برگزیده های پرشین تولز

نظرسنجی در مورد کسب درآمد پاپ آپ

نظرات شما-درصورت تمایل

• 2 پاپ آپ -اول 40 و دوم 25 ریال

Votes: 0 0.0%
  • 3 پاپ آپ اول 30و دوم 25و سوم 20 ریال

• 1 پاپ آپ بدون آیفریم 10 ریال

• Total voters
    7

mohsen_msl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سلام دوستان عزیز
اکثر وبمستر های عزیز هدفشون از راه اندازی سایت کسب درآمد هستش و هرچی درآمدشون بیشتر باشه راضی تر هستند و از طرفی دوست ندارن تا کاربرای ثایتشون رو از دست بدن
حالا نکته و سوالی در این مورد برای من پیش اومده و خوشحال میشم دوستان نظرات خودشون رو بدن تا به یک جمع بندی کلی برسیم
امیدوارم دوستان همکاری لازم را داشته باشند.

از دید یک وبمستر یک سایت کسب درآمد پاپ آپ باید چه مواردی داشته باشه تا راضی کننده باشه؟
یک پاپ آپ باز بشه با نرخ قابل قبول؟
2پاپ آپ باز بشه به نرخی قابل قبول؟
3 پاپ آپ؟
درکل اگر شما قصد داشته باشید از یک سایت پاپ اپ کسب درآمد داشته باشید دوست دارید حداکثر چه تعداد پاپ آپ بصورت پیش فرض باز بشه و اینکه از هر پاپ آپ چه میزان درآمد داشته باشید؟

mohsen_najafi78

Registered User
لایک‌ها
140
سلام
یک پاپ آپ با نرخ معقول
بدون تبلغات تلگرام ، دانلود اپ، ریدایرکت های متعدد ، تبلیغات شرط بندی و بازی های چیز دار و هر چیز دیگه ای
هر تغییری که خواستید بدید قبلش به اعضا خبر بدید . این طوری نشه که بر خلاف قرار قبلی تبلیغات دانلود اپ و ... رو اضافه کنید .
تبلیغاتی رو که میگیرید مرتب چک کنید یا قانون بذارید در صورتی که تبلیغ دهنده موارد بالا رو اضافه کرد ، موجودی اون به نفع سیستم مسدود بشه .
گاهی اوقات پیش میاد تبلیغ دهنده نامردی می کنه و تبلیغات تلگرام و ... رو اضافه می کنه ، اون وقت اعضای سایت و شما بدنام میشید ، سودش رو یکی دیگه میبره .
با این شرایط تعداد بازدیدکنندگان ناراضی خیلی خیلی کم خواهند بود .

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
سلام
یک پاپ آپ با نرخ معقول
بدون تبلغات تلگرام ، دانلود اپ، ریدایرکت های متعدد ، تبلیغات شرط بندی و بازی های چیز دار و هر چیز دیگه ای
هر تغییری که خواستید بدید قبلش به اعضا خبر بدید . این طوری نشه که بر خلاف قرار قبلی تبلیغات دانلود اپ و ... رو اضافه کنید .
تبلیغاتی رو که میگیرید مرتب چک کنید یا قانون بذارید در صورتی که تبلیغ دهنده موارد بالا رو اضافه کرد ، موجودی اون به نفع سیستم مسدود بشه .
گاهی اوقات پیش میاد تبلیغ دهنده نامردی می کنه و تبلیغات تلگرام و ... رو اضافه می کنه ، اون وقت اعضای سایت و شما بدنام میشید ، سودش رو یکی دیگه میبره .
همین شرایطی که ایشون گفتن + واریزی منظم و ***روزانه حتی روزای تعطیل برای درآمد +۵۰ تومن***

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
کلیات رو دوستان گفتن واقعا موردی که همه وبمستران رو در مورد سات پاپ بدبین می کنه نامردی اونا هست اگر سیستم های کلیک با نامردیشون باعث بلاک شدن درآمد میشن اقلا آدم می تونه بی خیال بشه اما سیستم های پاپ سایت رو خونه خراب می کنن وقتی گوگل کلا به خاطر اپ یا کد مخرب اونا سایت رو از نتایج حذف می کنه این نهایت بی انصافی و بی وجدانی هست چون سایت ها برای خیلیا تامین کننده هزینه زندگیشون هست حالا که از سر ناچارای و نبود راهکار درآمدی ریزش آمار رو به جون می خرن و قبول می کنن تا کد پاپ بزارن دیگه اقلا صاحب سیستم هم نباید برای سود دوروزه خودش چنین نامردی بکنه

