برگزیده های پرشین تولز

نظرسنجی در مورد رزومه کاری

ایا تا به حال در مورد سابقه کاری خود اغراق کرده اید؟

• بله، در شرکتی که تا به حال کار نکرده بودم رو در رزومه خود اضافه کردم اما به نحوی لو رفتم

• بله، در شرکتی که تا به حال کار نکرده بودم رو در رزومه خود اضافه کردم و کارگذار هیچوقت متوجه نشد

• بله، در مورد جزئیات در شرکتی که کار میکردم(مثل سمت، نوع کاری، و مدت کار) اما لو رفتم

• بله، در مورد جزئیات در شرکتی که کار میکردم(مثل سمت، نوع کاری، و مدت کار) و کارگذار هیچوقت متوجه نشد

• خیر

Results are only viewable after voting.

e4gle

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
رقابت بین گرفتن کار خیلی زیاد شده حتی کشور خودمون رو که بزاریم کنار خارج از کشور خیلی از افراد در رزومه کاری خودشون موارد غیر حقیقی رو اضافه کردن تا شاید شانسشون برای گرفتن کار بیشتر بشه(بر اساس یک نظرسنجی که چند روز پیش خونده بودم). البته شاید بگید که خب کسی نمیتونه به همین راحتی ها در مورد این مسائل اغراق کنه. ولی موارد زیادی در وبسایت reddit موجود هست که طرف برای مثال با هماهنگی که با یه شرکت خارج از کشور تونسته تو این ضمینه اغراق کرده
این نظرسنجی رو میگیرم تا بدونم ایا در ایران هم موارد این چنین اتفاق افتاده یا خیر. توجه کنید که حتی اگه به کارگذارتون رزومه تحویل نمیدید و به صورت زبانی توضیح میدید هم میتونید در این نظرسنجی شرکت کنید.
این نظر سنجی فقط در مورد سابقه کاریتون هست یعنی اینکه کجاها کار کردید و از چه تاریخی به چه تاریخی کار کردید و ... و نه در مورد قابلیت ها و تواناییتون و یا پروژه های قبلی.
امیدوارم در نظرسنجی شرکت کنید.

davi12

Registered User
لایک‌ها
781
اصل اینکه بگی جای سابقه کار دارم تامین اجماعی هست بگی هم کار کردم اگه خیلی اغراق نکنی لو نمی ری .

مادر بزرگ من 80 سالشه از قدیم می گفته هرجا خواستی استخدام بشی از پرسیدن فلان کار رو بلدی بگو بلدم :D

بالا