برگزیده های پرشین تولز

نرم افزار مديريت سيستم

MOBARAKbad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من دنبال نرم افزار يا سورسي در VB ميگردم كه بتواند جستجويي سريعتر از جستجوي ويندوز داشته باشد و امكان جستجوي فولدرها - تشخيص فولدرهاي خالي - جستجوي فايلهاي مشابه - جستجوي فولدرهاي مشابه و همچنين اين امكان را داشته باشه كه اگر فايلي را كه مورد جستجو قرار داده اگر پيدا كرد فولدر حاوي آنرا با كليه فايلها و زير شاخه ها به مكان جديد كه براش مشخص كرديم منتقل كنه . خلاصه اينكه يك سيستم جستجو با انواع و اقسام سوئيچها كه معمولا همه به آن نياز دارند باشه.
البته گوگل دستكتاپ سرچ را دارم ولي اين امكانات كه من ميخوام نداره. يا من بلد نيستم
23emu.gif

لطفا سريعتر خيلي نياز دارم
يا حق

MOBARAKbad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هيچكس نيست جواب منو بده
خيلي نياز دارم
بچه هاب برنامه نويس وي بي هم بتونند بگن چكار كنم خيلي خوبه .
be9.gif

MOBARAKbad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هيچكس نيست چي شده اين تاپيكو تحويل نميگيريد
بابا اين خواسته من بدرد همه ميخوره مطمئن هستم كه حداقل براي همه شما يكبار سوال شده و دنبال يه همچه چيزي گشتيد
23emu.gif

پس تو را بخدا جواب بديد
منتظرم

MOBARAKbad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عجيبه
اينجا حداقل بايد يك مدير مطلع از نرم افزارهاي روز باشه لااقل بگيد نميشه تا اين پستها را حذف كنم و بيخود سرگردان نمانيم

MOBARAKbad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من دنبال نرم افزار اجرايي يا سورسي در VB ميگردم كه بتواند جستجويي سريعتر از جستجوي ويندوز داشته باشد و امكان جستجوي فولدرها - تشخيص فولدرهاي خالي - جستجوي فايلهاي مشابه - جستجوي فولدرهاي مشابه و همچنين اين امكان را داشته باشه كه اگر فايلي را كه مورد جستجو قرار داده اگر پيدا كرد فولدر حاوي آنرا با كليه فايلها و زير شاخه ها به مكان جديد كه براش مشخص كرديم منتقل كنه . خلاصه اينكه يك سيستم جستجو با انواع و اقسام سوئيچها كه معمولا همه به آن نياز دارند باشه.
البته گوگل دستكتاپ سرچ را دارم ولي اين امكانات كه من ميخوام نداره. يا من بلد نيستم
اين نرم افزار Turbo Searcher Standard Version 3.50 را هم پيدا كردم خيلي عاليست ولي كرك آن را پيدا نكردم . يك كرك داده بودند كه اصلا كار نميكرد . هر كس بتواند اين نوع نرم افزار را معرفي كند كار نيكي كرده .

لطفا سريعتر خيلي نياز دارم
يا حق

بالا