mohsen_msl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سلام
یک پاپ آپ با نرخ معقول
سلام آقای نجفی عزیز
خب اینکه میفرمایید بدون تبلیغات تلگرام من خودم به شخصه مخالف تبلیغات تلگرام هستم
در مورد دانلود اپ که همون آیفریم میشه و دو حالت داره - یا اینکه پاپ آپ که باز میشه دانلود بشه! که خب بازده نصب خیلی کم میشه و درامد ورودی کم باشه مطمئنن پورسانتی که قراره به دوستان تقدیم بشه هم کم میشه
در این صورت تو نظرسنجی که ایجاد کردم گزینه چهارم میشه-یعنی یک پاپ آپ بدون آیفریم- خب اینطوری شما خودتون تمایل به همکاری دارید؟ مطمئنن خیر چون درآمد قابل توجهی نخواهد بود
تبلیغات شرط بندی و ........ هم کلا پذیرفته نخواهد شد.
ریدایرکت های متعدد هم نداریم جز خود سیستم سایت که برای پردازش و رفتن به صفحه تبلیغ دهنده ریدایرکت میشه
نتیجه گیری کلی اگر آیفریم مختص برای دانلود اپ نباشه درآمد زیادی برای خود سایت وجود نخواهد داشت که به شما پورسانت زیادی تعلق بگیره و در نهایت نارضایتی ایجاد میشه

mohsen_msl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
همین شرایطی که ایشون گفتن + واریزی منظم و ***روزانه حتی روزای تعطیل برای درآمد +۵۰ تومن***

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk
سلام دوست عزیز
تو برنامه کاری ما پرداخت پورسانتها بصورت روزانه تعیین نشده، در هر لحظه که موجودی کاربر به حد تعیین شده برسه واریز انجام خواهد شد
هدف از ایجاد این تاپیک بیشتر در مورد نحوه عملکرد سایت در مورد ارائه تبلیغات و میزان پورسانت هست تا بهترین حالت در نظر گرفته بشه

mohsen_msl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
کلیات رو دوستان گفتن واقعا موردی که همه وبمستران رو در مورد سات پاپ بدبین می کنه نامردی اونا هست اگر سیستم های کلیک با نامردیشون باعث بلاک شدن درآمد میشن اقلا آدم می تونه بی خیال بشه اما سیستم های پاپ سایت رو خونه خراب می کنن وقتی گوگل کلا به خاطر اپ یا کد مخرب اونا سایت رو از نتایج حذف می کنه این نهایت بی انصافی و بی وجدانی هست چون سایت ها برای خیلیا تامین کننده هزینه زندگیشون هست حالا که از سر ناچارای و نبود راهکار درآمدی ریزش آمار رو به جون می خرن و قبول می کنن تا کد پاپ بزارن دیگه اقلا صاحب سیستم هم نباید برای سود دوروزه خودش چنین نامردی بکنه
سلام دوست عزیز
یکم بیشتر توضیح میدید من متوجه بشم؟
بخاطر اپ یا کد مخرب گوگل سایت را از نتایج حذف میکنه؟ چه اپی و چه کدی؟
یکم توضیح بدید ممنون میشم

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
سلام دوست عزیز
یکم بیشتر توضیح میدید من متوجه بشم؟
بخاطر اپ یا کد مخرب گوگل سایت را از نتایج حذف میکنه؟ چه اپی و چه کدی؟
یکم توضیح بدید ممنون میشم
بله خیلیا از سایت ها سر همین موارد به فنا رفتن از جمله سایتی که خودم داشتم مهم نیست چه اپی کلا نباید پاپ برنامه ای رو روی گوشی کاربر ران کنه وقتی کرد گوگل خدمت اساسی می کنه یه مورد که خیلی از سایت ها رو بدبخت کردن این نامردا همین باز کردن تلگرام بود که کاربر یهو سر از کانال تلگرام در میاورد مورد دوم هم ولله کاربر دیگه به طرف اجازه داده که تو صفحش صفحه جدید باز کنه دیگه بررسی آنالیز سایت و خیلی موارد دیگه که نمی خواهم اونایی اونایی هم که نمی دونن هم برن تست کنن نمیگم اما خلاصه مطلب که سیستم های کلیکی و پاپ بسیار نامردی کردن در حق کسانی که وجودشون رو مدیون اونا بودن یعنی مالکان سایت و باعث "آسیب شدید به کسب و کار اونا شدن

