برگزیده های پرشین تولز

ناتواني در ذخيره كردن تمپليت

splendor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. چند روزه كه من هرچه سعي مي كنم نمي تونم تمپليتي رو در قسمت مين تمپليت ذخيره كنم و معمولا تا نصف ذخيره مي شه و بعد پروسه از كار مي افته و صفحه ي The page cannot be displayed ظاهر مي شه :blink: فكر مي كنيد مشكل از كجاست؟

amirali_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من فکر کنم اگه با اشتراک اینترنتی دیگه ای هم امتحان کنید بد نباشه... احتمال زیاد دلیلش سرعت پایین ارتباط با اینترنت بوده

اما من دیشب به همین مشکل برخوردم از یه جهت دیگه
یعنی تمپلیت وبلاگ از تعداد خطی بیشتر شده بود و به صورت کامل ذخیره نمی شد تا مجبور شدم حذف کنم مطالبی رو از ستون کناری و غیر ضروری...

سوال من اینه که آیا محدودیت در طراحی قالب از جهت تعداد خطوط اچ تی ام ال وجود داره ؟
چیکار کنم این محدودیت برطرف بشه ؟

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
تا جایی که من میدونم در MySQL یک محدودیت 64 کیلوبایتی برای هر فیلد وجود داره. که من بارها به این محدودیت توی یک نوشته از وبلاگ بر خوردم. که مجبور شدم بقیه اون رو توی Extended Body بنویسم. حالا حدس میزنم این محدودیت توی تمپلیت هم بوده باشه. حجم تمپلیتت چقدر بود؟ خود تمپلیت خام ها!

amirali_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب مثه اینکه حدس شما درسته... حجم بالاست
قالب وبلاگی 120 کیلوبایت بود ...

نمی شه کاریش کرد؟ این دوستم گیر داده همه لینک های قالب پرشین بلاگ بیاد اینجا... دو صفحه لینک داره تو قالب!!!!

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
لينك هاشو براش بذار توي blogrolling اينجوري شيک تر هم ميشه.. ضمنا فکر کنم اگر از توي ديتابيس اصلاح بشه و نوع فيلد template_text رو عوض کني اين محدوديت حل بشه..

بالا