برگزیده های پرشین تولز

موس و کیبورد بطور رسمی در راه PlayStation

Epic Design

Registered User
لایک‌ها
46
منبع: بازی سنتر
www.bazicenter.com
نویسنده : فردین باقریان

شرکتی با نام Hori که پیش تر با ارائه لوازم دستگاه های آرکید و لوازم جانبی کنسول ها شناخته می شود، بطور رسمی در حال کار بر روی یک موس و کیبور برای کنسول های PS3 و PS4 است. این ست با نام Tactical Assault Commander 4 شناخته می شود و هدفش بازی های اول شخص شوتر خواهد بود. این وسیله هم اکنون بر روی صفحات فروش آمازون، برای 9 اکتبر با قیمت 86 پوند، برای فروش قرار گرفته است.

همچنین در توضیحات این وسیله گفته شده، دارای یک پد لمسی، دکمه های قابل تنظیم و نور پس زمینه LED است.

Hk740a

Registered User
لایک‌ها
51
برای FPS به نظر من بهترین گزینه موس و کیبورد هست و کنترل بیشتری وجود داره مخصوصا واسه Snipe .

arman.405

Registered User
لایک‌ها
26
آره دیگه بی نظیر میشه.

noonkhoshki

Registered User
لایک‌ها
41
همین الان هم خیلی ها از تکنولوژی هایی که وجود داره استفاده نمی کنن. مثلا مانیتورهای 21:9 توی بازی ها باعث میشه تصویر عریض تری ببینین رو هنوز خیلی ها نمی شناسن. یکی از کاربردهاشون همین گیم و بازی ها هستند ولی کمتر کسی رو می تونین پیدا کنین که حتی بدونه همچین مانیتورهایی تو ایران دارن تولید میشن.

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
همین الان هم خیلی ها از تکنولوژی هایی که وجود داره استفاده نمی کنن. مثلا مانیتورهای 21:9 توی بازی ها باعث میشه تصویر عریض تری ببینین رو هنوز خیلی ها نمی شناسن. یکی از کاربردهاشون همین گیم و بازی ها هستند ولی کمتر کسی رو می تونین پیدا کنین که حتی بدونه همچین مانیتورهایی تو ایران دارن تولید میشن.
فکر نمی کنم کنسول، آپشن تنظیم رزولوشن داشته باشه خود بازی ساز رزولوشن و فریم ریت رو برای بازی تعیین می کنه.
تا الان فکر نمی کنم غیر از The Order 1886 بازی دیگه ای نزدیک به این رزولوشن بوده باشه.
این یکی از ویژگی های pC هست که می تونی حتی سه تا مانیتور رو کنار هم بگذاری و به مفهوم عریض پی ببری.

noonkhoshki

Registered User
لایک‌ها
41
دوست عزیز خیلیها کنسول بازی رو به مونیتور وصل می کنند. در ضمن بازی های زیادی هستند که این رزولیشن رو دارن مثل اینا:
The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher's Bay - Assault on Dark Athena
Counter-Strike Global Offensive (fix)
Crysis 3
Dead Space 1 and 2
Deus Ex: Human Revolution and The Missing Link
Skyrim (fix)
Far Cry 3 and Blood Dragon
Hitman Absolution
Mass Effect 1,2 and 3
Max Payne 3 (the cutscenes are screwed up though)
Metro Last Light
Mortal Kombat Complete Edition (fix)
Oblivion
Outlast
Remember Me(fix)
Shadow Warrior
Sleeping Dogs
Tomb Raider
Velevet Assassin
The Witcher 2 (fix)

دقیقا شما به من ثابت کردین که من خیلی هم اشتباه نمی کنم که وقتی میگم هنوز مردم از این تکنولوژی ها و کاربردهاشون اطلاعی ندارن. در ضمن برای اینکار نیاز به آپشن نیست. نمایشگر شما باید این رزولیشن رو بتونه نمایش بده. الجی چند تا مونیتور داره که یکی از کاربرداش دقیقا همین گیمینگ هست ولی کسی هیچ وقت این اپشن رو براش در نظر نمیگیره.

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
دوست عزیز خیلیها کنسول بازی رو به مونیتور وصل می کنند. در ضمن بازی های زیادی هستند که این رزولیشن رو دارن مثل اینا:
The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher's Bay - Assault on Dark Athena
Counter-Strike Global Offensive (fix)
Crysis 3
Dead Space 1 and 2
Deus Ex: Human Revolution and The Missing Link
Skyrim (fix)
Far Cry 3 and Blood Dragon
Hitman Absolution
Mass Effect 1,2 and 3
Max Payne 3 (the cutscenes are screwed up though)
Metro Last Light
Mortal Kombat Complete Edition (fix)
Oblivion
Outlast
Remember Me(fix)
Shadow Warrior
Sleeping Dogs
Tomb Raider
Velevet Assassin
The Witcher 2 (fix)

دقیقا شما به من ثابت کردین که من خیلی هم اشتباه نمی کنم که وقتی میگم هنوز مردم از این تکنولوژی ها و کاربردهاشون اطلاعی ندارن. در ضمن برای اینکار نیاز به آپشن نیست. نمایشگر شما باید این رزولیشن رو بتونه نمایش بده. الجی چند تا مونیتور داره که یکی از کاربرداش دقیقا همین گیمینگ هست ولی کسی هیچ وقت این اپشن رو براش در نظر نمیگیره.
اگر این اسامی رو از این لینک در آوردی که باید یه نگاه به تایتل وبسایت بندازی برادر.
ادامه دادن بیشتر این بحث، هم آف تاپیک هست و هم فایده نداره.

noonkhoshki

Registered User
لایک‌ها
41
من نمیدونم این لینک چه ربطی به حرفی که من زدم داره : چون اسم بعضی از این بازی ها توش مشترک بوده!!!
من فقط بابت توضیح شما که گفتین هیچ بازی اینو ساپورت نمیکنه گفتم.
اینکه یه نفر تو یه لینک نوشته که از این مانیتورا برای بازی ناراضی بوده دلیل نمیشه که این مانیتورا بیخودن. سایت flatpanelshd این مانیتورا تایید کرده ولی خیلی جالبه که از نظر شما مورد تایید نیست!
دقیقا کاربرد این مانیتورا گیمینگ هست. سایت های ایرانی رو هم اگه نگاه کنین zoomg.ir هم این مانیتورو برای بازی تایید کرده و توضیحات فنی لازم رو داده.

بالا