mohsen_msl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
بله خیلیا از سایت ها سر همین موارد به فنا رفتن از جمله سایتی که خودم داشتم مهم نیست چه اپی کلا نباید پاپ برنامه ای رو روی گوشی کاربر ران کنه وقتی کرد گوگل خدمت اساسی می کنه یه مورد که خیلی از سایت ها رو بدبخت کردن این نامردا همین باز کردن تلگرام بود که کاربر یهو سر از کانال تلگرام در میاورد مورد دوم هم ولله کاربر دیگه به طرف اجازه داده که تو صفحش صفحه جدید باز کنه دیگه بررسی آنالیز سایت و خیلی موارد دیگه که نمی خواهم اونایی اونایی هم که نمی دونن هم برن تست کنن نمیگم اما خلاصه مطلب که سیستم های کلیکی و پاپ بسیار نامردی کردن در حق کسانی که وجودشون رو مدیون اونا بودن یعنی مالکان سایت و باعث "آسیب شدید به کسب و کار اونا شدن
در مورد کانال تلگرام که خودم به شدت مخالف هستم
اما اگر اپ برای دانلود نیاد درآمدها خیلی کم میشه و واقعا نمیشه حساب درآمد زیادی داشت از پاپ آپ
خود شما حاضری با سایتی که فقط یک پاپ آپ باز بشه و برای هر پاپ آپ 10 ریال بهتون بده پرداختی داشته باشه همکاری داشته باشید؟
فرضا ما تبلیغ میگیریم هر پا پآپ 20 ریال-به شما چقدر بدیم که هم شما راضی باشید هم ما کارمون تداوم داشته باشه و بعد یه مدت مجبور نشیم با همه تسویه حساب کنیم؟ و سایت رو ببندیم؟؟!

mohsen_msl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
خیلی تشکر میکنم از دوستان که دارن کمک و همفکری میکنن با ما
امیدوارم دوستان دیگر هم بیان و کمی مشکلات، راه حل ها و موارد پیش رو رو بررسی کنیم
تا اینجا به این نتیجه رسیدم که اگر پاپ آپ باز بشه و اپ دانلود بشه کمترین مشکل رو ایجاد میکنه
البته میشه تنظیماتی قرار داد در پنل کاربری که 3 نرخ رو برای کاربر در نظر بگیره-اگر پاپ آپ تنها بود یک نرخ اگر پاپ آپ و دانلود اپ هنگام باز شدن پاپ آپ بود یه نرخ جدا و اگر دانلود خودکار اپ و پا پ آپ بود یه نرخ جدا
دوستان نظرتون در این موردی که ذکر شده چیه؟ مزایا و معایب و پیشنهادی اگر هست ممنون میشم بفرمایید

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
تا اینجا به این نتیجه رسیدم که اگر پاپ آپ باز بشه و اپ دانلود بشه کمترین مشکل رو ایجاد میکنه
شما چطوری به این نتیجه رسیدی؟کل نظرات دوستان و خود من هم در رد این مورد بود کلا تنها راهی که پاپ به سایت کمتر آسیب میزنه دقت کنید حتی در اون حالت هم آسیب می زنه اما آسیبش کمترو از روی ناچاری قابل تحمل هست اینه که تنها یه پیج در آدرس جدید باز بشه و نه چیز دیگر
اگر اپ باز بشه فاتحه سایت خونده هست چه می خواد دانلود بشه چه می خواد اپی که نصبه رو باز کنه و چه هر حالت دیگه چون پیشفرض گوگل اینه که داره یه بدافزار نصب میشه
کد مخرب باز بشه باز همین برقرار هست حالا می خواد هر بامبولی هم طرف دربیاره فرق نداره

