برگزیده های پرشین تولز

مکمل های ورزشی ( گفت و گو درباره مکمل های بدنسازی)

آیا داشتن یک بدن ایده آل بدون دوپینگ امکان پذیر است ؟

• Total voters
    271

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
پمپ بی سی ان سری جدید خوب هست؟
دم عضلانی هم میده؟

من پمپ evl گرفتم فقط برا تمرکز و ضد خستگی خوبه
نه افزایش رکوردی نه قدرتی

ممنون
پمپ سری قدیم بی اس ان وحشت ناکه . سری جدید به اون شدت نیست . سری قدیم زور میداد

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
اون که 45 گرفتید چی هست اسم و مدلش؟

چند بار گوشی بردم تو باشگاه برا آهنگ فشار اومد به گوشی
پلیر مثه همینکه گفتید بگیرم یا پلیر ام پی 3؟

ممنون
45 کیفیت ضدای بیشتر داشت و باتری اش دیر تمام می شد . کپی beats بود . منم مجدد می خوام خرید کنم یک ظرف اش شکسته

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467
بتا الانین 45 سرو رو 85 داد وی گلد رو 245 هیدروکسی کات 70 ال کارمتین ناترند 75 گلوتامین ماسل تک 60 تومان به من این قیمت داد ! هنوز دستم نرسیده

ممنون از پاسختون

کجا تهیه کردید؟

هیدروکسی کات بیخابی نمیاره؟

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
ممنون از پاسختون

کجا تهیه کردید؟

هیدروکسی کات بیخابی نمیاره؟
من قبلش چربی سوز زیاد مصرف کردم . بی خواب می کرد . این هنوز مصرف نکردم . اما خوب بیخوای و پرخاشگری احتمالا دارع

Tesoke

Registered User
لایک‌ها
18
سلام و روز بخیر
برای مصرف شخصی چندتایی مکمل از ایتالیا آورده بودم.فعلا این اضافس
کسی از دوستان اگر خواست ندا بده

Whey Protein 90% 750 g 0 (شکلاتی)
26.5 گرم پروتیین در هر سروینگ !!! (25 سروینگ)
پروفایلش انقدر قوی ه که اگر استفاده کنید از مصرف آمینو و بی سی اا هم بی نیاز میشید !

ساخت ایتالیا
همراه با فاکتور خرید از ایتالیا
نمونش تو ایران وجود نداره

m9n_img_4984.jpg

8km_img_4985.jpg

سلام ، به من پیام بدین

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467
پمپ
کراتین ترکیبی
گلوتامین
ال کارنیتین

میتونه ضمن لاغری 4کیلویی در یک دوره ی دوماهه حجم عضلانی و حفظ کنه؟

ممنون

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
سلام ، به من پیام بدین
سلام
دوست عزيز صندوق پيام من پره
زحمت بكشيد با شمارم در تماس باشيد از طريق اس ام اس يا مسج واتزپ و تلگرام
٠٩٣٥٥١٦٠٩٩٣

Sent from my iPhone using Tapatalk

Old_snake1995

Registered User
لایک‌ها
124
به نظرتون این مکمل های یونیورسال و ON ک مجوز دارن کیفیتشون چطوره?

Hm12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
سلام من کمبود وزن زیادی دارم بدنم اکتومورف هست یه مکمل ارزون قیمت برای افزایش وزن میخواستم در کنار تمرین استفاده کنم چی پیشنهاد میدید؟

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467
هزار مدل کربو پروتئین داریم چه مارکی چه محصولی بگیرم که مطمئن باشه و قیمت مناسب داشته باشه؟

کربو پروتیین بالک ماسل bpi خیلی خوبه اما قیمتش بالاست
اگر ورزش میکنید حجم با کیفیتی میده

ولی اگر شما وزن. قد . سنتو بگی بهتر میشه راهنمایی کرد که دید که چقدر کمبود وزن دارید. شاید گینری با کربوی بالاتر لازمتون باشه.

بودجه تون هم بگید.

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467
هزار مدل کربو پروتئین داریم چه مارکی چه محصولی بگیرم که مطمئن باشه و قیمت مناسب داشته باشه؟

اگر ورزش میکنید حجم و وزن با کیفیتی میده

ولی اگر شما وزن. قد . سنتو بگی بهتر میشه راهنمایی کرد که دید که چقدر کمبود وزن دارید. شاید گینری با کربوی بالاتر لازمتون باشه.

بودجه تون هم بگید.

Hm12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
اگر ورزش میکنید حجم و وزن با کیفیتی میده

بودجه تون هم بگید.

ورزش میکنم هفته ای دو سه جلسه باشگاه میرم بودجم 100 تومنه حالا کمی بالاترم بود عیب نداره.
قد 184 وزن 59 سن 28.
من یه مشکل مادرزادی دارم که هر مکملی نمیتونم استفاده کنم ولی اگه کربو و پرتئین خالص گیر بیارم مشکلی نداره.

