برگزیده های پرشین تولز

مودم ADSL2+ ایسوس ASUS AM 602

magicar

Registered User
لایک‌ها
15
با سلام

همانطور که از عنوان "
مودم ADSL2+ ایسوس ASUS AM 602"

فقط 20000 تومن
یک عدد مودم ای دی اس ال ایسوس بسیار کم کار کرده ( در حد نو)
با جعبه

شامل
-خود دستگاه
- کابل شبکه

-آداپتور
-CD , کتابچه

قیمت پایه 20000تومان. مودم بدون مارک هم این قیمت بهتون نمی دن . همین قطعات بالا را هم قیمت کنید
نصف همین قیمت میشه که من همه رو دارم تمام کمال تحویل میدم

عکس هم گذاشتم

فایل های ضمیمه

• تصوير004.jpg
    تصوير004.jpg
    52.5 KB · نمایش ها: 40
Last edited:

magicar

Registered User
لایک‌ها
15
سلام

دوستان اگر پیشنهاد هم دارند ارائه بکنند. کلا فروشنده هستم.

kia1530

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام. این چه وضع قیمت گذازی آخه؟؟ مودم Dlink wifi دیروز خریدم 65 تومن بعد شما مودم معمولی رو میدی 50؟؟ حاجی دمت گرم خیلی باحالی!!!

magicar

Registered User
لایک‌ها
15
این ایسوس am 602 هست. اصلا قابل مقایسه با مودمی که شما خریدی نیست . بعد هم گفتم 50 تومن منتفیه هر کی خواست پیشهاد بده
تاپیک رو با دقت بخونید. مطمئن باشید این از هر مودم نو ودست دوم غیر از خودش یعنی 602 به مراتب کارتر قوی تر
و جون سخت تر است.

magicar

Registered User
لایک‌ها
15
این مودم معروف و خوبیه. با یه اکسس پویت مچ کنید خیلی کارا تره. در ضمن دو تا سیستم هم جواب میده (سیسمی)
یکی با کابل LAN RJ-45 و یکی با USB . بوردش بسیار کامل و از المنت های زیادی استفاده شده. مثل جدیدا فقط یه
IC نیست. مرگ نداره. منم سه سری دارم . اولیشو فقط 30 هزار تومن می زارم. بدون جعبه شو
علت فروش هم مسافرت و از رانژه شدنخارج کردن یک طرفه ISP و نداشتن سرویس بدرد بخور از طرف داتک هست
یک ماه هم وقت تست (یا گارانتی از خودم) داره.
برای درست کردن دندون هام پول نیاز دارم. دیگه مثل قدیم نیست با این تورم کفکیر خورده ته دیگ

magicar

Registered User
لایک‌ها
15
این مودم معروف و خوبیه. با یه اکسس پویت مچ کنید خیلی کارا تره. در ضمن دو تا سیستم هم جواب میده (سیسمی)
یکی با کابل LAN RJ-45 و یکی با USB . بوردش بسیار کامل و از المنت های زیادی استفاده شده. مثل جدیدا فقط یه
IC نیست. مرگ نداره. منم سه سری دارم . اولیشو فقط 30 هزار تومن می زارم. بدون جعبه شو
علت فروش هم مسافرت و از رانژه شدنخارج کردن یک طرفه ISP و نداشتن سرویس بدرد بخور از طرف داتک هست
برای درست کردن دندون هام پول نیاز دارم. دیگه مثل قدیم نیست با این تورم کفکیر خورده ته دیگ

magicar

Registered User
لایک‌ها
15

magicar

Registered User
لایک‌ها
15
قیمت فقط 20000 تومان البته بدون کابلها( ولی آداپتور و کابل لن lanهمراهش هست(

magicar

Registered User
لایک‌ها
15
با توجه به منتطه قیمت خود مودم 20 تومن شد

magicar

Registered User
لایک‌ها
15
فعلا ببینم تا سه ماه دیگه وضعیت چی میشه.

بالا