آژانس هواپیمایی
pop up

می خواهم شرکت خصوصی دوبله فیلم و بازی تاسیس کنم لطفا راهنمایی و نظر بدهید

شروع موضوع توسط Thomas.Angelo ‏3 مارس 2008 در انجمن کار و سرمایه و تجارت

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. Thomas.Angelo

Thomas.Angelo Registered User

سلام دوستان عزیزم

مدتها بود در فکر تاسیس شرکت دوبله فیلم و بازی بودم . . . منتها 100 درصد اطمینان نداشتم که چنین کاری را شروع کنم یا خیر . . .

البته بیشترین تردید من برای مخارجی بود که قرار بود در این کار مصرف شود و فکر اینکه آیا بعدا این مخارج جبران شوند یا خیر , تنها مانعی بود که باعث شده این کار به مدت یک سال به تاخیر بیافتد .

البته افراد متخصص و با همت در تمامی زمینه های مورد نیاز در این کار , از جمله میکس و مونتاژ و حتی دوبلورهای با استعداد دارم و از این بابت هیچ مشکلی نیست .

تنها مشکل موجود این است که تمامی مخارج آن را نداریم و حداکثر 50 درصد این مخارج را داریم .

حال

از اشخاصی که این تاپیک را مورد مطالعه قرار می دهند , درخواست می کنم که اگر نظر و پیشنهادی در مورد ادامه این کار و یا حتی منصرف شدن از این کار و همچنین تهیه 50 درصد دیگر مخارج , نظرات و پیشنهادات خود را عنوان کنند . . .

به قول معروف , مشورتی دوستانه بین ما باشد .

از توجه شما ممنون و متشکر .

2. dedboy

dedboy Registered User

سلام
    ببینید با توجه به وضعیت اسف بار حق مالیکیت ادبی هنری ( کپی رایت ) در ایران باید تمام جوانب امر را بسنجید . مثلا اینکه یک پخش کننده قوی داشته باشید تا قبل از اینکه فیلم شما را کپی کنند بازار را اشباع کنید .

راستی میشه بفرمایید این کار به چه میزان سرمایه نیاز دارد ؟

3. Thomas.Angelo

سلام
    ممنون از توجه شما .

بله همانطور که شما فرموده اید , موضوع پخش کننده هم یکی دیگر از دغدغه های ما در این کار است ( منظورم از ما , تمام گروه کاری می باشد )

در مورد پخش بازیها , خب شرکتهای معروف رو مورد بررسی قرار دادیم و به نتیجه مطلوب رسیدیم . . .

در مورد فیلم ها , متاسفانه به نتیجه مطلوب نرسیدیم و شرایط فوق العاده سخت آنها کمی گره کار ما را محکمتر کرده . . .

سرمایه مورد نیاز , اگر استودیو را پایه ای و با ارزانترین مصالح مورد نیاز طراحی کنیم , حدودا 7 میلیون تومان , برآورد هزینه ها و خرید سیستمها و ثبت شرکت و اخذ مجوز و به طور کل تمامی مخارج ابتدایی کار می شود .

4. dedboy

dedboy Registered User

7 میلیون !!
    شما با هفت میلیون میتونی همچین شرکتی راه بندازی ؟
    شریک قبول میکنید ؟

5. Thomas.Angelo

:blink:
    چرا تعجب می کنید !

بله , با همین 7 میلیون , این کار شدنیست . . .

البته مطمئنا می دانید که دوبله بازیها به راحتی دوبله فیلم نیست و یک کار کاملا تخصصی است و تنها رقیب در کار بازیها , شرکت دارینوس خواهد بود و در مورد فیلمها , یکی دو شرکت قدیمی .

البته همانطور که خدمت شما عرض کردم , گروه کاری ما تکمیل است و از این بابت هیچ مشکلی نداریم .

حتی صحبتهایی که قبلا داشته ایم , وزارت ارشاد از این طرح استقبال خواهد داشت . . .

در مورد قبول شراکت , نمی دانم چه بگویم . . . ولی اگر بتوانیم یک پشتیبان مالی قوی پیدا کنیم , که حداقل در این رابطه دغدغه فکری نداشته باشیم , بدون لحظه ای درنگ , این کار رو شروع خواهیم کرد .

** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** **

چرا دیگران نظری نمی دهند ؟

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.