برگزیده های پرشین تولز

نسخه جدید لینوکس فدورا: FEDORA8

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
بعد از مدتها امروز تونستم فدورا 8 رو بگیرم و رو سیستم نصب کنم
زحمتشم آقا شروین کشیدن و خیلی خوشحال شدم به این بهانه دیدمش:rolleyes:
فدورا 8 که از 3 ماه پیش نسخه آزمایشی برای دانلود در سایت گذاشته شده بود چند هفته پیش نسخه نهاییش آماده شد
---
فدورا حاصل تلاش برنامه نویسان تمام دنیا هست و یک سیستم عامل کدباز واقعیه و صاحب اصلی اون همه مردم هستن ( چه بیانیه لینوکسیی شد!)
از نسخه 5 و 6 به بعد تلاشی برای زیبا کردن ظاهرش انجام داده و تو فدورا 7 تقریبا تو ارائه یه سیستم عامل زیبا موفق بود ولی حالا باید ببینیم فدورا 8 چیکار کرده:cool:

----
یه قسمت جالب که موقع نصب دیدم اضافه کردن زبان فارسی)persian( بود که تو نسخه 5 که من تو شرکت نصب کردم فقط از arabic پشتیبانی میکرد و این نشون میده برنامه نویسهای ایرانی در این زمینه فعال بودن

منتظر هستم مراحل نصب تموم بشه تا درباره ظاهرش براتون بنویسم
بقیه دوستان کسی نصب کرده؟ درباره امکاناتی که بهش اضافه شده لطفا برامون بگین ممنون;)

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
بعد از اون جلبترین چیزی که تا اینجا دیدم این بود که وارد اون بخشی که درایو میندوز و درایو سی دی رو نشون میده شدم و در کمال تعجب دیدم درایوهای ویندوزمم اونجا لیست شدن و راحت میشه وارد NTFS و FAT ها شد!

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
هیییییییی
من تا چند ساعت دیگه دانلودشو تموم میکنم!! :D

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
این به عوض اون اسپم هایی که تو تاپیک ما کردی
خودت از فدورا 5 استفاده میکردی و الا من تو اوبونتو خیلی وقته درایوهای ویندوز رو هم دارم حتمی فدورا در نسخه های جدیدترش این امکان و داشته البته من ندیدم شاید هم نبوده
lol

بالا