برگزیده های پرشین تولز

نظرخواهی در مورد خرید Nexus 4 یا Xperia Z 0 (خواهشا دوستان در این نظرخواهی شرکت کنن)

alireza_asol

Registered User
لایک‌ها
91
از همه مهمتر حرف مفت !!
حرف مفت اونایی میزنن که بین z و nexus آیفون رو پیشنهاد میدن!!!!
شمام خودشو ناراحت نکن... در گذشته نه چندان دور آیفونم گوشی خوبی بود...
این بحث تمومه. از استارتر معذرت میخوام

نکسوس تو بازار خیلی کمتر از زد هستش... یکی از دلایل اختلاف زیاد قیمتش با معادل دلاریش اینه

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
منم بین این دو تا موندم. البته کاش میشد وان رو خرید....البته فعلا پول هیشکودوم رو ندارم:cool:

ehsanrajabi

Registered User
لایک‌ها
19
از دوستان عزیز بسیار متشکرم تا اینجا من رو راهنمایی کردن.
چیزی که فکر من رو مشغول کرده این هست که قیمت دلاری Xperia Z حدود 627 دلاره و Nexus 4 هم 370 دلار (16 گیگی)
اگه به پول ایران حساب کنیم با دلار 3500 تومن Xperia Z میشه 2194500 و Nexus 4 میشه 1295000 تومن.
بدون گارانتیش رو در ایران و با کمترین قیمت Xperia Z رو میدن 2080000 تومن و Nexus 4 رو میدن 1650000.اختلاف قیمت Nexus 4 نسبت به قیمت جهانی در ایران نامعقول تره.
دوستان در این مورد چه نظری دارن؟

از دوستان خواهش میکنم تاپیک رو به انحراف نکشین.

آرین جان نکسوس در گوگل پلی 350 دلار هست اما در بازار جهانی بیشتر هست ! گوگل پلی هم که در ایراننیست که (یعنی میشه یه روز بیاد؟؟؟) . به عمده فروش های دبی هم که نمی فروشه :دی . مگر اینکه آشنا داشته باشی بگی از US , Canada , Germany یا هرجایی که گوگل هست برات بخرند و بفرستند که میشه همونی که خودت گفتی بعلاوه هزینه حمل و نقل تا دم منزل شما :دی .

ضمنا حرف آقا امیر تائید میشه . به لیل کم بودن فروشنده ها از فرصت سواستفاده می کنند . البته در بازار علائدین به راحتی پیدا میشه اما قیمتا عجیبه ! یکی میگه 1950 یکی میگه 1750 ! یکی میگه 1800 :دی

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
اکسپریا زد اگه صفحش ای پی اس بود عالی میشد بعد یه موردی که یکم تو این مدلها ازار دهندس اون پنل هست که یه مقداری از صفحه رو اشغال کرده

natars

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,116
XPERIA Z ضمنا در نظر داشته باش که ضد آب و ضربه است
من دستم گرفتم کیفیت ساخت خوبی داشت
اون 3 تا دکمه لمسی هم میتونی نرم افزاری کوچکش کنی و موقع تماشای عکس و دوربین و فیلم دیدن محو میشن

mamalmal

Registered User
لایک‌ها
192
من دیشب یادم رفت بیام نظرم رو بدم!
اول اینکه بحث گوشیای اندروید با ایفون کلا جداست!
اگه واقعا بین زد و نکسوس موندی باید زد رو انتخاب کنی
ببین دوسته گلم نکسوس به طور وحشتناک کیفیت ساخت پایینی داره دلیلشم مشخصه واسه اینه که قیمت نهایی محصول کم بشه!
نکسوس یه خوبی داره کاراش راحته یعنی واسه تعویض رام یا اینجور کارا نیاز به دنگ و فنگ نداری بر خلاف سونی
صفحه نمایشش شاید رو کاغذ چیز بدی به نظر نرسه اما یه افتضاح تمام عیاره شما روشنایی صفحه رو که بالا میبری یه سری خط های پیکسلی (نمیدونم اسمش رو چی بذارم ) میبینی که واقعا ازار دهنده است
وقتی صفحه نمایشت خاموش و زیره نوره افتاب میریی یه شبکه هندسی مثل مربع مربع رو صفحه نمایشت میبینی نمیدونم چه جوری توضیح بدم
زیر نور افتاب عملکردش واقعا ضعیفه و کلا تو هر شرایطی شما زاویه دید داری!
دوربینش اوونجوری که باید باشه اصلا نیست یعنی واقعا تو رو از عکس انداختن بیخیال میکنه بعضی مواقع
اینارو گفتم بدونی کیفیت ساخت واقعا پایینی داره ولی در مقابل چیپست کوالکام حرفی واسه گفتن نمیذاره به حدی که گوشی در حد یه ایفون روونه و شما اصلا لگی تو گوشی احساس نمیکنی ولی انقد اووون موارد بالا توچشمن که دلت رو از گوشی زده میکنه
این حرفارو از کسی داری میشنوی که زمین و زمان رو بهم دوخت تا یه نکسوس 4 بخرم همه بچه های اینجا هم شاهدن!

