برگزیده های پرشین تولز

مکمل های ورزشی ( گفت و گو درباره مکمل های بدنسازی)

آیا داشتن یک بدن ایده آل بدون دوپینگ امکان پذیر است ؟

• Total voters
    271

ssh3614

Registered User
لایک‌ها
380
بنده یک عدد گینر اپتیمم نوتریشن ۲.۷ کیلوگرمی از داروخانه گرفتم ۳۷۵ هزارتومن و توی ۱ ماه ۵ کیلوگرم افزایش وزن پیدا کردم به نظرم چیز خوبیه برای کسانیکه میخوان وزنشونو زیاد کنن در ضمن وعده های غذاییم هم کاملا نرمال بود چیز زیادی نمیخوردم

mrahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بنده یک عدد گینر اپتیمم نوتریشن ۲.۷ کیلوگرمی از داروخانه گرفتم ۳۷۵ هزارتومن و توی ۱ ماه ۵ کیلوگرم افزایش وزن پیدا کردم به نظرم چیز خوبیه برای کسانیکه میخوان وزنشونو زیاد کنن در ضمن وعده های غذاییم هم کاملا نرمال بود چیز زیادی نمیخوردم
الان به دلیل مشکلات واردات محصولات اوپتیموم نوتریشن به ندرت توی بازار پیدا میشه و جنس توی بازار خیلی کم شده. مکمل هارو یک داروخانه آنلاین داره به صورت پکی میفروشه، من کراتین میخوام ، موندم کدوم رو بخرم. پک کراتین به وی سلوکور دارن با پک کراتین سلوکور با وی آیرون مکس. اگه میشه لطفا راهنمایی کنید؟

darookhaneonline.com/bodybuilding

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
الان همین شده 850 تومن :|

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
الان همین شده 850 تومن :|
تجربه شخصی من اینه حتی چند برابر قیمت هم شده پول بده ولی اصلشو بخور
فرض کن میای 375 میدی به این جنس و مصرف میکنی چند ماه بعد 3 میلیون خرج آزمایش و دارو میکنی که مثلا انزیم کبدت برگرده نرمال بشه
خیلی ها به خاطر همین طمع کردن که مثلا پول کمتری بدن میرن سمت این جنس ها و ....
خودم دنبالش بودم از المان اشنا پیدا کردم خرید فرستاد شاید حدود 2 برابر داخل ایران قیمتش در اومد برام ولی خیالم راحته جنسش اصله

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
تجربه شخصی من اینه حتی چند برابر قیمت هم شده پول بده ولی اصلشو بخور
فرض کن میای 375 میدی به این جنس و مصرف میکنی چند ماه بعد 3 میلیون خرج آزمایش و دارو میکنی که مثلا انزیم کبدت برگرده نرمال بشه
خیلی ها به خاطر همین طمع کردن که مثلا پول کمتری بدن میرن سمت این جنس ها و ....
خودم دنبالش بودم از المان اشنا پیدا کردم خرید فرستاد شاید حدود 2 برابر داخل ایران قیمتش در اومد برام ولی خیالم راحته جنسش اصله
مکمل های داخلی فیک هستن از دم اون هایی هم که داروخونه میفروشن و طرح شبنم دارن کیفیت واقعا پائینی دارن

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
مکمل های داخلی فیک هستن از دم اون هایی هم که داروخونه میفروشن و طرح شبنم دارن کیفیت واقعا پائینی دارن
اصلا روشون حساب نکن
من عکس از مکمل بدم از خود پودر
مقایسه کن با بهترین مکملی که تو ایران هست
تفاوتشونو میبینی
من تا وقتی ندیده بودم نمیدونستم ولی چون این مکملایی که گرفتم 100% مطمعن هستم درست هستن چون خودم خرید زدم از المان با اینا مقایسه میکنم خیلی فرق دارن
به قول یه نفر مکملایی که تو ایران هست مطمعنترینشون رو هم بگیری تاثیرش شاید نصف اون مکملای اصل باشه
به نظر من اصلا ارزش نداره به خاطر مثلا 500 هزار تومن بدنتو به خطر بندازی

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
جالب هست الان خیلی تبلیغ می کنند که مکمل های داروخونه ای خوبه!! هم قیمتی و هم کیفیتی
میگن شرکت پاک وی زده درسته ؟

