غیر تعطیلات عید که 15 تا 20 روز طول کشید واریزی/ من شنبه درخواست زدم..امروز واریز شد واسم
در کل راضیم از صباویژن:general601:
مثل ای نتورک نمیاد یکدفعه مسدودت کنه و پولو بالا بکشه...واسه من زنگ زدن و گفتن جای بنر هارو تغییر بده و منم گفتم باشه و همه چی اوکی شد.
واسه منو که عید بدون اخطار بست.گفت کلیک هات معتبر نیست.بعدشم صحبت کردم باش دیدم ی بهونه دیگه در آورد که بنرها تو موبایل جاشون خوب نبود.بعد گفتم عزیزم من همون روز اول راهنمایی شدم برای جایگاه بنرها و بنرها رو اصلاح کردم و شما هم تایید کردین و توی تیکت گفتین الان حله مشکلی نیست.گفتم تیکتش هم هست بررسی کنید.دیدم باز داره دبه در میاره که بلاخره طبق تصمیمات مدیران تصمیم گرفتیم که بدون اخطار مسدود کنیم و همکاری نکنیم.گفتم پس تکلیف پول چی میشه گفت شما تخلف کردین:confused::confused::confused::confused::confused:پول هم ندادن خوردن یه آبم روش

ali yaghoubi

Registered User
لایک‌ها
323
در کل راضیم از صباویژن:general601:
مثل ای نتورک نمیاد یکدفعه مسدودت کنه و پولو بالا بکشه...واسه من زنگ زدن و گفتن جای بنر هارو تغییر بده و منم گفتم باشه و همه چی اوکی شد.
پس این طور که معلومه صباویژن خیلی هم بد نیست...:general105:
گفتم پس تکلیف پول چی میشه گفت شما تخلف کردین:confused::confused::confused::confused::confused:پول هم ندادن خوردن یه آبم روش
ما آخر نفهمیدیم این صباویژن خوبه یا بده! و این که ما چیکار کنیم با ما خوب باشه، این مهمه...o_O

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
پس این طور که معلومه صباویژن خیلی هم بد نیست...:general105:

ما آخر نفهمیدیم این صباویژن خوبه یا بده! و این که ما چیکار کنیم با ما خوب باشه، این مهمه...o_O
صبا ویژن در ایران میتونه بهترین انتخاب و گزینه باشه.فقط خواستم بگم همچین بی نقص و عالی هم نیست ولی از هیچی بهتره.

ADZPOP

Registered User
لایک‌ها
316
سایت هاتون برام بفرستید بررسی کنم ...اگه خوب بود باخودم شروع کنید پرداخت هم روزانه هست

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
همچنان کلیک یاب بیش از یکماه است که برای بنده واریز نکرده.
و همش هم در جواب ایمیل می گه واریز می شه...
ولی خبری نیست...
دوستان شما بهش ایمیل زدید؟

ADZPOP

Registered User
لایک‌ها
316
خوش بحال این سایت ها هست..دوستان شون سایت های بزرگ دارند سریع جا می افتن..بعد خوب پول میخورن...
حق بعضی سایت ها هست که به سایت های تازه وارد اعتماد نمیکنه

iman98gh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
برای من که میشه 2 ماه دقیق شد که واریز نکردن !!
من با کلیک یاب کار کردم و میدونم واریزی دارند ولی فک کنم دارند با این پولا سرمایه گذاری هایی میکنند که دارند اینقدر طولش میدند و گرنه حتی اگه تعداد ناشرین به x تعداد هم برسه اینا میتونند برند بانک و سقف انتقال ها رو افزایش بدهند ولی این کارو نمیکنند و بهونشون شده تعداد بالای تراکنش ها !!!
ینی انقدر تراکنش ها رفته بالا که تراکنش واریزی من شده 2 ماه !!!
انتورک با اون همه بزرگیش بعد یک ماه طی 3 روز تموم تراکنش هاشو واریز میکنه ینی از انتورک کمتره !!

