برگزیده های پرشین تولز

موتور سه بعدي ساز بسيار عالي براي VB

Serpico

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای اولین پست میخوام یه موتور ساده ولی خوب برای سه بعدی سازی توی VB 6 معرفی کنم.
اسم این موتور 3DSTATE هستش که میتونید از سایت http://www.3dstate.com اون رو بگیرید.

برای استفاده از این موتور کافیه Help اون رو یه نگاه بکنید که مطالب جالبی هم در مورد خود سه بعدی سازی داره و مثالهای جالبی هم همراهش هست.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از Serpico :
برای اولین پست میخوام یه موتور ساده ولی خوب برای سه بعدی سازی توی VB 6 معرفی کنم.
اسم این موتور 3DSTATE هستش که میتونید از سایت http://www.3dstate.com اون رو بگیرید.

برای استفاده از این موتور کافیه Help اون رو یه نگاه بکنید که مطالب جالبی هم در مورد خود سه بعدی سازی داره و مثالهای جالبی هم همراهش هست.
واسه كارهاي سه بعدي معمولا سراغ VB نمیرن چون کارایی اون در مقابل ++C کمتره اینو تو یه برنامه مشابه سه بعدی که به هر دو زبون نوشته شده باشه با مقایسه fps و سرعت اجرای برنامه خیلی راحت میشه دید. این 3dstate موتور خوبیه، امکانات و گرافیک بالایی هم داره قديما فوروم و اين چيزا رو نداشت اما انگار جديداً اضافه كرده. از نظر زبون برنامه نويسي هم محدوديت براي كاربر نداره و متنوعه. ظاهرا نسخه آموزشي اون هم رايگانه نسخه تجاريش فقط يه كمي گرونه.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
ايول... الان كه ميبيبنم سايتش هم نسبت به پارسال خيلي تغيير كرده!

cracki

Registered User
لایک‌ها
23
بايد جالب باشه
مي تونيد كمي توضيح بديد؟
چي رو بايد دانلود و نصب كنيم؟ همون 20 مگيه؟

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
اي رندر تري دي رو ببين خيلي خفنه اونوقت ميفهمي با وي بي گيم مينويسن يا نه! عين دوم
اينو نديدم الان ميبينم

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از mehdvirus :
اي رندر تري دي رو ببين خيلي خفنه اونوقت ميفهمي با وي بي گيم مينويسن يا نه! عين دوم
اينو نديدم الان ميبينم
چه موتوريه كه من تا حالا اسمشم نشنيدم؟
سايتش چيه؟

aminlv

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

آقا سايت جالب بود . ولي سه سوال فرض رو بر اين بگزاريم كه قرار نيست بازي درست كنيم ولي مي خوايم يه برنامه شبيه 3d home درست كنيم!

كه فايل Autocad/3ds max .... مي گيره و تبديل به خونه مي كنه و مي تونين ببينينش! منظورم ار توي خونه بصورت مجازي :p

نظري در مورد اين داريد كسي كاري باري كرده با VB روي اين موضوع ؟!؟!

كمك هوارتا لازم دارم .....

مرسي

بالا