mohsen_msl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
شما چطوری به این نتیجه رسیدی؟کل نظرات دوستان و خود من هم در رد این مورد بود کلا تنها راهی که پاپ به سایت کمتر آسیب میزنه دقت کنید حتی در اون حالت هم آسیب می زنه اما آسیبش کمترو از روی ناچاری قابل تحمل هست اینه که تنها یه پیج در آدرس جدید باز بشه و نه چیز دیگر
اگر اپ باز بشه فاتحه سایت خونده هست چه می خواد دانلود بشه چه می خواد اپی که نصبه رو باز کنه و چه هر حالت دیگه چون پیشفرض گوگل اینه که داره یه بدافزار نصب میشه
کد مخرب باز بشه باز همین برقرار هست حالا می خواد هر بامبولی هم طرف دربیاره فرق نداره
اگر پااپ آپ باز بشه دیگه آدرسش سایت شما نیست که گوگل بخواد به سایت شما گیر بده ، اپ که میره دانلود از یه سایت و آدرس دیگه هستش که میره برا دانلود - پس کلا سایت شما دخالتی در مورد دانلود نخواهد داشت-از اینجا به این نتیجه رسیدم - بازم خوشحال میشم در این مورد صحبت کنیم و بدونم ایرادش کجاست؟ پاپ آپ باز میشه و دیگه اصلا مربوط به سایت شما نمیشه، گوگل دیگه کاری به سایت شما نداره!
شما چطور میگید اپی که از یه سایت دیگه میخواد دانلود بشه و اصلا کد آیفریمش در سایت شما نیست به سایت شما آسیب میزنه؟!
یک پست قبلش خطاب به شما بود و نادیده گرفتینش!!!
خود شما حاضری با سایتی که فقط یک پاپ آپ باز بشه و برای هر پاپ آپ 10 ریال بهتون بده همکاری داشته باشید؟؟؟؟

کلا هدف از اینکه این تاپیک رو ایجاد کردم بررسی همین چیزاست، فقط گلایه نکنید از وضعیت خودتون-یکم منصفانه پاسخگو باشید تا به یه نتیجه ی درست که هر دو طرف کمترین آسیب رو ببینینن برسیم
حالا لطف میکنید جواب سوالمو بدید؟

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
اگر پااپ آپ باز بشه دیگه آدرسش سایت شما نیست که گوگل بخواد به سایت شما گیر بده ، اپ که میره دانلود از یه سایت و آدرس دیگه هستش که میره برا دانلود - پس کلا سایت شما دخالتی در مورد دانلود نخواهد داشت-از اینجا به این نتیجه رسیدم - بازم خوشحال میشم در این مورد صحبت کنیم و بدونم ایرادش کجاست؟ پاپ آپ باز میشه و دیگه اصلا مربوط به سایت شما نمیشه، گوگل دیگه کاری به سایت شما نداره!
شما چطور میگید اپی که از یه سایت دیگه میخواد دانلود بشه و اصلا کد آیفریمش در سایت شما نیست به سایت شما آسیب میزنه؟!
یک پست قبلش خطاب به شما بود و نادیده گرفتینش!!!
خود شما حاضری با سایتی که فقط یک پاپ آپ باز بشه و برای هر پاپ آپ 10 ریال بهتون بده همکاری داشته باشید؟؟؟؟

کلا هدف از اینکه این تاپیک رو ایجاد کردم بررسی همین چیزاست، فقط گلایه نکنید از وضعیت خودتون-یکم منصفانه پاسخگو باشید تا به یه نتیجه ی درست که هر دو طرف کمترین آسیب رو ببینینن برسیم
حالا لطف میکنید جواب سوالمو بدید؟
الان گوگل که جای خود داره من یه برنامه نویس جز هم می تونم اگر از یه صفحه به جای دیگه هدایت شد کاربر درش بیارم عزیز جان این مباحث در درخواست های اینترنتی کاملا مشخصه و اینجوی نیست که ما از یه صفحه به صفحه دیگه در سایت دوم بریم و گوگل نفهمه خوبم می فهمه و بعد میگه چون شما کاربر رو فرستادی جای دیگه مسئول شما هستی اگر اونجا براش ویروس هم بالا بیاد سایت دوم و شما هر دوتا بسته میشید پس سایتی که کاربری رو جای دیگر هدایت می کنه مسئول هست از نظر گوگل و البته کاربر

در مورد قیمت هم کم هست در این لحظه اما چیزی که من رو جذب یک سیستم می کنه به عنوان مالک سایت مواردی هست که گفته شد اگر شما 10 ریال بدید و درست حساب کنید یعنی از هر 1000 آی پی باید 1000 تومن بدید اما عملا این مدلی نمی کنن میان میگن این خارجیه حساب نیست-این زود بست حساب نیست-این موبایل بودم نصف رقم پس اگر درست محاسبه بشه ممکنه با 20 ریال کار کنم عرف الان بالای 30 ریال هست ظاهرا