mr.hanzaleh

Registered User
لایک‌ها
361
جدیدا با مزایده ای شدن قیمت کلیک ها (Bidding) قیمت هر کلیک در کلیک یاب از 100 تومن به زیر 40 تومان رسیده و با توجه به اینکه در هر session اگر 1000 کلیک هم انجام بشه تنها 1 کلیک رو صحیح شمارش می کنه بهتره با سیستم های دیگه هم آشنا بشید، حدود 40 جایگزین CPC Ads در حال حاضر برای کلیک یاب وجود داره من چند تاشو نام میبرم :
sabavision
anetwork
fastclick
irannovin
dmc
adad
assensor
tablighgram
didogram
mobodid
novin
navand
negin ads
avideh
maat
tapsell
vidad
adplay
magnet
digiad
sabaad
adnegah
tablighirani
nextads
apanet
adtube
weclick
clix
congoro
yektanet
بقیه رو شما معرفی کنید....

پ.ن: یه سری از سرویس های تبلیغاتی برای تبلیغ دهنده، سیستم تیکتینگ دارند ولی کوچکترین راه ارتباطی برای ناشر در نظر نگرفتن مثل کلیک یاب، هدف خاصی میشه برای این کارشون در نظر گرفت؟ مثلا در تعامل نباشن؟ پاسخگو نباشن؟ مسئولیت پذیر نباشن؟

Last edited:

bet1396

Registered User
لایک‌ها
8
چزا دوستان واریز می کنن ولی باید خیلی پیگیری کرد و زنگ زد پشتیبانی شخصا بهشون بگید بریزن
۵ بار برداشتی داشتم از این سایت به تازگی

Watch171

Registered User
لایک‌ها
166
چزا دوستان واریز می کنن ولی باید خیلی پیگیری کرد و زنگ زد پشتیبانی شخصا بهشون بگید بریزن
۵ بار برداشتی داشتم از این سایت به تازگی
چرا باید برای پول خودمون اینقدر پیگیری کنیم ؟ مگه وظیفشون نیست !

ADZPOP

Registered User
لایک‌ها
316
کسی نیست بگه این سایت ها کجا میزنن منم یکی بزنم

adsclick.click

Registered User
لایک‌ها
88
جدیدا با مزایده ای شدن قیمت کلیک ها (Bidding) قیمت هر کلیک در کلیک یاب از 100 تومن به زیر 40 تومان رسیده و با توجه به اینکه در هر session اگر 1000 کلیک هم انجام بشه تنها 1 کلیک رو صحیح شمارش می کنه بهتره با سیستم های دیگه هم آشنا بشید، حدود 40 جایگزین CPC Ads در حال حاضر برای کلیک یاب وجود داره من چند تاشو نام میبرم :
sabavision
anetwork
fastclick
irannovin
dmc
adad
assensor
tablighgram
didogram
mobodid
novin
navand
negin ads
avideh
maat
tapsell
vidad
adplay
magnet
digiad
sabaad
adnegah
tablighirani
nextads
apanet
adtube
weclick
clix
congoro
yektanet
بقیه رو شما معرفی کنید....

پ.ن: یه سری از سرویس های تبلیغاتی برای تبلیغ دهنده، سیستم تیکتینگ دارند ولی کوچکترین راه ارتباطی برای ناشر در نظر نگرفتن مثل کلیک یاب، هدف خاصی میشه برای این کارشون در نظر گرفت؟ مثلا در تعامل نباشن؟ پاسخگو نباشن؟ مسئولیت پذیر نباشن؟
با عضویت در شبکه تبلیغات ادز کلیک براحتی کسب درامد کنید