CaeZer

Registered User
لایک‌ها
60
جالب هست الان خیلی تبلیغ می کنند که مکمل های داروخونه ای خوبه!! هم قیمتی و هم کیفیتی
میگن شرکت پاک وی زده درسته ؟
بر اساس جدول ارزش غذایی هر مکمل خرید کنید ،
توی خود خارجی ها محصول تا محصول دیگه فرق میکنه و تازه محصولات ایرانی از نظر اصالت و سختگیری های وزارت بهداشت بهتره ، فقط کافیه از روی جدولشون مقایسه کنید

داروخونه هم بله اصله ، ولی چه اصلی ؟ مثلا مکمل 1 فروردین 98 از کمپانی خرید میشه ، 1 اردیبهشت 98 میرسه ، تا بارگیری بشه به انبار ها دو هفته سه هفته طول میکشه ، نمونه ها ارسال میشه به آزمایشگاه ، 1 ماه 2 ماه جوابش طول میکشه ، بعدش ترخیص و برچسب و ارسال به داروخانه ها ، کل کلش 6 ماه زمان میبره ، توی این مدت کمپانی میاد طرح قوطی عوض میکنه ، مزه جدید میاره بازار ، و الی آخر که تفاوت میفته با محصولاتی که داروخانه ها دارن، و از اون ور تبلیغات کسایی که خودشون وارد میکنن و فیک فروشا ،

ولی مطمئن ترینشون همون ایرانیه که طبق جدول غذایی میخری،

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
بر اساس جدول ارزش غذایی هر مکمل خرید کنید ،
توی خود خارجی ها محصول تا محصول دیگه فرق میکنه و تازه محصولات ایرانی از نظر اصالت و سختگیری های وزارت بهداشت بهتره ، فقط کافیه از روی جدولشون مقایسه کنید

داروخونه هم بله اصله ، ولی چه اصلی ؟ مثلا مکمل 1 فروردین 98 از کمپانی خرید میشه ، 1 اردیبهشت 98 میرسه ، تا بارگیری بشه به انبار ها دو هفته سه هفته طول میکشه ، نمونه ها ارسال میشه به آزمایشگاه ، 1 ماه 2 ماه جوابش طول میکشه ، بعدش ترخیص و برچسب و ارسال به داروخانه ها ، کل کلش 6 ماه زمان میبره ، توی این مدت کمپانی میاد طرح قوطی عوض میکنه ، مزه جدید میاره بازار ، و الی آخر که تفاوت میفته با محصولاتی که داروخانه ها دارن، و از اون ور تبلیغات کسایی که خودشون وارد میکنن و فیک فروشا ،

ولی مطمئن ترینشون همون ایرانیه که طبق جدول غذایی میخری،
الان این مکمل های خارجی که تو داروخانه با طرح شبنم فروخته میشن همون کیفیت اصلی رو دارن به نظرت ؟ مکمل داخلی که همه میگن بی کیفیت هستش !

i.sharifi

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
410
من مکمل هایی رو که توی مسافرت از خارج از کشور و از نمایندگی خریداری کردم با نمونه های موجود در داروخانه مقایسه کردم تقریبا هیچ تفاوتی نداشتند چه از نظر کیفیت چه طعم . گاهی اوقات تفاوت در بسته بندی و اندکی مزه محصول وجود داره دلیلش رو هم دوستی ذکر کردند که چی هست .

Invoker

Registered User
لایک‌ها
647
درود دوستان

ممنون میشم یه مکملی به بنده پیشنهاد بدین که باعث افزایش وزن و چارشونه شدن بدن بشه :)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خودم کار ام واردات از سمت امارات هست / پس مشکلی از بابت تهیه اش ندارم.

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
درود دوستان

ممنون میشم یه مکملی به بنده پیشنهاد بدین که باعث افزایش وزن و چارشونه شدن بدن بشه :)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بدون ورزش هیچ مکملی نمیتونه چهارشونه کنه کسی رو باید تمرین کنید برای چهار شونه شدنم همونطور که معلومه باید تمرینات سرشانه رو جدی تر بگیرید. در کنارش مکمل هم مصرف کنید

Last edited:

Invoker

Registered User
لایک‌ها
647
بدون ورزش هیچ مکملی نمیتونه چهارشونه کنه کسی رو باید تمرین کنید برای چهار شونه شدنم همونطور که معلومه باید تمرینات سرشانه رو جدی تر بگیرید. در کنارش مکمل هم مصرف کنید

بله کاملا درسته. واسه من چه مکملی مناسبه ؟!

