برگزیده های پرشین تولز

نمایش 5 پست آخر هر دسته همراه تصویر شاخص

khoshbin

Registered User
لایک‌ها
11
سلام خدمت بچه های گل PT!
بنده قبلن یه تاپیک زده بودم که چه جوری میشه مثل بعضی سایت های تفریحی مانند تک دل یا شادزیست و یا آلامتو می تونیم در هر دسته مشخص تعدادی پست نمایش بدیم به طوری که پست اول همره تصویر شاخص بیاد و بقیه پست ها در زیر اون به صورت تیتر وار و لینکی بیان که تو اون تاپیک بعضی از دوستان زحمت کشیدن و من رو راهنمایی کردن منم خودم رفتم که یه کارایی بکنم ولی راستش زیاد سر در نیووردم و اون چیزی که می خواستم نتونستم درست کنم. حالا می خواستم ببینم که کسی از دوستان می تونه این کار رو برای من انجام بده؟اگه کسی هستش بهم پخ بده و بگه چه فایل هایی از قالب لازم هستش تا براش بفرستم.
خیلی ممنون:heart:

imehrdad

Registered User
لایک‌ها
190
باید یه کانتر بذاری تو حلقه ای که پست رو میکشه بعد بالاتر از اون تعداد که می خوای لینک تایتل رو بزنه رو بصورت لینک چاپ کنی
فایلی که می خوای تغییر بدی رو برام بفرست اوکی کنم
اگه صفحه اول هست فایل index.php رو

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
قالب هاشون هست تو نت..
دی ال کن.
به کداش نیگا کن..
متوجه میشی..
ما بگیم اثرش کمه.خودت ببینی متوجه میشی

khoshbin

Registered User
لایک‌ها
11
باید یه کانتر بذاری تو حلقه ای که پست رو میکشه بعد بالاتر از اون تعداد که می خوای لینک تایتل رو بزنه رو بصورت لینک چاپ کنی
فایلی که می خوای تغییر بدی رو برام بفرست اوکی کنم
اگه صفحه اول هست فایل index.php رو

فایل index.php با style.css رو برات می فرستم می تونی استایلش رو هم برام درست کنی؟می خوام یه چیز تو مایه های سایت تک دل بشه.
اگه امکانش هست همین جا بگو تا برات پخ کنم یا ایمیلت رو بده بفرستم برات(هر کدوم راحت تری)!
ممنون:heart:

khoshbin

Registered User
لایک‌ها
11
قالب هاشون هست تو نت..
دی ال کن.
به کداش نیگا کن..
متوجه میشی..
ما بگیم اثرش کمه.خودت ببینی متوجه میشی

راستش نگاه کردم و خودم هم روش کار کردم ولی اون چیزی که می خواستم در نیومد.می خواستم یکی از بچه های PT که وارده این کار رو برام انجام بده!یه چیز تو مایه های سایت تک دل میخوام.

imehrdad

Registered User
لایک‌ها
190
یه سری از باکس ها رو برات ادیت کردم بقیش با خودت
در کل از این قالب استفاده نکنی بهتره
ماشالله هرکی خواب اشفته می بینه احساس می کنه یه اچ تی امل بذاره رو وردپرس میشه طراح قالب وی پی :|

وضع قالبت بدریخت خرابه البته قالب نمیشه گفت بهش

بالا