برگزیده های پرشین تولز

میخوام برم تا جیکستان خوبه؟

مهدی1359

Registered User
لایک‌ها
2
اگه میتونی ویزای انگلستان رو بگیری بیا من ببرمت اونجا به چند نفر واسه کار معرفیت کنم

Jimmy Jump

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
این همه پیشنهادبهت شد که!! سنگاپورم بد جایی نیست با مالزی
فقط مشکل ویزا نیست خب کجا بره شبا بخوابه؟ خونه اجاره کنه؟ هتل ؟ هزینه؟ امنیت دزدیو اراذل اوباشو مشکلات با ایرانیها تو جامعشونو پیدا کردن کار مناسبو ... فکر کردی الکیه ورداری بری اونور دنیا اونم 3 ماه ! ! ! !
اگه همه مشکلاش ویزاس که خب بله منم دوست دارم برم دانمارک پنیر دانمارکی بخورم !

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
245
فقط مشکل ویزا نیست خب کجا بره شبا بخوابه؟ خونه اجاره کنه؟ هتل ؟ هزینه؟ امنیت دزدیو اراذل اوباشو مشکلات با ایرانیها تو جامعشونو پیدا کردن کار مناسبو ... فکر کردی الکیه ورداری بری اونور دنیا اونم 3 ماه ! ! ! !
اگه همه مشکلاش ویزاس که خب بله منم دوست دارم برم دانمارک پنیر دانمارکی بخورم !
ایشون تا جایی که میدونم گفته بود 1500000 در ماه درآمد داره.
توی مالزی درآمد خوبیه.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,584
گرجستان مگه توی خاورمیانه نیست؟
اطلاعات جغرافیت رو هم زیست ببر بالا
گرجستان جز اروپا (قاره اروپا) حساب میشه

یه جا هم گفته بودی تاجیکستان حهان دومه
تعریف جهان دوم از ویکیپدیا
جهان دوم اصطلاحی بود که تا اواخر دوران جنگ سرد برای توصیف کشورهای کمونیستی استفاده می‌شد.
یعنی اگه اون زمان بورکینافاسو هم کمونیستی بود میشد جز جهان دوم

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
گرجستان آره احتمالا جز اتحادیه اروپا میشه به زودی ولی خیلی کشور داعونیه!

bestpatogh

Registered User
لایک‌ها
3
سلام ممنون از همه دوستان به خاطر پیشنهاد اجازه بدید راحت بگم

من ایران ماهی 1500$ در آمد دارم از کار هاستینگ و..... الان من ایران رو جای مناسبی برای این کار نمیبینم با این شرایط یه سرمایه کوچولو دارم یه پشتوانه کوچولو دارم مبخوام برم اونجا برای خودم کار کنم

خوب مالزی خوبه ارمنستان خوبه از نظر امنیت و... اگه تا 3 ماه ویزا نمیخواد خوبه تو این 3 ماهه را و چاره رو یاد میگیرم گلیم خودمو از اب میکشم بیرون یا فوقش به ...... میرم بر میگردم ایران

نمیخوام توریستی برم یه هفته یه کشور پول خرج کنم برگردم میرم شرایط بسنجم پس باید 2-3 ماه اجازه بدن اونجا ساکن باشم

Jimmy Jump

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام ممنون از همه دوستان به خاطر پیشنهاد اجازه بدید راحت بگم

من ایران ماهی 1500$ در آمد دارم از کار هاستینگ و..... الان من ایران رو جای مناسبی برای این کار نمیبینم با این شرایط یه سرمایه کوچولو دارم یه پشتوانه کوچولو دارم مبخوام برم اونجا برای خودم کار کنم

خوب مالزی خوبه ارمنستان خوبه از نظر امنیت و... اگه تا 3 ماه ویزا نمیخواد خوبه تو این 3 ماهه را و چاره رو یاد میگیرم گلیم خودمو از اب میکشم بیرون یا فوقش به ...... میرم بر میگردم ایران

نمیخوام توریستی برم یه هفته یه کشور پول خرج کنم برگردم میرم شرایط بسنجم پس باید 2-3 ماه اجازه بدن اونجا ساکن باشم
عزیزم شما بعد یه عمر به این نتیجه رسیدی ایران جای خوبی برای کار نیست بعد میخوای یه شبه بین کشورایی که یه سفرم نرفتی ببینی چجوره و یکیو انتخاب کنی خب از کجا میتونی مطمئن باشی اطلاعات غلط بهت نرسیده و اون جا مشکلات بیشتر برا کار نداشته باشه و از اینجا بهتر باشه
ضمناً هاستینگ چه مشکلاتی تو ایران داره که مثلاً مالزی نداره ؟ من اصلاً سواله برام مخوام بدونم

eyroozegar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر کنم مالزی هم مثل ترکیه باشه و ویزا نخواد.
الان خیلی ایرانی رفتن اونجا ساکن شدن، میتونی ازشون بپرسی چطوری.
کشور جهان اول نیست، اما از ایران بهتره.