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
بله کاملا درسته. واسه من چه مکملی مناسبه ؟!
برای تمرین حتما کراتین و گلوتامین بخورین که هم انرژی داشته باشین هم ریکاوری بعدش خوب انجام بشه و مهمترین مکمل هم پروتئین هست برای شما . البته با گینر و امثالش هم میشه سریع حجم گرفت ولی درصد چربیت هم میره بالا اونطوری

CaeZer

Registered User
لایک‌ها
60
الان این مکمل های خارجی که تو داروخانه با طرح شبنم فروخته میشن همون کیفیت اصلی رو دارن به نظرت ؟ مکمل داخلی که همه میگن بی کیفیت هستش !
آره یکیه ، تبلیغات مثبت داریم و تبلیغات منفی ،
اینا هر کدومش برای سفارش کننده تبلیغات سود داره ، نه من و تو

نگاه کن مکمل های داخلی یک جدول ارزش غذایی داره ، اینایی که میخرن و میگن بی کیفیته توجهی به این جدول نمیکنن و مکمل های ایرانی هم مثل خارجیه مارک ها فرق میکنه باید ببینی کدومش خوبه کدومش بد ، طبق تجربه دوستام میگن ژن استار بدرد نمیخوره ، و کیفیت PNC یا کارن خیلی خوبه که خود این شرکت چند نوع وی داره

اینکه بگیم ایرانی مثل خارجیه نه ، ولی 3 چهارم یک خارجی هست ، که بخاطر قیمتش میصرفه

i.sharifi

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
410
گلوتامین مکملی کاملا بدون کاربرد در بدنسازیست .

CaeZer

Registered User
لایک‌ها
60
درود دوستان

سلام

اگر میتونی در روز حداقل ورزشت فقط پیاده روی باشه خوبه ، ولی چهارشونه شدن باید تمرین بدنسازی داشته باشی ، بستگی به تیپ بدنیت داره ، بین وی و گینر ، اگر لاغر مردنی هست و هرچی میخوری چاق نمیشی گینر ، ولی اگر نه که وی

گلوتامین مکملی کاملا بدون کاربرد در بدنسازیست .

درسته ، فقط برای کسایی که از دارو و دوره های استروئیدی استفاده کردن و یا میکنن کاربرد داره

Invoker

Registered User
لایک‌ها
647
برای تمرین حتما کراتین و گلوتامین بخورین که هم انرژی داشته باشین هم ریکاوری بعدش خوب انجام بشه و مهمترین مکمل هم پروتئین هست برای شما . البته با گینر و امثالش هم میشه سریع حجم گرفت ولی درصد چربیت هم میره بالا اونطوری

سلام

اگر میتونی در روز حداقل ورزشت فقط پیاده روی باشه خوبه ، ولی چهارشونه شدن باید تمرین بدنسازی داشته باشی ، بستگی به تیپ بدنیت داره ، بین وی و گینر ، اگر لاغر مردنی هست و هرچی میخوری چاق نمیشی گینر ، ولی اگر نه که وی

من اندامم زیاد بد نیس / میشه گفت 60% چهار شونه میزنم ولی زیاد توپور نیستم. میخوام یه چیزی باشه یه 10 کیلویی به وزنم اضافه کنه ( با اندامی که الان دارم ایده ال میشه )

پیاده روی هم میکنم روزی نیم ساعت اگه کفایت میکنه ولی فرصت بدن سازی رفتن رو ندارم.

Invoker

Registered User
لایک‌ها
647

سلام

درسته ، فقط برای کسایی که از دارو و دوره های استروئیدی استفاده کردن و یا میکنن کاربرد داره

من اندامم زیاد بد نیس / میشه گفت 60% چهار شونه میزنم ولی زیاد توپور نیستم. میخوام یه چیزی باشه یه 10 کیلویی به وزنم اضافه کنه ( با اندامی که الان دارم ایده ال میشه )

پیاده روی هم میکنم روزی نیم ساعت اگه کفایت میکنه ولی فرصت بدن سازی رفتن رو ندارم

CaeZer

Registered User
لایک‌ها
60

پیاده روی هم میکنم روزی نیم ساعت اگه کفایت میکنه ولی فرصت بدن سازی رفتن رو ندارم
نیم ساعت کمه ، باید بیشترش کنی حداقل 1.5 الی 2 ساعت در کنار اون حرکت شنا تعداد تا جایی که میتونید ، و چند بار ، مثلا 20 تکرار 3 سته ، همراهش هم وی مصرف کن ،
البته 10 کیلو زیاده مدت زمان زیادی میخواد ، و اینکه 10 کیلو اضافه وزن از یه 2 کیلو مکمل انتظار داشته باشید اشتباهه ، باید برنامه غذایی داشته باشید در کنارش ، وی اسمش روشه مکمل غذا ، غذا تا یه جایی میرسونه مکمل پروتئین وی هم تکمیلش میکنه

بالا