برگزیده های پرشین تولز

مووبل ما، ريبيلد نميكنه

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
خدمت اساتيد سلام عرض شد
واقعيت اينه كه ما قبلا با اين مووبلمون هيچ مشكلي نداشتيم و حدود 50 تا entry هم داشتيم و هر وقت يه مطلب جديد وارد ميكرديم ريبيلد ميكرد و اكي بود.
ولي جديدا موقعي كه ميخواد ريبيلد (Rebuild) كنه همينجوري ميمونه.
احتمال ميدم از وقتي باشه كه ويندوز 2000 نصب كردم (طبيعتا بعنوان client) و الا هاست همونجاست.

فكر ميكنين از همينه و مثلا اگر اكسپلورر آپديت كنم درست ميشه يا مشكل ديگه اي هست؟

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
در ضمن بگم entry جديد ميگيره . در واقع ليست entry ها آپديت ميشه و فقط ريبيلد نميكنه كه سايت هم آپديت بشه.

navidweblog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
چطوري يعني اون پاپ آپ ريبلد باز ميشه ولي وقتي داره كارش رو انجام ميده وا ميسه؟ يا اصلا اون پاپ آپ بازنميشه؟
در ضمن ممكنه صفحه كش شده باشه و تغيير را رو نتوني ببيني. كليد Ctrl+F5 رو بزن نشد آخر آدرس وبلاگ يه علامت سوال بذار و يه سري حرف تصادفي وارد كن اينطوري عمرا كش نميكنه!

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
برو منوي استارت بعدش برو ران بزن
iisreset
تا iis ريستارت بشه .. ممکنه مشکل برطرف بشه من حدس ميزنم از وب سرور باشه .. نشد uninstall کن و دوباره نصب کن .. نشد با پرل همين کار رو بکن و اون رو حذف و نصب کن.. اگر يکي از اينا جواب داد بد نيست اينجا بنويسي که بدونيم مشکل دقيقا از کدوم بوده..

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از navidweblog :
چطوري يعني اون پاپ آپ ريبلد باز ميشه ولي وقتي داره كارش رو انجام ميده وا ميسه؟ يا اصلا اون پاپ آپ بازنميشه؟
در ضمن ممكنه صفحه كش شده باشه و تغيير را رو نتوني ببيني. كليد Ctrl+F5 رو بزن نشد آخر آدرس وبلاگ يه علامت سوال بذار و يه سري حرف تصادفي وارد كن اينطوري عمرا كش نميكنه!

اره دقيقا اون صفحه پاپ آپ باز ميشه و متوقف ميشه
در ضمن تست هم كردم از كش نميخونه...چون اصلا ريبيلد نميكنه.

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از aaber_piade :
برو منوي استارت بعدش برو ران بزن
iisreset
تا iis ريستارت بشه .. ممکنه مشکل برطرف بشه من حدس ميزنم از وب سرور باشه .. نشد uninstall کن و دوباره نصب کن .. نشد با پرل همين کار رو بکن و اون رو حذف و نصب کن.. اگر يکي از اينا جواب داد بد نيست اينجا بنويسي که بدونيم مشکل دقيقا از کدوم بوده..

عابر جان متوجه منظورت نشدم... من هاستم لينوكسه iis ندارم
ولي در مورد پرل اجازه بده يه تستي ميكنم
هرچند بعيد ميدونم از اون باشه

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
جديدا موقعي كه ميخواد ريبيلد (Rebuild) كنه همينجوري ميمونه.
احیانا دستکاری نکردی تمپلیتت رو؟ معمولا این قبیل مشکلات به همین دلیله

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از ehsan :
احسان جان اگه به خاطر داشته باشي فكر كنم مشكل ايشان هم همانند وبلاگ من هستش كه خود به خودي هم درست شد.
يه امتحاني با قالب اصلي ام تي انجام بده ببين چطوره

babak_b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جديدا Pop-up blocker نصب کردی ؟
تو فروم مووبل تایپ چندین بار خوندم که افرادی مشکل مثل این داشتند و تقصیر گردن popup blocker ها یا هر نرم افزاری که به نوعی روی ارتباط اینترنتی بشینه (firewall ها ، مخصوصا norton internet security )بوده .

