برگزیده های پرشین تولز

مکمل های ورزشی ( گفت و گو درباره مکمل های بدنسازی)

آیا داشتن یک بدن ایده آل بدون دوپینگ امکان پذیر است ؟

• Total voters
    271

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
تشکر از شما

والا کراتین رو حذف کردم دیگه ، چون جناب OVH گفتن روی کلیه فشار میاره و به جاش ال آرژنین و ویتامین C مصرف میکنم ، یک ساعت قبل از تمرین بی هوازی.

اما این 3 تایی که گفتم کم و زیاد نمیتونه بشه ؟
یعنی بهتر بشه ؟

از لحاظ اصل بودن هم مشکلی نداره.

فقط میگم اگه بشه بهترش کرد خیلی خوب میشه ممنون.

درود
البته منظور عوارض وخیمی که بر روی کلیه از جمله رسوب کردن در کلیه
از دیگر عوارضش میشه به بر هم خوردن آب و الکترولیت بدن هم اشاره کرد

نیتروژن رو از راه های زیادی میشه به دست آورد مثل همین موردی که اشاره کردید که مهم ترین موضوع اینجا نگهداری از ذخایر و موازنه بهتر هست

توصیه می کنم یا از مس گینر کمپانی ماسل تک و یا از سریوس مس کمپانی اپتیموم نتریشن استفاده کنید
هر دو محصول خیلی خوبی هستند و هر کدوم رو که بخرید پشیمون نمیشید یک سری اطلاعات هم از هر دو براتون پایین قرار دادم
نمی خواد خیلی وسواس به خرج بدید
مطالعه بفرمائید و یکی رو انتخاب کنید
نظر من : به صورت تجربی هر دو پاسخگو نیاز ها بودند

مس گینر ماسل تک

100-Premium-Mass-Gainer2.jpg

سریوس مس کمپانی اپتیموم نتریشن

serious-mass-facts.jpg

Last edited:

hamedf

Registered User
لایک‌ها
291
دوستان کسی سریوس مس 4 کیلویی اورجینال سراغ داره

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
دوستان کسی سریوس مس 4 کیلویی اورجینال سراغ داره

از این لیست با نزدیک ترین داروخانه تماس بگیرید در صورت موجودی تهیه کنید
http://optimumnutrition.ir/داروخانه-ها.html

==========

دوستان بارگیری کراتین به چه صورت هست ؟ یک هفته اول باید مدام مصرف بشه یا 5 روز اول

در مدت بارگیری فقط روزهای تمیرین باید خورده بشه یا هر روز 4 سروینگ ؟

به گفته پزشک و بر اساس آزمایش خون ، پیشنهاد مصرف کراتین به همراه پروتئین وی رو داد در کنار مولتی ویتامین و امگا 3

فقط گفت آمینو و کافئین رو باید قطع کنم ، cla رو هم اگر می خوام مصرف کنم با فاصله مصرف کنم و با مصرف ال کارنتین نیازی به مصرف cla نیست.

نظر شما چیه ؟

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
سلام
دوستان من درباره ی این قرص لاغری شنیدم و میگن خوبه و عوارض جانبی نداره و البته قیمت بالایی هم داره.
منم بدنسازی کار میکنم و گفتن فقط بدرد بدن سازا و افراد ورزشکار میخوره.
میخوام بدونم کسی استفاده کرده و اگر نظری دارید در مورد قرص چربی سوز بگید.
با تشکر

فایل های ضمیمه

• photo_2017-09-08_08-26-43.jpg
    photo_2017-09-08_08-26-43.jpg
    137 KB · نمایش ها: 15

rezafarhang54

Registered User
لایک‌ها
214
سلام خدمت دوستان عزیز
بنده قصد خرید وی گلد اپتیموم از سایت بادی من دارم ولی مثل اینکه مکملی ک راک دارو وارد میکنه زیاد هم خوب نیس و درصد پروتیین کمتری نسبت به مکملی ک در امریکا تولید میش داره..الان موندم ک از همین سایت بگیرم یا از طریق واسطه از امازون یا بی بی خرید کنم...
اگ میش راهنمایی کنید

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
سلام خدمت دوستان عزیز
بنده قصد خرید وی گلد اپتیموم از سایت بادی من دارم ولی مثل اینکه مکملی ک راک دارو وارد میکنه زیاد هم خوب نیس و درصد پروتیین کمتری نسبت به مکملی ک در امریکا تولید میش داره..الان موندم ک از همین سایت بگیرم یا از طریق واسطه از امازون یا بی بی خرید کنم...
اگ میش راهنمایی کنید

درود، هیچ تفاوتی بین کالایی که شما از سایت اصلی می خرید و محصول راک دارو وجود ندارد. زیاد به حاشیه و شایعات توجه نکنید.

