برگزیده های پرشین تولز

مکمل های ورزشی ( گفت و گو درباره مکمل های بدنسازی)

آیا داشتن یک بدن ایده آل بدون دوپینگ امکان پذیر است ؟

• Total voters
    271

CaeZer

Registered User
لایک‌ها
60
سلام
کسی تاحالا گینر نوتریمد استفاده کرده
به نظرتون تو این بازاری که پر از جنس تقلبیه چون ساخت ایرانه خوبه بگیرم ؟
الان سایت بادی من داره میفروشه
سلام اصلا فکرشم نکنید ایرانی بخرید دوست من ،
گینرمارک آمریکاییش از کربوهیدرات بی کیفیت استفاده میکنند ، دیگه فکر کنید ایرانی چی باشه ؟

fardin71

Registered User
لایک‌ها
7
گینرمارک آمریکاییش از کربوهیدرات بی کیفیت استفاده میکنند ، دیگه فکر کنید ایرانی چی باشه ؟
ممنون از راهنماییت
این به نظرتون خوبه؟
میخام شروع به مصرف مکمل کنم

http://www.greenmark.ir/index.php?route=product/product&product_id=852

CaeZer

Registered User
لایک‌ها
60
ممنون از راهنماییت
این به نظرتون خوبه؟
میخام شروع به مصرف مکمل کنم

http://www.greenmark.ir/index.php?route=product/product&product_id=852
سلام ، نظر من رو میخوای ، من کلا میگم گینر مصرف نکن ، برو یه پروتئین وی بگیر بهتر از گینر هست ، حالا کربوهیدرات هم میخوای در کنارش مصرف موادغذایی که کربوهیدرات دارند رو بیشتر کنید ،

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
از کجا تهیه مکمل میکنید ؟ مکمل های داروخانه ای که کیفیت پایینی دارن چون به سفارش ایران هستند مکمل های بیرونم که یقینا نمیشه اصل پیدا کرد . تو برند های داروخانه ای کدوم ها بهتره ؟

CaeZer

Registered User
لایک‌ها
60
از کجا تهیه مکمل میکنید ؟ مکمل های داروخانه ای که کیفیت پایینی دارن چون به سفارش ایران هستند مکمل های بیرونم که یقینا نمیشه اصل پیدا کرد . تو برند های داروخانه ای کدوم ها بهتره ؟
سلام

به سفارش ایران این نیست که میان و به خاطر ایران یک محصول جدید بسازن این باور غلطی هست که فیک فروشا و کسایی که مستقیم وارد میکنند جا انداختن و تازه نمایندگی های ایرانی مثل راکدارو با قیمت دلار پایین تهیه میکنند که قیمتش مناسبتره ،

بنده ساکن آبادانم و اکثر اوقات به لنج دارا سفارش میدم واسم میارند ، ولی یک مورد بنده مقایسه کردم که هیچ فرقی با این نمایندگی ها نداره ، منظورم داروخانه هایی که نمایندگی دارند نه همه دارخانه ها.

موفق و مؤید

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
سلام

به سفارش ایران این نیست که میان و به خاطر ایران یک محصول جدید بسازن این باور غلطی هست که فیک فروشا و کسایی که مستقیم وارد میکنند جا انداختن و تازه نمایندگی های ایرانی مثل راکدارو با قیمت دلار پایین تهیه میکنند که قیمتش مناسبتره ،

بنده ساکن آبادانم و اکثر اوقات به لنج دارا سفارش میدم واسم میارند ، ولی یک مورد بنده مقایسه کردم که هیچ فرقی با این نمایندگی ها نداره ، منظورم داروخانه هایی که نمایندگی دارند نه همه دارخانه ها.

موفق و مؤید
بنده مقایسه کردم مثلا یه محصول که لیبل وزارت بهداشت داره و داروخونه ها میفروشن شکلش با مکمل های که اون شرکت مثلا تو سایتش داره متفاوت هست که یکم تحقیق کردم بیشتر محصولات به سفارش ایران زده میشه و نمیگم فیکه ولی شاید کیفیت محصولات دیگشو نداشته باشه .
شما که مستقیم میخری قیمت ها چطوری در میاد برات ؟

CaeZer

Registered User
لایک‌ها
60
بنده مقایسه کردم مثلا یه محصول که لیبل وزارت بهداشت داره و داروخونه ها میفروشن شکلش با مکمل های که اون شرکت مثلا تو سایتش داره متفاوت هست که یکم تحقیق کردم بیشتر محصولات به سفارش ایران زده میشه و نمیگم فیکه ولی شاید کیفیت محصولات دیگشو نداشته باشه .
شما که مستقیم میخری قیمت ها چطوری در میاد برات ؟
سلام

بنده کراتین سلوکور رو تست کردم با اینایی که داروخونه میفروشه ، یکی بود ، مزه شکل و غیره ، از عکس نمیشه تشخیص داد چون فتوشاپ و غیره میشه ،