mohsen_najafi78

Registered User
لایک‌ها
140
مشکل دانلود اپ تنها به اعتبار وبسایت لطمه نمیزنه ، بلکه اون کاربری که وارد وبسایت بنده میشه ، باید برای حضور دوباره ی اون کاربر تلاش کنم . طبیعتا وقتی از طریق وبلاگ بنده با باز شدن تبلیغ اپ آزار میبینه ، ممکنه دیگه در جستجوها وبلاگم رو نادیده بگیره . این یعنی یه ضرر بزرگ .
همون طور که خوب ها دهان به دهان تبلیغ میشن ، بر ضد بد ها هم تبلیغ میشه !
بنابر این بنده حاضرم با قیمت 30 ریال به شرط این که یک پاپ آپ سالم ! باز بشه فعالیت کنم . اونم به صورت تک پاپ آپ . یعنی فقط پاپ آپ شما .
معنی پاپ آپ سالم رو هم قبلا خدمت تون عرض کردم .
موفق باشید

mohsen_msl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
پس ما سفارش بگیریم هر پاپ آپ 20 ریال ، به شما بدیم 30 ریال؟
عرف الان بالای 30 ریال هست ؟ فقط همین؟ دانلود اپ جزو عرف نیست؟
منصفانه باشه لطفا پیشنهاداتون

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
پس ما سفارش بگیریم هر پاپ آپ 20 ریال ، به شما بدیم 30 ریال؟
عرف الان بالای 30 ریال هست ؟ فقط همین؟ دانلود اپ جزو عرف نیست؟
منصفانه باشه لطفا پیشنهاداتون
خیر جزو عرف نیست شما قدری به این موضوع تفکر کنید اگر شما به صاحب سایت میگید آقا من می خوام تو پاپ اپ باز کنم خب اونم اگر قبول می کنه یک توافق هست اما صاحب سایت داره جایگاه پاپ خودش رو برای نمایش یک صفحه دیگه اجاره میده و شما بدون اطلاع او دارید اپ باز می کنید به نظر خودتون این کار درسته؟ حتی در توافق های خارج از نت هم شما وقتی یک مغازه رو برای لباس فروشی اجاره می کنی نمی تونی توش تنور بزنی نانوایی بزاری بگی منم باید درآمد داشته باشم چون مغازه برای لباس فروشی داده شده و تنها در صورتی می توان نانوایی زد که صاحب ملک قبول کنه چرا باید مدیر سایت سایتی که راه درآمد خودش و خانوادش هست رو از دست بده صرفا چون یه سیستم می خواد درآمد داشته باشه به روش ممکن
در مورد قیمت هم شما نیاز نیست فداکاری کنید همون 30 ریال بگیرید و به کاربر 20 ریال بدید نه اینکه 50 ریال کلیک رو سیستم بفروشه و به کاربر که زحمات سایت به دوش اون هست بده 10 ریال

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
و برای اینکه بحث به حاشیه نره و تاپیک روال عادی خودشو داشته باشه تنها نظر خودمو میگم و تمام
من اگر حتی برای هر آی پی 150 تومان دقت کنید 150 تومان نه ریال داده بشه با دیدن باز شدن اولین اپ یا دانلود هر چیزی یا صفحه ناجور کد رو بر می دارم و همکاری رو خاتمه میدم
موفق باشید

mohsen_msl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
هدف از ایجاد این تاپیک دقیقا همینه که حرف هایی که باید شنیده بشه - حالا اون قسمت هایی که حالت تعصبی داره و از روی ضرر هایی که قبلا وارد شده بهتون هم کمی سمت حاشیه کشونده تاپیک رو اما باز هم موارد مفیدی رو اعلام کردید
شما جایی رو سراغ دارید که فقط یک پاپ آپ باز بشه و اپ دانلود نشه و بهتون 20 ریال بدن برا هر پاپ آپی که باز بشه؟
از طرفی همیشه سفارش وجود نداره که بشه ورودی تضمین شده داشت تا از طرف دیگه برای شما هم درآمد وجود داشته باشه
یعنی در هر صورت نارضایتی وجود داره و شما هم حق رو به خودتون میدید.
با این حال از دید بنده یک پاپ آپ باز میشه از سایت یک شخصی که آدرس سایت کسب درآمده- از اونجا اطلاعات ذخیره میشه و میره به سایت مشتری که سفارش پاپ آپ داده و یک اپ دانلود میشه از اون سایت
این قضیه هیچ تاثیری به نظرم روی سایت شما نخواهد داشت- ولی یک تحقیقی انجام میدم در موردش تا مطمئن بشم

