برگزیده های پرشین تولز

نام داوران مسابقه آواز تی وی پرشیا چیست؟

webarts

Registered User
لایک‌ها
9
در این سری مسابقات نکست پرشین استار امید و منصور از داوران هستند . یک آقای مسن و یک جوان مو فرفری هم جزو داوران هستند این دو چه نام دارند؟ (نام هنری و نام واقعی؟)
مرسی

romeo

Registered User
لایک‌ها
13
اون مسنه که وارطان آوانسیان هست مدیریت شرکت ترانه در لس آنجلس و یکی از قدیمی های شرکتهای موسیقی که قبل از انقلاب هم فعالیت میکرد ..اون یکی هم محمد مقدم هست که آهنگساز خیلی از کارا بوده

35blqbdpevmti7k0bxj3.jpg

از راست:وارطان آوانسیان , منصور , محمد مقدم , امید

Last edited:

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
مطمئنی رامین زمانی هست؟
رامین زمانی موهاش صاف بود
تو یکی از ویدئو کلیپ های لیلا فروهر اولش گیتار میزنه

m jax

Registered User
لایک‌ها
49
چقدر مسخره شده دیگه امروز داشتم نگاه می کردم ....منصور ساندویچ می خوره :lol:.....یارو داره می خونه داورا دارن با هم شوخی می کنن : زدن رو فازه ک . خول بازیD

romeo

Registered User
لایک‌ها
13
چقدر مسخره شده دیگه امروز داشتم نگاه می کردم ....منصور ساندویچ می خوره :lol:.....یارو داره می خونه داورا دارن با هم شوخی می کنن : زدن رو فازه ک . خول بازیD

درسته کارگردانی و اجرای برنامه بسیار ضعیف هست ولی استعدادایی که تو این برنامه شرکت میکنند بکر تر از کساییند که تو آکادمی گوگوش شرکت میکنند..اونا همشون سابقه ی خوانندگی داشتن و حتی بعضی هاشون آلبوم هم داشتن و این به نظر من دیگه انتخاب کردن و مسابقه نداره ولی کسایی که تو برنامه نکست پرشین استار شرکت میکنند سابقه ای نداشتند و واقعآ استعداداشون دیده نشدست....

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
?keya va che sa@i pakhsh mishe

بالا