و وی و گینر bsn هم دیدم، تست نکردم ، اونم شکلش یکی بود

قیمتا هم گرونتر از بازار و داروخانه در میاد

Mr Jok3r

Registered User
لایک‌ها
59
از دوستان عزیز کسی هست به بنده کمک کنه که مکمل تقلبی رو از اصل تشخیص بدم ؟

ممنون

captcha

Registered User
لایک‌ها
64
سلام دوستان کسی گینر اپکس Supersize یا گینر نوتریمد مصرف کرده؟ خواستم بدونم چطورن از لحاظ کیفیت کدوم بهتره

CaeZer

Registered User
لایک‌ها
60
به لطف تحریم های ظالمانه ایالات متحده، موجود ندارند و مجبوریم از دست و واسط تهیه کنیم
واسطه ها از گناوه میارن ، مکمل هایی که اکثرا توی گناوه هستن توی خوده انبار های اونجا پر میشه ...

واسطه هم مکملش گرون تر از نمایندگی پاتون میفته ولی اکثر واسطه فروش ها ارزونتر از نمایندگی میفروشن ، در صورتی که نمایندگی با دلار نیما وارد میکنه و واسطه با دلار ازاد ، پس چطور این اختلاف برعکسه ؟

2 2 تا بکنی میفهمی که باید یا خودت بری دبی و بخری یا از نمایندگی بگیری

adib0172

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان کسی گینر اپکس Supersize یا گینر نوتریمد مصرف کرده؟ خواستم بدونم چطورن از لحاظ کیفیت کدوم بهتره
هیچ کدوم از لحاظ کیفیت مناسب نیستن و بیشتر مواد تشکیل دهندش شکره
ترجیحا از محصولات آمریکایی استفاده کنید

adib0172

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
واسطه ها از گناوه میارن ، مکمل هایی که اکثرا توی گناوه هستن توی خوده انبار های اونجا پر میشه ...

واسطه هم مکملش گرون تر از نمایندگی پاتون میفته ولی اکثر واسطه فروش ها ارزونتر از نمایندگی میفروشن ، در صورتی که نمایندگی با دلار نیما وارد میکنه و واسطه با دلار ازاد ، پس چطور این اختلاف برعکسه ؟

2 2 تا بکنی میفهمی که باید یا خودت بری دبی و بخری یا از نمایندگی بگیری
شما جوابی برا سوالت پیدا نمیکنی برا خودت جواب میسازی مکملایی که به صورت قاچاق میاد چون به صورت خیلی عمدده پیش خرید میشن از دیستیبیوترها قیمتشون خیلی پایین میوفته به عنوان مثال یک عدد کراتین دبی تهیه کنی 15 درهم 100 عدد 10درهم اما 100000 تا تهیه کنی خیلی پایین تر میوفته کل خریدای عمده ایرانو 3-4 نفر انجام میدن حالا کاری ندارم با محصولاتی که به صورت خرد وارد میشه

CaeZer

Registered User
لایک‌ها
60
شما جوابی برا سوالت پیدا نمیکنی برا خودت جواب میسازی مکملایی که به صورت قاچاق میاد چون به صورت خیلی عمدده پیش خرید میشن از دیستیبیوترها قیمتشون خیلی پایین میوفته به عنوان مثال یک عدد کراتین دبی تهیه کنی 15 درهم 100 عدد 10درهم اما 100000 تا تهیه کنی خیلی پایین تر میوفته کل خریدای عمده ایرانو 3-4 نفر انجام میدن حالا کاری ندارم با محصولاتی که به صورت خرد وارد میشه
حرف شما درسته بنده اطلاعی ندارم

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
کین اینا از کجا میشه خرید مثلا؟

Mr Jok3r

Registered User
لایک‌ها
59
دوستان عزیز پروتئین وی های شرکت پگاه رو کسی استفاده کرده ؟

طبق مشخصات لیبل :
درصد پروتئین: بین ۷۰ تا ۷۵%
تعداد اسید آمینه های ضروری بدن: ۹
درصد چربی: ۲%
لاکتوز به صورت استاندارد: ۱۷%
رطوبت به صورت استاندارد: ۵%

میتونه استفاده از این وی مفید باشه ؟ حداقل از اصل بودنش اطمینان داریم.
تا بخوایم از مکمل های بازار آزاد که مشخص نیست کجا و با چه موادی پر شده استفاده کنیم.

Edare-Agahi

Registered User
لایک‌ها
433

طبق مشخصات لیبل :

تا بخوایم از مکمل های بازار آزاد که مشخص نیست کجا و با چه موادی پر شده استفاده کنیم.
من نمیدونم چیه این داداش
بیشتر توضیح میدی یا لینکی که معرفیش باشه

gone girl

Registered User
لایک‌ها
2,129

طبق مشخصات لیبل :

بیشتر درصد پروتیئنش کازیینه

فایل های ضمیمه

• IMG_20190721_230310_662.jpg
    IMG_20190721_230310_662.jpg
    95.1 KB · نمایش ها: 19
  • IMG_20190721_230303_548.jpg
    IMG_20190721_230303_548.jpg
    97.8 KB · نمایش ها: 19
بالا