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
عابر جان متوجه منظورت نشدم... من هاستم لينوكسه iis ندارم
ولي در مورد پرل اجازه بده يه تستي ميكنم
هرچند بعيد ميدونم از اون باشه

من فكر كردم روي لوكال هوست اين مشكل رو داري.. از چه هوستي استفاده ميكني؟ اونجا كس ديگه اي هم هست كه از ام تي استفاده كنه و مشكلي نداشته باشه؟

Soular

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ehsan :

با اجازه بزرگترا :blush: من فكر نمي كنم از تمپليت باشه! چون اگه از تمپليت باشه توي پاپ آپ ايراد كار رو هم به رنگ قرمز ميگه!

من روي هاست با مشكلي مواجه نشدم تا حالا اما توي لوكال هاست اين مشكل براي من زماني پيش مياد كه به اينترنت وصل باشم! زماني كه به اينترنت وصل هستم نمي تونم ام تي كه روي لوكال هاست نصب كردم ريبيلد كنم، براي اينكار حتما بايد dc كنم تا مشكل رفع بشه!

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از Soular :
با اجازه بزرگترا :blush: من فكر نمي كنم از تمپليت باشه! چون اگه از تمپليت باشه توي پاپ آپ ايراد كار رو هم به رنگ قرمز ميگه!

من روي هاست با مشكلي مواجه نشدم تا حالا اما توي لوكال هاست اين مشكل براي من زماني پيش مياد كه به اينترنت وصل باشم! زماني كه به اينترنت وصل هستم نمي تونم ام تي كه روي لوكال هاست نصب كردم ريبيلد كنم، براي اينكار حتما بايد dc كنم تا مشكل رفع بشه!
اتفاقا من همچنين مشكلي داشتم كه بعد از كلي درگيري فهميديم مشكل از يه تگ ام تي هستش.
براي ام تي لوكال هوست هميشه بايد به اينترنت دسترسي نداشته باشيد. در واقع اين كار لوكال هوست اينه

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از ehsan :

نه احسان جان...اصلا هيچ تغييري ندادم.

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از babak_b :
جديدا Pop-up blocker نصب کردی ؟
تو فروم مووبل تایپ چندین بار خوندم که افرادی مشکل مثل این داشتند و تقصیر گردن popup blocker ها یا هر نرم افزاری که به نوعی روی ارتباط اینترنتی بشینه (firewall ها ، مخصوصا norton internet security )بوده .

بابك جان فكر كنم حق با شماست.
جديدا من با نورتون اينترنت سكيوريتي كار ميكنم فكر كنم اون پاپ اپ رو بلاك كرده باشه.
اجازه بدين يه تستي كنم خبرشو ميدم.

دم همه رفقا هم گرم كه حواب دادن.
مخلصات

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
سلام مجدد
من Ad Blocking را در نورتون اينترنت سكيوريتي (يا نورتون پرسونال فايروال) خاموش كردم و درست شد. يعني دقيقا همون نكته اي كه بابك عزيز به اون اشاره كرد.

ولي يه چيز برام جالب بود.
وقتي در مووبل يه entry جديد اضافه ميكنيم دقيقا بعد از save كردن انتري، در همون صفحه سعي ميكنه ريبيلد كنه و صفحه جديد باز نميكنه. ولي قبل از اينكه Ad Blocking را غير فعال كنم اون صفحه هم متوقف ميموند! منظورمو ميفهمين. يعني وقتي پاپ آپ باز ميكرد قابل دركه چرا گير ميكرد ولي در مورد همون صفحه چجوري Ad Blocking جلوشو ميگرفت. اينكه ديگه Ad يا پاپ آپ نبود.

babak_b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم موندم كه اين نورتون چه مي كنه كه اينجوري ميشه . اما هر چي هست آب ام تي و نورتون تو يه جوب نمي ره .

بالا