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
برای کاهش وزن مکملی پیشنهاد میکنید؟
اگه آره کدوم جنس و مارک ، فقط اونایی که تو داروخونه عرضه میشن رو اعلام کنید لطفا
درود CLA از برند ON و یا Cellucor تهیه کنید. به همراه L-Carnitine

rezafarhang54

Registered User
لایک‌ها
214
درود، هیچ تفاوتی بین کالایی که شما از سایت اصلی می خرید و محصول راک دارو وجود ندارد. زیاد به حاشیه و شایعات توجه نکنید.
سلام...مرسی از پاسختون
والا اونجور ک من شنیدم و دیدم تقریبا همه وی گلد اپتیموم های های بازار تقلبی هستن...درمورد محصولی ک راک دارو وارد میکنه و الان تو داروخانه ها موجود هس ب نوعی از امارات وارد میشن...بنده خودم از چن تا مربی نظر گرفتم ک فقط یکیشون نظر مساعدی داشت.بقیه منو مجاب میکردن ک ریسک نکنم و از یک برند دیگه وی بخرم..بنده خودم اولین باره ک میخوام مکمل بخرم و اگ دوستان متقعاعدم کنن از راک دارو خرید میکنم....مرسی از دوستان

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
سلام...مرسی از پاسختون
والا اونجور ک من شنیدم و دیدم تقریبا همه وی گلد اپتیموم های های بازار تقلبی هستن...درمورد محصولی ک راک دارو وارد میکنه و الان تو داروخانه ها موجود هس ب نوعی از امارات وارد میشن...بنده خودم از چن تا مربی نظر گرفتم ک فقط یکیشون نظر مساعدی داشت.بقیه منو مجاب میکردن ک ریسک نکنم و از یک برند دیگه وی بخرم..بنده خودم اولین باره ک میخوام مکمل بخرم و اگ دوستان متقعاعدم کنن از راک دارو خرید میکنم....مرسی از دوستان
بنده الان بیش از 2 سال است که دارم از همین محصول استفاده می کنم و وقتی نماینده رسمی ON در سایت اصلی هستند ریسک نمی کنند از امارات وارد کنند. مطمئن باشید.

rezafarhang54

Registered User
لایک‌ها
214
بنده الان بیش از 2 سال است که دارم از همین محصول استفاده می کنم و وقتی نماینده رسمی ON در سایت اصلی هستند ریسک نمی کنند از امارات وارد کنند. مطمئن باشید.
مرسی از پاسختون...خیالم راحت شد

yas4u1996

Registered User
لایک‌ها
28
سلام...مرسی از پاسختون

متاسفانه مربی ها یا اطلاعات کافی ندارند، یا سعی در ترغیب کردن مشتری برای خرید مارک دیگه هستند تا بتونند اجناس خودشون رو به عنوان جنس اصل بفروشند.
راک دارو تو خود وبسایت ON به عنوان نماینده رسمی نام برده شده و زیرآبی رفتنشون نمیتونه کار ساده ای باشه و براشون گرون تموم میشه.
https://www.optimumnutrition.com/en_US/international_distributors

aloochy

Registered User
لایک‌ها
214
سلام.متاسفانه کیفیت محصولات ON که راک دارو وارد میکنه به شدت اومده پایینه.یه پروتیین whey gold و با یه کراتین و با یه Amino2222 و یه مولتی ویتامین از داروخونه جمالزاده خریدم اینا تموم شد و تغییر خاصی حاصل نشد.با ورزش و تمرین سنگین البته.
قبلا اصلا اینطوری نبود.نمیدونم جریانش چیه

baxon

Registered User
لایک‌ها
51
دوستان نظرتون درباره چربی سوز
LEAN MODE BY EVLUTION NUTRITION
چی هست

فرشید رضایی

Registered User
لایک‌ها
37
بچه ها گینر چی بگیرم واسه وزن؟بهترین نوعش قیمت مهم نیست فقط وزن بالا نمیخوام
و این ک از کجا بگیرم ب نظرتون.ی مدت از اقای حجت زارع میگرفتم راضی بودم هرکاری کردم پیداش نکردم دیگ

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
بچه ها گینر چی بگیرم واسه وزن؟بهترین نوعش قیمت مهم نیست فقط وزن بالا نمیخوام
و این ک از کجا بگیرم ب نظرتون.ی مدت از اقای حجت زارع میگرفتم راضی بودم هرکاری کردم پیداش نکردم دیگ

Cellucor Cor-Performance Gainer از داروخانه ها تهیه کنید

hamedf

Registered User
لایک‌ها
291
دوستان کن اکتومورف هستم
بهترین امینو
و کراتین و گلاتامین چی هست

hamedf

Registered User
لایک‌ها
291