هرچی ممد پیکان و جواد و خز و دهاتی رفتند مالزی
آبروی هرچی ایرانی را برده اند مالزی را به کثافت دانی تبدیل کرده اند

eyroozegar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

در جواب Jimmy Jump عزیز در مورد باید عرض کنم تو ایران امنیت شغلی وجود نداره اونم کارهایی که مربوط به اینترنت میشه به عنوان مثال همین کافی نت ها اگه چیر پی ا* نداشته باشند باید مگس بپرونند ! حالا این جدا

شما یه دلیل برای من بیار یه شرکت که 1500 تا وب سایت میزبانی کرده مشتری داره سرور هاش هم تو خارج از ایران هست از کجا معلوم صبح بلند شد از خواب ببینه نمیتونه به سرورش وصل شه چون اینترنت ایران با فتوای این ..آ .و .ندا نباید با خارج از ایران ارتباط

داشته باشه؟ تکلیف اون شرکت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اما وقتی خارج از ایران باشی و به همه مردم جهان سرویس بدی خیالت راحته

حالا افتاد؟؟؟؟

اسم شرکتت چیست؟

Jimmy Jump

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
حالا افتاد؟؟؟؟
از لحنتون معلومه خیلی عجله دارید خودتونو توجیه کنید و این جور برخوردا پشتش تفکر کافی معمولاً نیست !
بازم متوجه نمیشم شما چجوری به این نتیجه رسیدید که تو یه کشور غریبه بتونید اصلاً کار کنید ! برای اشتغال تو ایران باید صدجا بری و خوبیش اینه که یه عمر اینجا بودی و سیستمو میشناسی و از این مهمتر به عنوانه یه ایرانی به تو هم مثل بقیه نگاه میشه شما تا بخواین اونجا ساکن بشینو زبانتون خوب بشه و آدرس جایی که باید تقاضای کار کنیدو پیدا کنید شاید چندسال طول بکشه و پولتونم تموم بشه نمیدونم به قول تو که ادبیاتتم خیلی جالب نیست برام نیفتاده !! از کجا مطمئنی مثلاً رفتی مالزی نگن تو ایرانی هستی بت کار نمیدیم یا دست کم یه مانع برات بتراشنو اجازه انجام همین کاری که تو ایران با این همه مشکلاتش تونستی ادامه بدیو ندن
خلاصه بگم تو اینجا اومدی میگی چه کشوری برای زندگ بهتره اما باید اول بدونی چه کشوری یه موقعیت شغلی میتونی گیر بیاری تو خارج ایران به ایرانیا خیلی سخت کار میدن اینو از من داشته باش
دیگه هم خود دانی من بحثی راجبه جیکستان ندارم !

bestpatogh

Registered User
لایک‌ها
3
سلام

من میخوام اونجا برم برای خودم کار کنم نه برای کسی ! کار خودمم زمینه هاستینگ هست فرض کنید یه شرکت طراحی وب تو مالزی یا.. میخوام بزنم یه یه خونه بگیرم و برای خودم کار کنم !

AR4SH66

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
201
تنها نکته مثبتش جمعیت کم اونجاس، خب امکانات خوبی نداره مثل بعضی از شهر های خودمون.

*ZEUS*

Registered User
لایک‌ها
794
یادمه چند سال پیش یه سریالی نشون می داد که این پوریا پورسرخ بازی می کرد . داستانش توی تاجیکستان بود . اون چیزی که سریال نشون می داد پایتختشون بیشتر شبیه یکی از شهرهای درجه 2 ایران بود. اسم نمی برم ولی پایینتر از اصفهان و تهران و شیراز و تبریز و....
اما از لحاظ آزادی شاید به دلیل استقلال یافتن از شوروی کمی بیشتر بوده باشه آزادی البته اگر وضعیت کمونیستی روشون بیشتر تاثیر نزاشته باشه.

h53067

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

من میخوام اونجا برم برای خودم کار کنم نه برای کسی ! کار خودمم زمینه هاستینگ هست فرض کنید یه شرکت طراحی وب تو مالزی یا.. میخوام بزنم یه یه خونه بگیرم و برای خودم کار کنم !
سلام

ارمنستان ويزاي 4 ماهه هم داره و قيمتش حدود 60 دلاره ( كلا ايروان پايتختش جاي كوچيك و آروميه و از نظر امنيت و.. خيلي خوبه )
آذربايجان ويزاي 1 ساله هم ميده و قيمتش حدود 300 دلاره
براي تركيه ويزا نميخاد و 3 ماه ميتونيد اونجا ساكن بشيد و بعد 3 ماه بايد برگرديد ايران و لازم نيست ايران بمونيد و همون روز ميتونيد برگرديد تركيه و دوباره 3 ماه بمونيد و ...
براي گرجستان هم الان ويزا نميخاد.

موفق باشيد.

بالا