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
ورزش میکنم هفته ای دو سه جلسه باشگاه میرم بودجم 100 تومنه حالا کمی بالاترم بود عیب نداره.
قد 184 وزن 59 سن 28.
من یه مشکل مادرزادی دارم که هر مکملی نمیتونم استفاده کنم ولی اگه کربو و پرتئین خالص گیر بیارم مشکلی نداره.

شما یک مشکل مادرزادی دارید که هر مکملی نمی تونید استفاده کنید ؟!!
عزیز افرادی که اینجا راهنماییت می کنند متخصص ژنتیک که نیستند ولی شما سعی کن بهترین نوع مکمل رو همیشه خریداری کن
سریوس مس کمپانی ON و یا می تونی از مس تک کمپانی ماسل تک استفاده کنی.
اگر نمی تونی محصولات با کیفیت تهیه کنی از مواد غذایی استفاده کن ارزش نداره پولتو توی جوب بریزی
بدنسازی در یک مکمل خلاصه نمیشه خیلی چیزا باید کنار هم قرار بگیرند که اونم مشروط به داشتن عشق به این ورزش و داشتن سرمایه است.

در ضمن عزیزان کمپانی تولید کننده کربو پروتئین رو بر اساس وزن ورزشکار مشخص نمی کنند ( منظور اولویت مصرف یک مدل از پروتئین های دارای کربو و کالری بالاست ) !! بلکه قیمت و کیفیت مکمل و سطح بودجه مصرف کننده مد نظرمون باید باشه . مثل همون قضیه دلال هاست که بدنسازی رو برای ورزشکارا در 4 کلمه خلاصه می کنند ( کراتین - گلوتامین - پمپ - پروتئین )

Last edited:

Hm12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
شما یک مشکل مادرزادی دارید که هر مکملی نمی تونید استفاده کنید ؟!!
عزیز افرادی که اینجا راهنماییت می کنند متخصص ژنتیک که نیستند ولی شما سعی کن بهترین نوع مکمل رو همیشه خریداری کن
سریوس مس کمپانی ON و یا می تونی از مس تک کمپانی ماسل تک استفاده کنی.
اگر نمی تونی محصولات با کیفیت تهیه کنی از مواد غذایی استفاده کن ارزش نداره پولتو توی جوب بریزی
بدنسازی در یک مکمل خلاصه نمیشه خیلی چیزا باید کنار هم قرار بگیرند که اونم مشروط به داشتن عشق به این ورزش و داشتن سرمایه است.

در ضمن عزیزان کمپانی تولید کننده کربو پروتئین رو بر اساس وزن ورزشکار مشخص نمی کنند ( منظور اولویت مصرف یک مدل از پروتئین های دارای کربو و کالری بالاست ) !! بلکه قیمت و کیفیت مکمل و سطح بودجه مصرف کننده مد نظرمون باید باشه . مثل همون قضیه دلال هاست که بدنسازی رو برای ورزشکارا در 4 کلمه خلاصه می کنند ( کراتین - گلوتامین - پمپ - پروتئین )
من قصدم از بدن سازی اینه که وزنم رو بیارم بالا به حدود 70 برسونم عجله ای هم ندارم گفتم شاید یه مکمل غذایی معمولی بتونه به این روند کمک کنه.
بودجه هم که گفتم ماهی حدودا 100 تومن هست بنظر شما کار خاصی میشه کرد یا فقط خرج مواد غذایی کنم؟

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
من قصدم از بدن سازی اینه که وزنم رو بیارم بالا به حدود 70 برسونم عجله ای هم ندارم گفتم شاید یه مکمل غذایی معمولی بتونه به این روند کمک کنه.
بودجه هم که گفتم ماهی حدودا 100 تومن هست بنظر شما کار خاصی میشه کرد یا فقط خرج مواد غذایی کنم؟

پس مهم افزایش وزن هست و هدف شما افزایش سایز عضلانی نیست
خیالتون راحت باشه با 100 تومن در تهران گلوتامین هم نمیشه خرید و در کل از فکر مکمل بیاید بیرون فقط می تونید کمی ویتامین از داروخانه تهیه کنید مثل ویتامین های گروه B که در افزایش وزن کمک شایانی بهتون می کنند

Hm12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
پس مهم افزایش وزن هست و هدف شما افزایش سایز عضلانی نیست
خیالتون راحت باشه با 100 تومن در تهران گلوتامین هم نمیشه خرید و در کل از فکر مکمل بیاید بیرون فقط می تونید کمی ویتامین از داروخانه تهیه کنید مثل ویتامین های گروه B که در افزایش وزن کمک شایانی بهتون می کنند
چرا دیگه هدفم افزایش وزن عضلانی هست چون آدم با زیاد خوردن چاق میشه دیگه نیاز به باشگاه رفتن نیست.
البته مکمل های داروخانه ای هست ولی اطمینان چندانی بهشون ندارم پس فعلا همین ویتامین رو تهیه میکنم امیدوارم که جواب بده.
فقط یه سوال، فرقی بین مارک های مختلف ویتامین هست مهم نیست چه مارکی بگیرم؟

بالا