یک نکته ای رو خدمتتون عرض کنم که بنده همین الان هم کاربران فعال دارم و راضی هم هستند، این تاپیک صرفا جهت کسب اطلاعات برای بهبود عملکرد سایتمه
برای اینکه مخارج و پورسانت های راضی کننده برای کاربران فراهم بشه نیاز به دانلود اپ هست و نمیشه نادیده گرفت، چون در این بازار بازده پاپ آپ برای فروش و .... در حد صفر هستش و کسی دنبال پاپ آپ نمیره.
باز هم تشکر میکنم از شما که با نکاتی که اشاره کردید دید ما رو بیشتر رو بعضی چیزها باز کردید

دوستان لطفا نکته ای هست بفرمایید تا در موردش تحقیق بشه

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
هدف از ایجاد این تاپیک دقیقا همینه که حرف هایی که باید شنیده بشه - حالا اون قسمت هایی که حالت تعصبی داره و از روی ضرر هایی که قبلا وارد شده بهتون هم کمی سمت حاشیه کشونده تاپیک رو اما باز هم موارد مفیدی رو اعلام کردید
شما جایی رو سراغ دارید که فقط یک پاپ آپ باز بشه و اپ دانلود نشه و بهتون 20 ریال بدن برا هر پاپ آپی که باز بشه؟
از طرفی همیشه سفارش وجود نداره که بشه ورودی تضمین شده داشت تا از طرف دیگه برای شما هم درآمد وجود داشته باشه
یعنی در هر صورت نارضایتی وجود داره و شما هم حق رو به خودتون میدید.
با این حال از دید بنده یک پاپ آپ باز میشه از سایت یک شخصی که آدرس سایت کسب درآمده- از اونجا اطلاعات ذخیره میشه و میره به سایت مشتری که سفارش پاپ آپ داده و یک اپ دانلود میشه از اون سایت
این قضیه هیچ تاثیری به نظرم روی سایت شما نخواهد داشت- ولی یک تحقیقی انجام میدم در موردش تا مطمئن بشم

یک نکته ای رو خدمتتون عرض کنم که بنده همین الان هم کاربران فعال دارم و راضی هم هستند، این تاپیک صرفا جهت کسب اطلاعات برای بهبود عملکرد سایتمه
برای اینکه مخارج و پورسانت های راضی کننده برای کاربران فراهم بشه نیاز به دانلود اپ هست و نمیشه نادیده گرفت، چون در این بازار بازده پاپ آپ برای فروش و .... در حد صفر هستش و کسی دنبال پاپ آپ نمیره.
باز هم تشکر میکنم از شما که با نکاتی که اشاره کردید دید ما رو بیشتر رو بعضی چیزها باز کردید

دوستان لطفا نکته ای هست بفرمایید تا در موردش تحقیق بشه
دوست من , من صرفا نکته نظرات خودم رو گفتم و بحث تعصبی ندارم نه سایت پاپ دارم نه مشکلی با سیستم پاپ اتفاقا اگر درست رفتار کنن فعلا تنها راه درآمدی سایت ها همینه پس نفرمائید بخش های تعصبی اما در مورد بخش قرمز رنگ من به عنوان فردی که هم تحصیلات دانشگاهیم مهندسی نرم افزار هست هم به عنوان وبمستری که 8 سال و اندی تجربه کار در نت رو دارم و هم به عنوان فردی که دقیقا از همین ناحیه سایتش آسیب دیده عرض می کنم کاملا موثره و گوگل کامل این مورد رو مورد لطف و عنایت خودش قرار میده می تونید در قوانین و مطالبی که در مورد الگوریتم های جدید گوگل در ج میشه مطالعه کنید و خودتون ببینید

من مجدد عرض می کنم وقتی توافقی بین دو نفر هست باید بر اساس اون عمل کرد اگر شما به صاحب سایت میگید آقا من برات اپ باز می کنم و دانلود می کنم اونم با اطلاع کد شما رو قرار میده خب مشکلی نداره کاریم به بحث قیمت نداریم اما اگر صاحب سایت کد شما رو با این تصور که تنها صفحه سایت باز میشه قرار میده و شما هم بهش نمیگی داره اپ باز میشه کاملا مردود هست در مورد نبود تبلیغ هم قطعا صاحب سایت مسئول این بخش نیست و مثلا وقتی یه نفر مغازه اجاره می کنه به شرط فروش و سود که اجاره نمی کنه

mohsen_msl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
مثال های یکطرفه نزنید لطفا- عرض کردم خدمتتون، تمامی موارد با دقت تمام روش تحقیق میشه

بالا