برگزیده های پرشین تولز

مکمل های ورزشی ( گفت و گو درباره مکمل های بدنسازی)

آیا داشتن یک بدن ایده آل بدون دوپینگ امکان پذیر است ؟

• Total voters
    271

lfc

Registered User
لایک‌ها
95
با سلام و احترام، بهترین BCAA موجود در بازار که تایید می کنید چیست ؟ دنبال BCAA از ON بودم که فعلا در بازار نیست تا پخش جدیدش.
سلام دوست عزیز
خوب این سوال شما خیلی سوال سخت و عجیبیه ! چون همه برند ها ادعای کیفیت برتر رو دارند و هر کسی هم با توجه به تجربه مصرف یک بی سی اا ، نظری در موردش داره که ممکنه با نظر دیگران متفاوت باشه.
به همین خاطر توصیه می کنم زیاد در گیر اسم برند نباشید و دنبال اصالت باشید اما به طور کلی شاید بشه گفت آمینو ایکس BSN ، بی سی اا QNT و الیمپ کیفیت خوبی به طور کلی دارند

سوال دیگه ای در این زمینه داشتید می تونید در پیام خصوصی از من بپرسید

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520

خرید و فروش هر گونه مکمل غذایی در پرشین تولز ممنوع هست و در صورت عدم رعایت با کاربران برخورد خواهد شد
ما هیچ تعهدی نسبت به خرید این محصولات از طریق کاربران و کمپانی های سازنده نداریم چرا که این موارد باید دارای تاییدیه وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو باشد

Last edited:

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
درود

دوستان یه سایت معتبر خارجی که 100% مکملاش اصل باشه معرفی میکنید بی زحمت ؟
( مشکلی تو خرید از خارج ندارم )
یا سایت باشه یا مستقیم از خود تولید کننده ها اگه سایتی چیزی برای خرید آنلاین دارن
برای خرید وی و گینر میخوام با یه کربوهیدرات خوب

ممنون

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
با سلام و احترام، بهترین BCAA موجود در بازار که تایید می کنید چیست ؟ دنبال BCAA از ON بودم که فعلا در بازار نیست تا پخش جدیدش.
Bcaa Celucore
Best BCAA BPI

و همون Pro BCAA ON که خودتون گفتید ، محشره

s_bav

Registered User
لایک‌ها
8
سلام
دوستان من قدم 188 و وزن 105 هست
برای کاهش وزن چند هفته ای هست باشگاه رو شروع کردم
میخواهم بگم یکی از اشنا ها از سایت bodybuilding
برام مکمل بفرسته
کسی از دوستان برای کاهش وضن می تونه بهم معرفی کنه؟

Last edited by a moderator:

padidegan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
سلام
لطفا یه سایت معبتر اعلام کنید برای خرید مکمل

MakingMoney

Registered User
لایک‌ها
85
دوستان در حال استفاده از کراتین Micronized Creatine Powder هستم به نظر شما کراتین خوبیه؟

lfc

Registered User
لایک‌ها
95

matador5550

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان inner armour hard mass gainer میخوام کسی برای فروش جایی سراغ داره؟

G✪✪GLE

Registered User
لایک‌ها
109
سلام
مکمل برای افزایش حجم چی خوبه؟ + قیمت بدید

mahdico

Registered User
لایک‌ها
12
BCAA XPLODE OLIMP
BCAA 1100 OLIMP
BCAA PRO ON

gaxter

Registered User
لایک‌ها
150
عزیز به نظر شما مکمل های اروپایی میتونن از برند اوپتیموم بالاتر قرار بگیرن
یعنی بی سی دبل ای بهتری از برند الیمپ نیست؟
خالص ترین و با کیفیت ترینش برند my protein هست.بعد kaged muscle که سورسش گیاهی هست.

sap3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام ، میبخشید مکمل هایی که داروخانه میفروشه معتبره ؟

Hsygem

Registered User
لایک‌ها
47
سلام
من مشکل بالا بردن وزن دارم تنها تحرک بدنیم هم بدن سازیه که هدفم یه بدن سازی معمولیه نه حرفه ای تا اونجایی هم که امکان داره تغذیه ام تقریبا خوبه (دوران کودکی و بلوغ تغذیه ام فاجعه بود همیشه دو وعده با ارزش غذایی ناچیز غذا میخوردم بعضی روز ها هم یه وعده)
ولی وزنم تا یه محدوده ای میره بالا دیگه نمیره تنها لازمه تا مریض بشم مثل همین سرماخوردگی که الان گرفتم, ۱-۲ کیلو کم کنم
میخوام حدود ۱۰ کیلو بیام بالا عجله ای ندارم تا عید حدود ۵ کیلو هم بیام بالا راضیم
من از مکمل ها چیزی نمیدونم فقط اسماشون رو شنیدم مثل پروتئین, امینو, کراتین ... که نمیدونم کار هاشون چیه
اونی که من لازم دارم تو کدوم دسته هست؟
بی ضرر ترین یا کم ضرر ترینشون کدومه مال کدوم شرکته؟(این مهمه واسم تاثیرش هم کم باشه ولی بی ضرر یا خیلی کم ضرر باشه)
کی و چه مدت باید ازش استفاده کنم؟
همین سوالا فعلا به ذهنم میرسه چیزه دیگه ای هم بود که لازمه بدونم دریغ نکنید بگید
مرسی ممنون

Last edited:

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام
من مشکل بالا بردن وزن دارم تنها تحرک بدنیم هم بدن سازیه که هدفم یه بدن سازی معمولیه نه حرفه ای تا اونجایی هم که امکان داره تغذیه ام تقریبا خوبه (دوران کودکی و بلوغ تغذیه ام فاجعه بود همیشه دو وعده با ارزش غذایی ناچیز غذا میخوردم بعضی روز ها هم یه وعده)
ولی وزنم تا یه محدوده ای میره بالا دیگه نمیره تنها لازمه تا مریض بشم مثل همین سرماخوردگی که الان گرفتم, ۱-۲ کیلو کم کنم
میخوام حدود ۱۰ کیلو بیام بالا عجله ای ندارم تا عید حدود ۵ کیلو هم بیام بالا راضیم
من از مکمل ها چیزی نمیدونم فقط اسماشون رو شنیدم مثل پروتئین, امینو, کراتین ... که نمیدونم کار هاشون چیه
اونی که من لازم دارم تو کدوم دسته هست؟
بی ضرر ترین یا کم ضرر ترینشون کدومه مال کدوم شرکته؟(این مهمه واسم تاثیرش هم کم باشه ولی بی ضرر یا خیلی کم ضرر باشه)
کی و چه مدت باید ازش استفاده کنم؟
همین سوالا فعلا به ذهنم میرسه چیزه دیگه ای هم بود که لازمه بدونم دریغ نکنید بگید
مرسی ممنون

در همین تاپیک , تاپیک افزایش و کاهش وزن و تاپیک مشاوره بدنسازی در مورد افزایش وزن افراد دارای ژنتیک اکتومرف توضیح به وفور داده شده عزیزم
می تونید مطالعه کنید

me22

Registered User
لایک‌ها
574
سلام
بهترین کربوپروتئین چیه بنظر شما؟

بالا