برگزیده های پرشین تولز

نصب MT روی یک Sub Doamin

MR777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من در سایت 100websapce ثبت نام کردم که از همه موارد لازمه برای نصب MT پشتیبانی می کنه ولی نمی دونم چطوری اون رو در یک Sub Domain نصب کنم. آیا این هم مثل نصب MT در یک دامین خریداری شده هستش که مثلاً یک قسمتی از اون رو با نام Weblog درست می کنیم و در اونجا نصی می کنیم MT رو؟ لطفاً منو راهنمایی کنید.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
مهم نیست فایلهای مووبل تایپ رو کجا آپلود کرده باشی. مهم آدرس های مربوط به وبلاگه که توی اون میگی فایلها کجا ساخته بشه. در قسمت Weblog Config

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
به نقل از ehsan :
مهم نیست فایلهای مووبل تایپ رو کجا آپلود کرده باشی. مهم آدرس های مربوط به وبلاگه که توی اون میگی فایلها کجا ساخته بشه. در قسمت Weblog Config
ببين احسان ميشه ادرس دانلود اين ام تي 2.6 را بدي اين مشاهير نمي گه
راهنمايي ام تي از اون اول نصب تا تنظيم تا اخر كجاست لينكشو بده

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از mahiar0 :
ببين احسان ميشه ادرس دانلود اين ام تي 2.6 را بدي اين مشاهير نمي گه
راهنمايي ام تي از اون اول نصب تا تنظيم تا اخر كجاست لينكشو بده
مهيار جان من كه لينك دانلودش رو ندارم اگر توي همين بخش يه سرچي كنيد چندبار لينك اين رو دادند.
نگاه كنيد اگر پيدا نكرديد به من اطلاع دهيد تا نسخه اي كه دارم رو بذارم جايي كه همه بتونند دانلود كنند.

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
MR777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ehsan :
با سلام​
راستشو بخواین من نفهمیدم چی شد!!! اگر یک هاست خریده بودم مشکلی نداشتم و می شد با کمک نوشته های سایر دوستان حلش کرد و همچنین در صورت خرید فضا کنترل کامل بر روی کنترل پنلم داشتم ولی من نمی دونم چطوری باید به کنترل پنلم در این 100webspace برم و پوشه های www کجا هست که آیا اگر نیست من باید اونو بسازم و یا اینکه هست ولی من دسترسی بهش ندارم. راستشو بخواین من در مورد MT خیلی تازه کارم.البته این اصلاً خجالت نداره ولی خُب یه کم زحمت دوستان رو برای توضیح بیشتر می کنه :happy:​

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
عحب ایدی باحالی باز کردی ... :)

اقا یا خانم MR777 شما هم مواظب باشید اون جایی که ازش فضا گرفتید یک محدودیت دو مگی فکر کنم روی دیتابیس می بنده ..

MR777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از aaber_piade :
عحب ایدی باحالی باز کردی ... :)

اقا یا خانم MR777 شما هم مواظب باشید اون جایی که ازش فضا گرفتید یک محدودیت دو مگی فکر کنم روی دیتابیس می بنده ..
با سلام
اولاً ممنون ولی من این سایت رو در همین جا خوندم که گفته بودن خوبه. البته من هم خودم نمی دونم شاید حق با شما باشه که امیدوارم اینطوری نباشه و فضای بیشتری برای دیتابیس بده.
دوماً آخه کجای دنیا به MR می گن خانم؟؟؟؟؟ MR 777 که بنده باشم آقا هستم.:blush:

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
خوب من گفتم شايد MR مخفف اسمتون باشه :)

موفق باشی ..

بالا