برگزیده های پرشین تولز

نمایشگاه تیونینگ

athar

Registered User
لایک‌ها
8
14 تا 20 این ماه قراره نمایشگاه تیونینگ و اسپرت و بادی تیونینگ و ... توی پیست شرقی کارتینگ (پیست فرمولا) برگذار بشه. کسی میاد؟ این تاپیک خوراک پیشی جون (حاجی جون) هست. حاجی میتونی یه قراری بذاری بچه ها رو جمع کنی؟ تایمش هم طبق معمول برام فرقی نمیکنه. در ضمن به تمام کسانی که در این مجموعه حظور داشته باشند یک عدد Ubuntu Linux CD تقدیم میشود. اگر هم بتوانید 19 نفر را به این مجموعه اضافه کنید یک عدد لپ تاپ رایگان محصول کمپانی ریسر اهدا میشود.
حالا جدا از شوخی دوستانی که دارن میان بگن که از چه CPU استفاده میکنن (Intel or AMD) تا به تعداد CD ها رو بیارم. هر پک یک LiveCD و یک IntstallCD.
برنامه جالبی باید باشه. چون ایرونی ها عشق ماشین و تیون هستن.
دست کی بالا؟!

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من نمی تونم بیام
25.gif
ولی هر دوشا دوس دارم
21.gif
باید چی کار کنم
33.gif

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
منم سی دی رو میخوام

ReD3ath++

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
7
من آمادگی خودم رو اعلام میکنم و پایه هستم ... خیلی نمایش جالبیه ... نمیدونستم ایران هم میشه از این بساط ها راه انداخت ... :)

athar

Registered User
لایک‌ها
8
فقط یک نفر؟!
دست خوش بابا
به هر حال هر کسی میاد مدل CPU رو بگه.
راستی واسه این جمعه یه میتینگ با یه سری از بچه های پیست گذاشتیم. اگه دوست داشتید بگید تا آدرس و زمان و .... رو بگم. فقط بگم که زمانش صبح حوالی ساعت 9 هست. دم یه کله پزی (فکر کنم بره سفید) همون اطراف پیست.
اگه کسی میاد اعلام آمادگی کنه.

ROZEGAR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
قسمت بشه میام... زمانشو با من هم هما هنگ کنید.

ReD3ath++

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
7
راستی CPU Intel+AMD ;)

athar

Registered User
لایک‌ها
8
شایان تو میایی دیگه؟ :D
تو که به من نزدیک هستی. آدرس بده میام دنبالت باهم بریم. تا پیست هم 20 دقیقه راه نیست. :lol:
اگه تو نیایی..........

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
والا من اومدنش كه ... ميام ! :D چون ماشين داريم تو مسابقه ;) اگه اول شد ... ميگم كدوم بوده . ;)

athar

Registered User
لایک‌ها
8
omggggggggggg
چرا زودتر نگفتی پسر خوب؟ :D بابا...... خاکی..........
پس حتما میبینمت. CPU رو هم بگو. :D ا
اگه میشه هم یه توضیح کوچیکی واسه ماشینت بده. اگه نمیشه هم میمونیم تا روز نمایشگاه. یه نشونی از خودت بهم بده که بشناسمت.

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
ماشين كه ماله من نيست ... ماله پرهام ه ... رفيقم ... نشوني هم ... مممممممممم ...

ميدوني كه روي ماشين ها مينويسن كي يا چه گروهي tuning كرده ... رو يه پرايد ... دنبال BPS Tuning بگرد ... :D :D

الان كه نميتونم ازش عكس بذارم ... ولي مسابقه ها شروع بشه ... ميگم كدومه ;)

athar

Registered User
لایک‌ها
8
باشه............
میبینمت
خودت هم در کنار پرهام هستی دیگه؟
فرضا دنبال این پراید بگردم. بعد ببینم یه پسر خوشتیپ کنارش واستاده. از پشت محکم بزنم پشتش. یه دفعه برگرده بگه مگه مرض داری؟ من بگم بابا شایان. منم اطهر. بعد طرف بگه که شایان نیومده...... :D من پرهام هستم.
همیشه هستی دیگه؟ اگه روز و ساعت خاصی هستی بگو تا سر همون ساعت بیام.

athar

Registered User
لایک‌ها
8
من فردا ساعت 8 شب نمایشگاه هستم. غرفه ایران ریسینگ (تیونینگ تالک). بعد هم میرم پیش شایان جونم. اگه کسی میاد هماهنگ کنه.

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
مخلص داش اطهر هم هستيم .

والا من نميدونم كي هستم مكه ماشين كي نيستم ... چون اين هفته همينطوري خيلي درگيري دارم خودم ... تو نمايشگاه هم 2 تا ماشين داريم ... با يه مقدار زيادي دوست و آشنا ... ديگه نميدونم كي سره كدوم ماشين هستم ...

راستي ... فردا ساعت 8 كجايي ؟!؟! نمايشگاه CARX1 كه Cancel شد !!!

فقط موند نمايشگاه جواد موسوي تو كه تو كارتينگ هست .

تو هم همون رو ميگي ديگه ؟! نري فردا پيست اتوموبيل راني ... نمايشگاه نيستا ! :D :D

ما اول ميخواستيم بريم اونور ... ولي حالا كه تعطيل شد ديگه ميريم همين كارتينگيه ...

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
كاميار جان شرمنده ... تا قبل از شروع مسابقه نميتونم عكسي از ماشين بذارم . ايشالا از فردا به بعد ...روي چشم ;)

uxd863

Registered User
لایک‌ها
10
به نقل از شايان :
كاميار جان شرمنده ... تا قبل از شروع مسابقه نميتونم عكسي از ماشين بذارم . ايشالا از فردا به بعد ...روي چشم ;)
دشمنت
34.gif

پس فردا منتظریم ها!
112.gif
111.gif

athar

Registered User
لایک‌ها
8
Cancel شد؟ :lol:
این دوتا حسابی کل کل داشتن. کل carx1 خوابیده شد. انگار میخواستن درگ هم راه بندازن. من فردا استادیوم هستم. بعد از استادیوم مستقیما میرم پیست فرمولا (کارتینگ شرقی). احتمالا تا ساعت 8 هم میمونم. چون 8 با بچه های تیونینگ تالک قرار گذاشتیم هر شب. دم غرفه ایران ریسینگ.
شایان اگه فردا نتونستی بیایی لطف کن هر وقت تایمت فیکس شد قبلش به منم بگو که باهم بریم. هم خودت رو ببینم. هم یه نگاهی به ماشینت در حظور خودت بندازم. :D
عکس هم میندازم و توی همین تاپیک میذارم.

بالا