آژانس هواپیماییfootbal
nexpay

مووبل ما، ريبيلد نميكنه

شروع موضوع توسط FARGO ‏16 آپریل 2004 در انجمن MovableType - مووبل تایپ

1. FARGO

FARGO Registered User

خدمت اساتيد سلام عرض شد
    واقعيت اينه كه ما قبلا با اين مووبلمون هيچ مشكلي نداشتيم و حدود 50 تا entry هم داشتيم و هر وقت يه مطلب جديد وارد ميكرديم ريبيلد ميكرد و اكي بود.
    ولي جديدا موقعي كه ميخواد ريبيلد (Rebuild) كنه همينجوري ميمونه.
    احتمال ميدم از وقتي باشه كه ويندوز 2000 نصب كردم (طبيعتا بعنوان client) و الا هاست همونجاست.

فكر ميكنين از همينه و مثلا اگر اكسپلورر آپديت كنم درست ميشه يا مشكل ديگه اي هست؟

2. FARGO

FARGO Registered User

در ضمن بگم entry جديد ميگيره . در واقع ليست entry ها آپديت ميشه و فقط ريبيلد نميكنه كه سايت هم آپديت بشه.

3. navidweblog

navidweblog کاربر تازه وارد

چطوري يعني اون پاپ آپ ريبلد باز ميشه ولي وقتي داره كارش رو انجام ميده وا ميسه؟ يا اصلا اون پاپ آپ بازنميشه؟
    در ضمن ممكنه صفحه كش شده باشه و تغيير را رو نتوني ببيني. كليد Ctrl+F5 رو بزن نشد آخر آدرس وبلاگ يه علامت سوال بذار و يه سري حرف تصادفي وارد كن اينطوري عمرا كش نميكنه!

4. aaber_piade

aaber_piade Registered User

برو منوي استارت بعدش برو ران بزن
    iisreset
    تا iis ريستارت بشه .. ممکنه مشکل برطرف بشه من حدس ميزنم از وب سرور باشه .. نشد uninstall کن و دوباره نصب کن .. نشد با پرل همين کار رو بکن و اون رو حذف و نصب کن.. اگر يکي از اينا جواب داد بد نيست اينجا بنويسي که بدونيم مشکل دقيقا از کدوم بوده..

5. FARGO

FARGO Registered User

اره دقيقا اون صفحه پاپ آپ باز ميشه و متوقف ميشه
    در ضمن تست هم كردم از كش نميخونه...چون اصلا ريبيلد نميكنه.

6. FARGO

FARGO Registered User

عابر جان متوجه منظورت نشدم... من هاستم لينوكسه iis ندارم
    ولي در مورد پرل اجازه بده يه تستي ميكنم
    هرچند بعيد ميدونم از اون باشه

7. panypay
  8. ehsan

ehsan Administrator

احیانا دستکاری نکردی تمپلیتت رو؟ معمولا این قبیل مشکلات به همین دلیله

9. Mashaheer

Mashaheer مدیر بازنشسته کاربر فعال

احسان جان اگه به خاطر داشته باشي فكر كنم مشكل ايشان هم همانند وبلاگ من هستش كه خود به خودي هم درست شد.
    يه امتحاني با قالب اصلي ام تي انجام بده ببين چطوره

10. babak_b

babak_b کاربر تازه وارد

جديدا Pop-up blocker نصب کردی ؟
    تو فروم مووبل تایپ چندین بار خوندم که افرادی مشکل مثل این داشتند و تقصیر گردن popup blocker ها یا هر نرم افزاری که به نوعی روی ارتباط اینترنتی بشینه (firewall ها ، مخصوصا norton internet security )بوده .

11. aaber_piade

aaber_piade Registered User

من فكر كردم روي لوكال هوست اين مشكل رو داري.. از چه هوستي استفاده ميكني؟ اونجا كس ديگه اي هم هست كه از ام تي استفاده كنه و مشكلي نداشته باشه؟

12. Soular

Soular کاربر تازه وارد

با اجازه بزرگترا :blush: من فكر نمي كنم از تمپليت باشه! چون اگه از تمپليت باشه توي پاپ آپ ايراد كار رو هم به رنگ قرمز ميگه!

من روي هاست با مشكلي مواجه نشدم تا حالا اما توي لوكال هاست اين مشكل براي من زماني پيش مياد كه به اينترنت وصل باشم! زماني كه به اينترنت وصل هستم نمي تونم ام تي كه روي لوكال هاست نصب كردم ريبيلد كنم، براي اينكار حتما بايد dc كنم تا مشكل رفع بشه!

13. Mashaheer

Mashaheer مدیر بازنشسته کاربر فعال

اتفاقا من همچنين مشكلي داشتم كه بعد از كلي درگيري فهميديم مشكل از يه تگ ام تي هستش.
    براي ام تي لوكال هوست هميشه بايد به اينترنت دسترسي نداشته باشيد. در واقع اين كار لوكال هوست اينه

14. avajang.com .left
  15. FARGO

FARGO Registered User

نه احسان جان...اصلا هيچ تغييري ندادم.

16. FARGO

FARGO Registered User

بابك جان فكر كنم حق با شماست.
    جديدا من با نورتون اينترنت سكيوريتي كار ميكنم فكر كنم اون پاپ اپ رو بلاك كرده باشه.
    اجازه بدين يه تستي كنم خبرشو ميدم.

دم همه رفقا هم گرم كه حواب دادن.
    مخلصات

17. FARGO

FARGO Registered User

سلام مجدد
    من Ad Blocking را در نورتون اينترنت سكيوريتي (يا نورتون پرسونال فايروال) خاموش كردم و درست شد. يعني دقيقا همون نكته اي كه بابك عزيز به اون اشاره كرد.

ولي يه چيز برام جالب بود.
    وقتي در مووبل يه entry جديد اضافه ميكنيم دقيقا بعد از save كردن انتري، در همون صفحه سعي ميكنه ريبيلد كنه و صفحه جديد باز نميكنه. ولي قبل از اينكه Ad Blocking را غير فعال كنم اون صفحه هم متوقف ميموند! منظورمو ميفهمين. يعني وقتي پاپ آپ باز ميكرد قابل دركه چرا گير ميكرد ولي در مورد همون صفحه چجوري Ad Blocking جلوشو ميگرفت. اينكه ديگه Ad يا پاپ آپ نبود.

18. babak_b

babak_b کاربر تازه وارد

منم موندم كه اين نورتون چه مي كنه كه اينجوري ميشه . اما هر چي هست آب ام تي و نورتون تو يه جوب نمي ره .

خرید بک لینکreviews عسل طبیعی و گرده گل ایرانی