برگزیده های پرشین تولز

نام های ايراني : بهتر نیست برای نام گذاری از نامهای اصیل ایرانی استفاده کنیم ؟!!!

سیامک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا دولت شئونیست فارسی شما نمی گذارد ما از اسم های اصیل ترک برای فرزندانمان استفاده کنیم؟
مرگ بر نژاد پرست

آخه عزیزم در هر چیز باید یه حدودی باشه دیگه!
مثلا نه تنها فارس ها بلکه هیچ یک از ایرانیان نمی توانند از نامهای ارجاسپ و گشتاسپ و (فلان آسپ!) استفاده کنند.
آخه چه احتیاجی به این داری که از نامهایی همچون گوذرکین و دومرول و آباقا و از این مذخرفات استفاده کنید در حالی که نامهای زیبایی همچون ایلقار و ویقار و آراز و شانلی و پینار و آیدین و ... هستند.
بابا انصاف کن!

alb-arsalan-Qar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آخه عزیزم در هر چیز باید یه حدودی باشه دیگه!
مثلا نه تنها فارس ها بلکه هیچ یک از ایرانیان نمی توانند از نامهای ارجاسپ و گشتاسپ و (فلان آسپ!) استفاده کنند.
آخه چه احتیاجی به این داری که از نامهایی همچون گوذرکین و دومرول و آباقا و از این مذخرفات استفاده کنید در حالی که نامهای زیبایی همچون ایلقار و ویقار و آراز و شانلی و پینار و آیدین و ... هستند.
بابا انصاف کن!

باشه....درسته ممنون از اطلاعات همه
در مورد فارس حرف نزدن تبریزی ها و متعصب بودنشون من هم متصفم....یه دفه دوستم را آوردم بعد بیچاره رفت نان بگیره بهش ندادند چون ترکی بلد نبود
اون ها یک مشت عقده ایند
باشه معذرت.....روشن شدم....ادامه بدید...اما نقااط کور زیادی مونده که باید بگم بعدآ

m.azadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باشه....درسته ممنون از اطلاعات همه
در مورد فارس حرف نزدن تبریزی ها و متعصب بودنشون من هم متصفم....یه دفه دوستم را آوردم بعد بیچاره رفت نان بگیره بهش ندادند چون ترکی بلد نبود
اون ها یک مشت عقده ایند
باشه معذرت.....روشن شدم....ادامه بدید...اما نقااط کور زیادی مونده که باید بگم بعدآ

متاسفم = متصفم

دفعه = دفه

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: دروغای باحالی میگی !!! ادامه بده ....

اینا رو توی تاپیک جک بگی ملت بیشتر میخندن .... :D :D :D :D :D

بالا