برگزیده های پرشین تولز

می خوام پراید بخرم,بخرم!!؟:

با توجه به کیفیت پراید تو سالهای اخیر شما باشید کدومو م

• پراید صفر

Votes: 9 56.3%
  • دست دوم انژکتوری

Votes: 2 12.5%
  • مدلهای قدیمتر یا کره ای

Votes: 5 31.3%

• Total voters
    16

SonadoR

Registered User
لایک‌ها
0
1- هر وسیله ای عمر مفیدی داره. عمر مفید پراید هم چند سال بیشتر نیست. حتی اگه کره ای باشه! لذا پراید کره ای مدل 75، کیفیت پایین تری نسبت به پراید ایرانی مدل 82 داره.

2- طراحی خودرو کار ساده ای نیست. ما در کپی قطعات موندیم! چه برسه به طراحی خودرو. لذا خودروهایی که در طراحی اونها توسط شرکتهای داخلی تغییر ایجاد شده معمولا بدون مشکل نیستند. مثال: آر دی - کاروان سایپا - پراید 141

3- ظرفیت تولید هاچ بک خیلی کمه و کیفیت کمتری نسبت به صندوق دار داره. سعی کنید نخرید.

4- کیفیت پراید سایپا از کیفیت پراید پارس خودرو بالاتره

5- اینکه سایپا جنس درجه 3 به قطعه ساز سفارش میده صحیح نیست. کیفیت پراید 85 به مراتب بهتر از پراید 83 هست.

6- برای اطمینان از سالم بودن بدنه ماشین، حتما باید فرد واردی رو همراه ببرید که همه جای ماشین خصوصا زیر ماشین رو با دقت نگاه کنه. همونطور که گفتم اشکالات قطعات رو با هزینه کم میشه تعمیر کرد. اما ایرادات بدنه رو نه!!

موفق باشید

نظر من برعکس عزیز من.من فکر نمی کنم بلکه دارم میبینم.ما تو نمایندگی مون داریم روزی 30 .40 تا ماشین پذیرش میکنیم.در ضمن از نظر کیفیت 141 که تو پارس خودرو تولید میشه خیلی بهتر از پرایدای سایپا هست.
در مورد هاچ بک کاملا بات موافقم همینطور در مورد پراید کره ای.

اندلس

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون-راستی یه فرد وارد چه ویژگی هایی باید داشته باشه.و برای ایرادات بدنه باید پیش صافکار اینا رفت یا جای دیگه.(ببخشید من تا حالا ماشین نداشتم)

mohsen2

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون-راستی یه فرد وارد چه ویژگی هایی باید داشته باشه.و برای ایرادات بدنه باید پیش صافکار اینا رفت یا جای دیگه.(ببخشید من تا حالا ماشین نداشتم)
اگر ماشین ایراد بدنه شدید (خصوصا ایراد شاسی) داشته باشه به راحتی قابل اصلاح نیست. لذا مشکلات بعدی (کشیدن فرمان به یک سمت، لاستیک سابی و . . .) ایجاد میشه. اگر صافکار وارد باشه، با دیدن ماشین متوجه میشه که ماشین تصادفی هست یا نه. شما باید دنبال این باشی که ماشین تصادفی اصلا نخری. نه اینکه بخری و بعد ببری پیش صافکار برای درست کردنش.

بالا