اما بحث اکسپریا زد کاملا سواست من خودم عاشق سامسونگم وتاحالا گوشی سونی دستم نداشتم(به خاطر تاچ ویز) اما سونی زد واقعا داره وسوسم میکنه!
کیفیت ساخت واقعا بالاییی داره از صفحه نمایش گرفته (البته خیلی خیلی کم زاوایه دید داره) تا دوربینش که واقعا عالیه
بازم اینارو داری از کسی میشنوی که حداقل روزی 4 ساعت اکسپریا زد دستشه داره واسش برنامه میزنه!
بحث کانفیگش اگر چیزی از نکسوس 4 بیشتر نداشته باشه شک نکن کمتر نداره

به قول خودت اگه ارزش پولت بیشتر از مقدار پول واست مهم بین این دوتا گوشی تو خرید اکسپریا زد شک نکن

mamalmal

Registered User
لایک‌ها
192
اکسپریا زد اگه صفحش ای پی اس بود عالی میشد بعد یه موردی که یکم تو این مدلها ازار دهندس اون پنل هست که یه مقداری از صفحه رو اشغال کرده
نکسوس هم به همین رواله اما اونا قابله ویاریشن وجزیی از صفحه نمایش درصورت نیاز محو میشن و به صفحه نمایش اضافه میشن!

darvish.m

Registered User
لایک‌ها
160
به نظر من هم SONY Z بگيريد يك مقدار هم از قيمتي كه نوشتيد پايين تر امده است
نكسوس يك مقدار نسبت به قيمت دلاريش هنوز بالاس قيمتش تو ايران -

esinig

Registered User
لایک‌ها
654
من دیشب یادم رفت بیام نظرم رو بدم!
اول اینکه بحث گوشیای اندروید با ایفون کلا جداست!
اگه واقعا بین زد و نکسوس موندی باید زد رو انتخاب کنی
ببین دوسته گلم نکسوس به طور وحشتناک کیفیت ساخت پایینی داره دلیلشم مشخصه واسه اینه که قیمت نهایی محصول کم بشه!
نکسوس یه خوبی داره کاراش راحته یعنی واسه تعویض رام یا اینجور کارا نیاز به دنگ و فنگ نداری بر خلاف سونی
صفحه نمایشش شاید رو کاغذ چیز بدی به نظر نرسه اما یه افتضاح تمام عیاره شما روشنایی صفحه رو که بالا میبری یه سری خط های پیکسلی (نمیدونم اسمش رو چی بذارم ) میبینی که واقعا ازار دهنده است
وقتی صفحه نمایشت خاموش و زیره نوره افتاب میریی یه شبکه هندسی مثل مربع مربع رو صفحه نمایشت میبینی نمیدونم چه جوری توضیح بدم
زیر نور افتاب عملکردش واقعا ضعیفه و کلا تو هر شرایطی شما زاویه دید داری!
دوربینش اوونجوری که باید باشه اصلا نیست یعنی واقعا تو رو از عکس انداختن بیخیال میکنه بعضی مواقع
اینارو گفتم بدونی کیفیت ساخت واقعا پایینی داره ولی در مقابل چیپست کوالکام حرفی واسه گفتن نمیذاره به حدی که گوشی در حد یه ایفون روونه و شما اصلا لگی تو گوشی احساس نمیکنی ولی انقد اووون موارد بالا توچشمن که دلت رو از گوشی زده میکنه
این حرفارو از کسی داری میشنوی که زمین و زمان رو بهم دوخت تا یه نکسوس 4 بخرم همه بچه های اینجا هم شاهدن!

اما بحث اکسپریا زد کاملا سواست من خودم عاشق سامسونگم وتاحالا گوشی سونی دستم نداشتم(به خاطر تاچ ویز) اما سونی زد واقعا داره وسوسم میکنه!
کیفیت ساخت واقعا بالاییی داره از صفحه نمایش گرفته (البته خیلی خیلی کم زاوایه دید داره) تا دوربینش که واقعا عالیه
بازم اینارو داری از کسی میشنوی که حداقل روزی 4 ساعت اکسپریا زد دستشه داره واسش برنامه میزنه!
بحث کانفیگش اگر چیزی از نکسوس 4 بیشتر نداشته باشه شک نکن کمتر نداره

به قول خودت اگه ارزش پولت بیشتر از مقدار پول واست مهم بین این دوتا گوشی تو خرید اکسپریا زد شک نکن
اما ممد قبول داره ك آيفون بهتره

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
داداش اگه پولشو داری اچ تی سی وان بگیر که بدجوری نسبت به قیمتش می ارزه

speednet1391

Registered User
لایک‌ها
2
دوست عزيز
از نظر من برو براي مقايسه سيستم عاملشون