mr.hanzaleh

Registered User
لایک‌ها
361
با عضویت در شبکه تبلیغات ادز کلیک براحتی کسب درامد کنید
سلام
شما چه وجه تمایزی دارید چه مزیتی دارید؟ چه منافعی برای ناشران تامین می کنید که بیان سمت شما؟ چه طور اعتماد سازی می کنید با 7 عدد پست و نام کاربری که در 2017 ایجاد شده بدون حتی یک امتیاز مثبت و حتی بدون امضاء!!
ابتدا سایتتون رو و هدفتون و نوع کسب درآمد و مدل کسب و کارتون رو معرفی کنید آیا CPM هست یا CPC یا CPV یا CPI ؟
الان top 10 سرویس های تبلیغاتی ایرانی نتونستن رضایت وب مستر ها رو جلب کنن با سال ها تلاش و بودجه میلیاردی و شتابدهنده هایی که حامی اون ها هستن، شما چه طور این کارو می خوایین انجام بدین؟ حتی در نقل قول شما یک سلام خشک و خالی دیده نشده! این طوری می خواهید یوزر جمع کنید؟

adsclick.click

Registered User
لایک‌ها
88
سلام
شما چه وجه تمایزی دارید چه مزیتی دارید؟ چه منافعی برای ناشران تامین می کنید که بیان سمت شما؟ چه طور اعتماد سازی می کنید با 7 عدد پست و نام کاربری که در 2017 ایجاد شده بدون حتی یک امتیاز مثبت و حتی بدون امضاء!!
ابتدا سایتتون رو و هدفتون و نوع کسب درآمد و مدل کسب و کارتون رو معرفی کنید آیا CPM هست یا CPC یا CPV یا CPI ؟
الان top 10 سرویس های تبلیغاتی ایرانی نتونستن رضایت وب مستر ها رو جلب کنن با سال ها تلاش و بودجه میلیاردی و شتابدهنده هایی که حامی اون ها هستن، شما چه طور این کارو می خوایین انجام بدین؟ حتی در نقل قول شما یک سلام خشک و خالی دیده نشده! این طوری می خواهید یوزر جمع کنید؟
اینم سلام مخصوص شما دوست عزیز تا سلام نکردن در هر پاسخ را بنا به بی ادبی نذارید!
اینکه میگید چرا 2017 و... خوب سایت ما خیلی قدیمی نیست لزومی به ایجاد حساب تو اینجا نبوده
توضیحات سایت ما در همین سایت درج شده/شیوه کسب درآمد در حال حاضر cpc هست و تا چند ماه آینده cpm و ... هم اضافه میشود(در حال اتمام برنامه نویسی)
ما تلاش خودمون رو میکنیم تا رضایت جلب بشه، این رابطه دو طرفست، کاربر بدون تقلب فعالیت کنه چرا باید ناراضی باشه،همانطور که گفته شد ما 80 تا90 درصد تبلیغات را به نمایش دهندگان عزیز پرداخت میکنیم/این هزینه به خاطر رضایت کاربران نباشد چه فایده ای دارد
منتظر شما هستیم
موفق باشید

ADZPOP

Registered User
لایک‌ها
316
اینم سلام مخصوص شما دوست عزیز تا سلام نکردن در هر پاسخ را بنا به بی ادبی نذارید!
اینکه میگید چرا 2017 و... خوب سایت ما خیلی قدیمی نیست لزومی به ایجاد حساب تو اینجا نبوده
توضیحات سایت ما در همین سایت درج شده/شیوه کسب درآمد در حال حاضر cpc هست و تا چند ماه آینده cpm و ... هم اضافه میشود(در حال اتمام برنامه نویسی)
ما تلاش خودمون رو میکنیم تا رضایت جلب بشه، این رابطه دو طرفست، کاربر بدون تقلب فعالیت کنه چرا باید ناراضی باشه،همانطور که گفته شد ما 80 تا90 درصد تبلیغات را به نمایش دهندگان عزیز پرداخت میکنیم/این هزینه به خاطر رضایت کاربران نباشد چه فایده ای دارد
منتظر شما هستیم
موفق باشید
غذا هم میدید؟

بالا