برگزیده های پرشین تولز

نمايش فريم ....بيا تا بگم.

ابی

Registered User
لایک‌ها
0
سلام.
من يه صفحه دارم كه توش يه inline frame يا همون فريم داخلي . داره..
من تو صفحه اصليم روي منوهام كليك مي كنم و صفحات مرتبط با اونا در اون فريم داخلي ظاهر مي شن.
همونطور كه مي دونيد در نوار آدرس ...آدرس صفحه اصلي هست.
من مي خوام يه آدرس داشته باشم كه وقتي اون آدرس رو ميدي صفحه اصلي بياد به همراه يه صفحه اي كه مورد نظر من هست در اون فريمه.
فكر كنين يه آلبوم عكس هست كه روي شماره عكسا ميزنيد ( تو صفحه اصلي ) بعد عكس مرتبط با در اون فريم داخليه مي ياد.
حالا من مي خوام يه آدرس بدم تو نوار آدس كه مستقيما صفحه اصلي بياد و در اون فريمه مثلا عكس شماره 5 باشه.
اين آدرس رو چه طوري بايد بدم. حالا چه بخوام تو نوتر آدرس بدم يا تو يه كد html

ابی

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از ابی :
سلام.
من يه صفحه دارم كه توش يه inline frame يا همون فريم داخلي . داره..
من تو صفحه اصليم روي منوهام كليك مي كنم و صفحات مرتبط با اونا در اون فريم داخلي ظاهر مي شن.
همونطور كه مي دونيد در نوار آدرس ...آدرس صفحه اصلي هست.
من مي خوام يه آدرس داشته باشم كه وقتي اون آدرس رو ميدي صفحه اصلي بياد به همراه يه صفحه اي كه مورد نظر من هست در اون فريمه.
فكر كنين يه آلبوم عكس هست كه روي شماره عكسا ميزنيد ( تو صفحه اصلي ) بعد عكس مرتبط با در اون فريم داخليه مي ياد.
حالا من مي خوام يه آدرس بدم تو نوار آدس كه مستقيما صفحه اصلي بياد و در اون فريمه مثلا عكس شماره 5 باشه.
اين آدرس رو چه طوري بايد بدم. حالا چه بخوام تو نوتر آدرس بدم يا تو يه كد html
چي شد پ

adham

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلم
اين كه خيلي ساده است .
ببين اسم inline frame چیه ... اون موقع توی target لینک اسم اون فریم رو بذار . فهمیدی ؟

ابی

Registered User
لایک‌ها
0
نه اين نيست.
ايني كه شما مي گي اونوقت صفحه پيشفرض اون اينلاين فريم رو مياره. نه اون صفحه اي كه من مي خوام. به سوال دقت كن

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
به نظر من با asp يا php يه صفحه بساز كه بر اساس مشخصات گرفته شده برات فريم بسازه

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
خب اگه قراره این صفحه همیشگی باشه خب یه صفحه بساز که فریم داخلیش اونی باشه که میخوای! منظورت رو متوجه نشدم من. اگر هم میخوای قابل کنترل باشه همونطور که شانکیموت گفت باید برای فریم یه متغیر تعریف کنی و این سام رو از url بگیری.

بالا